Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław

Adres: Polna 4, 52-120 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986867.
Strona internetowa: sp80.wroc.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 55 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia to szkoła znajdująca się w centrum Wrocławia, dokładniej na Polnej 4, 52-120 Wrocław, Polska. Szkoła ta jest bardzo dobrze skomunikowana, znajduje się bowiem w niedużej odległości od przystanków komunikacji miejskiej.

Jest to typowa szkoła podstawowa, oferująca wszystkie niezbędne przedmioty w celu przygotowania dzieci do następnego etapu edukacji. Oprócz standardowych przedmiotów, szkoła oferuje także dodatkowe zajęcia sportowe, muzyczne i artystyczne, które pozwalają dzieciom rozwijać swoje zainteresowania i talenty.

Jeśli szukasz informacji o szkole, możesz zweryfikować jej stronę internetową pod adresem sp80.wroc.pl. Na stronie tej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o szkole, w tym kontakty, harmonogram zajęć i dodatkowe informacje dla rodziców.

Jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio ze szkołą, możesz to zrobić poprzez telefon pod numerem 717986867. Ponadto, jeśli chcesz poznać opinię innych rodziców i uczniów, możesz sprawdzić 55 recenzji na Google My Business, które mają średnią ocenę wynoszącą 3.1/5.

W celu uzyskania szczegółowych informacji, zalecamy skontaktować się bezpośrednio ze szkołą i zaplanować wizytę. Szkoła jest otwarta dla nowych uczniów i zapewnia doskonały poziom nauczania oraz wsparcie dla każdego dziecka.

Dlatego zalecamy odwiedzić stronę internetową i skontaktować się ze szkołą w celu uzyskania więcej informacji. Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie mogło się rozwijać i przygotowywać do następnego etapu edukacji w dogodnej i przyjaznej atmosferze.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Nel Kokos
2/5

Moim zdaniem szkoła nie spełnia warunków do uzytkowania. ,, szatnie" o ile można to tak nazwać są przepełnione i brak miejsca do przebrania się na wf. Większość nauczycieli widać że są zmęczeni tym co robią, i wyzywaja się psychicznie na uczniach, oczywiście nie wspominając o nauczycielce która przeklina i sama nie wie co się wokół niej dzieje. Szkoła nie jest godna mojego polecenia ze względu na to że uczeszczalam do niej 5 lat(mowa o starym budynku).

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Tolix
1/5

To jest jakiś dramat kiedy poszłam tam pierwszy raz w (1 kl) było super ale to tylko pozory nie zapisujcie swoich dzieci do tej szkoły znajdziecie lepszą szkołę darujcie togo dzieciom jedyne co z tej szkoły wyniosłam: fobia społeczna, brak jakikolwiek wiedzy. To tylko dwa ale 80 szl to dramy

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Mirosław Kaźmierczak
4/5

Ciekawy płać zabaw dla dzieci (małpi gaj). Wiele boisk gdzie mlodziez może uprawiać sport

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Bananowy Chlebek
1/5

Masakra. Kto stworzył ten ośrodek męki i cierpienia niech idzie do kąta przemyśleć swoje zachowanie. Nie polecam.

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Mak Mlecz
4/5

Bardzo bardzo ale mam już dosyć kebaba a na dotatek nie toleruje laktozy.

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Agnieszka Dziob
3/5

W tej szkole spotkało mnie i moje córki zarówno dużo dobrego, jak i dużo złego, dlatego nie chcę się wypowiadać krytycznie. Córki na własne życzenie, ale za moim przyzwoleniem, zmieniły w tym roku szkoły na inne (4 i 7 klasa). Największą wadą tej szkoły jest to, że to moloch i to na dodatek taki, który funkcjonuje w środowisku dość specyficznym, multikulturowym i mocno rozwarstwionym społecznie. Dodajmy do tego stosunkowo duże zagęszczenie ludności, dużo młodej ludności napływowej, brak innych szkół w okolicy (szkoła obsługuje Brochów, Jagodno, Bieńkowice i Iwiny). Dostajemy obraz przepełnionej szkoły, dwuzmianowej, z lekcjami od 7.30 do 15.30, przepracowanymi nauczycielami, zbyt małym zespołem wsparcia psychologicznego, jak na warunki społeczne i starym budynkiem, który wymaga pilnego remontu, bo pęka w szwach. Ot! Typowy obraz polskiej, wielkomiejskiej szkoły

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Urszula Hreniak
5/5

Dzieci zadowolone. Do szkoły chodzą z chęcią i rozwijają swoje zainteresowania. Jak w każdej placówce, są mniej i bardziej zaangażowani nauczyciele. Ale wśród tych drugich można znaleźć prawdziwe perełki - ludzi z pasją, którym zależy na uczniach (nie tylko na ich ocenach, ale na ogólnym dobrostanie). Edukacja wczesnoszkolna (ze świetlicą włącznie), wuefiści, pedagodzy, logopedki - to mocny dream team tej szkoły. Te wolne soboty poświęcone na kibicowaniu dzieciom, nawet na pozaszkolnych zawodach - córka i syn na zawsze zapamiętają, że ktoś w tym żmudnym procesie edukacji kibicował im bez względu na wszystko!

Szkoła Podstawowa Nr 80 im. Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Gabrysia Nigowskaa
2/5

Mogli by robić jakieś zajęcia dla klas od 4-8 bo tylko 1-3 ma jakieś ekstra zajęcia np. Trzymaj się prosto,kawiarenka

Go up