Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław

Adres: Przystankowa 32, 52-235 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986846.
Strona internetowa: sp23wroc.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa, Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 48 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.6/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu jest znaną i szanowaną placówką oświatową w mieście. Znajduje się przy Przystankowej 32, w dzielnicy 52-235 Wrocław, Polska.

To jest pełna szkoła podstawowa, która oferuje pełny cykl nauczania dla dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Szkoła ma dobrą reputację w kraju i jest znana z wysokich standardów nauczania i opieki nad uczniami.

Jedną ze szczególnych cech Szkoły Podstawowej nr 23 we Wrocławiu jest jej dostępność dla osób na wózkach. Wejście do szkoły jest przystosowane dla osób niepełnosprawnych, co czyni ją bardziej przyjazną dla wszystkich uczniów.

Na stronie internetowej szkoły sp23wroc.pl znajduje się wiele informacji o szkole, w tym o zarządzie, planie nauczania i aktywnościach pozalekcyjnych. Na stronie tej można też znaleźć informacje o planie studiów i harmonogramie zajęć.

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu ma również swoje konto na Google My Business, gdzie można przeczytać 48 recenzji o szkole. Średnia ocena szkoły na podstawie tych recenzji wynosi 2.6/5.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej dla swojego dziecka, to Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu jest dobrą opcją do rozważenia. Zapewnia ona wysokie standardy nauczania i opieki nad uczniami w dogodnej i dostępnej lokalizacji.

Należy zauważyć, że wszystkie informacje dotyczące szkoły są aktualne i mogą ulec zmianie. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły lub kontakt z nią bezpośrednio, aby uzyskać najnowsze informacje.

W związku z powyższym, zalecamy kontakt ze Szkołą Podstawową nr 23 we Wrocławiu poprzez jej stronę internetową sp23wroc.pl. Dzięki temu będziesz mógł uzyskać wszelkie niezbędne informacje i zrobić odpowiednie wybory dla swojego dziecka.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław
Michal kutasiewicz
1/5

W mojej opini ta szkola nadaje sie do rozbiorki albo znaczący remont poniewaz dach grozi zawaleniem,w sprawie nauczycieli to jest tragedia ale w tej kwesti szkoda mi zdrowia na dluga liste argumentow,chcialbym zwrocic uwage ze 3 lata temu czyli wtedy kiedy konczylem tą szkole to w szatni od WF czyli klasie gdzie sie uczy angielskiego strasznie smierdzi szczurem oraz zgnilym jajem z wolnego wybiegu,ogolnie wysylanie tu dzieci jest gorsze niz oboz przetrwania,pozdrawiam

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław
Igor Pawlowski
3/5

Szkoła jest w porządku ale na korytarzach nie da się ruszyć. Sala gimnastyczna jest bez. Nauczyciele są spoko,a a szczególnie wuefu.

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław
Weronika A
5/5

Bardzo dobra szkoła. Wysoki poziom nauczania matematyki oraz biologii i geografii pani Klęk. Świetny był również polonista pan Marcin.

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław
mitski beloved
1/5

Szkoła sama w sobie nie jest aż taka zła, ale wicedyrektorka to jakiś nie śmieszny żart. Zastrasza uczniów czasem i podchodzi to pod nękanie. Nie raz podnosi głos, wzywa rodziców o to że uczeń spytał się "co" zamiast "słucham". Moim zdaniem nienadaje się na pedagoga. W dodatku poziom języka angielskiego to dno a zajęcia wychowania fizycznego to granie w siatkówkę. Masakra.

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław
zosia „poopsiedoopsie_729q” szopa
2/5

Chodziłam do tej szkoły przez dwa lata. W tym czasie szkołę zalało że 3 razy. Sala komputerowa to laptopy na biurkach, jeden laptop przypada na 2-3 uczniów. Nauczyciele są niemili a boisko niedostosowane do dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław
Limón Canario
2/5

Chodziłem do tej szkoły 9 lat i szczerze trochę burdel i tragedia , ale w porównaniu z tym co było w pierwszych latach jak chodziłem do tej szkoły to nie ma dramatu (xD) . Trochę mały budynek jak na ilość osób , które tam uczęszczają . Nie polecam

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław
Hubercik Supa
1/5

Muszę poruszyć temat wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego, szkoła nie jest zadbana i stara mimo codziennego sprzątania sprzątaczek i innych osób szkola nie wydaje się estetyczna iż nie było remontu od ponad trzydziestu lat, doszły mnie również słuchy o remoncie w bibliotece natomiast same parapety, okna, drzwi i ławki w salach są do wymiany a sufity, ściany i podłogi a raczej kawałki plastików są do remontu. Również muszę się rozeniez odnieść do stołówki a raczej jej brak, stołówka jest osiedlona w dolnej części szkoły, dzieci jedząc obiad brudzą się oraz podłogę, jedzenie leżące na podłodze zostaje kopane przez dzieci co powoduje przemieszczanie się jedzenia po całej szkole, do tego ten zapach. Same w sobie obiady są naprawdę pyszne i ralaczej zdrowe. Jeśli chodzi o samą edukację szkolna jest na wysokim poziomie i to nawet chciałabym pochwalić. Nauczyciele-wiekszosc nauczycieli nie są mili a wręcz chamscy w stosunku do uczniów,ale nauczyciele od podstawowych przedmiotów są naprawdę fajnie, i myślę że mogłabym nawet zaproponować kilku osobom właśnie te osoby. Przeglądałem inne opinie i widzę XE również ja miałem ten problem-chce się gdzieś przemieścić ale wpierw muszę się przecisnąć przez ławice nie wychowanych pirani-dzieci. Moja ocena to 5/10 zr względu na przepełnienie, gdyby szkola była większa mógłbym ją każdemu olecic.szkola kaprawde prosi ssie o remont :(( pozdrawiam Hubert

Szkoła Podstawowa nr 23 we Wrocławiu - Wrocław
Jaroslaw
1/5

Bardzo wścibskie grono pedagogiczne w tej szkole pracuje. Poziom nauczania języka Angielskiego to dno. Szkoda ze administracja kasuje komentarze i nie przyjmuje konstruktywnej krytyki.

Go up