Przedszkole nr 10 - Budynek B - Wrocław

Adres: Piotrkowska 9, 54-060 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986747.
Strona internetowa: przedszkole10.wroclaw.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 1 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 10 - Budynek B

Przedszkole nr 10 - Budynek B to przedszkole, które znajduje się w samym sercu Wrocławia, przy adresie Piotrkowska 9, w postawie kodu pocztowego 54-060. Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, to Przedszkole nr 10 - Budynek B jest dobrym wyborem.

Przedszkole to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i uczyło w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Pracownicy przedszkola dbają o rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dzieci. Zapewniają również opiekę zdrowotną i bezpieczeństwo dzieci.

Przedszkole nr 10 - Budynek B ma wiele zalet. Jest to miejscowość dostępna dla osób na wózkach, co jest bardzo ważne dla rodziców z dziećmi niepełnosprawnymi. Ponadto, przedszkole ma własną stronę internetową, na której można znaleźć wszelkie informacje o przedszkolu, w tym kontakt, godziny otwarcia i specjalności.

Specjalnością Przedszkola nr 10 - Budynek B jest przedszkole. Oznacza to, że przedszkole to miejsce, w którym dzieci mogą się rozwijać i uczyć w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Pracownicy przedszkola dbają o rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dzieci.

Inne ważne informacje o Przedszkolu nr 10 - Budynek B to fakt, że ma ono 1 recenzji na Google My Business i średnia opinia wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług przedszkola i zadowoleniu rodziców.

Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, to zalecamy Przedszkole nr 10 - Budynek B. Możesz znaleźć wszelkie informacje o przedszkolu na jego stronie internetowej. Zalecamy skontaktowanie się z przedszkolem poprzez stronę internetową, aby uzyskać wszelkie dodatkowe informacje i zarezerwować miejsce dla swojego dziecka.

Recenzje dla Przedszkole nr 10 - Budynek B

Przedszkole nr 10 - Budynek B - Wrocław
Łukasz Latos
5/5

Fantastycznie

Go up