Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław

Adres: Kleczkowska 2, 50-227 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986863.
Strona internetowa: sp74.wroclaw.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 36 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia to znana i ceniona szkoła podstawowa, położona w samym sercu Wrocławia, przy Adres: Kleczkowska 2, 50-227 Wrocław, Polska.

Szkoła specjalizuje się w edukacji ogólnej i dostarcza wszystkim uczniom najwyższej jakości nauczanie. Na Stronie internetowej: sp74.wroclaw.pl znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat szkoły, w tym plan dnia, harmonogram zajęć i regulamin.

Jednym z wielu atutów Szkoły Podstawowej nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia jest jej dogodna lokalizacja i dostępność. Parking jest dostępny dla osób na wózkach, co sprawia, że szkoła jest dostępna dla wszystkich.

Na Telefon: 717986863 możesz skontaktować się z sekretariatem szkoły, aby uzyskać dodatkowe informacje lub zapisać dziecko do szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia ma także bardzo dobre opinie: ta firma ma 36 recenzji na Google My Business, przy średniej ocenie 3.6/5. Wielu rodziców ceni sobie zaangażowanie nauczycieli i wysoki poziom nauczania w szkole.

Zalecamy szczególnie rodzicom, którzy szukają szkoły podstawowej dla swoich dzieci, aby sprawdzić Szkołę Podstawową nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia. Jej lokalizacja, dostępność i wysoki poziom nauczania czynią ją idealnym wyborem dla każdego dziecka.

Dlatego zachęcamy Cię do kontaktu ze szkołą poprzez jej Stronę internetową: sp74.wroclaw.pl. Zapoznaj się z ofertą szkoły i skontaktuj się z sekretariatem, aby uzyskać dodatkowe informacje lub zapisać dziecko do szkoły.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław
relfart
1/5

Szkola niestety zawodzi na wielu płaszczyznach. Nauczyciele brakują empatii, co powoduje, że uczniowie nie chcą za bardzo przyswajać wiedzy. Dodatkowo widoczna jest nieuzasadniona faworyzacja, i jest to bardzo widoczne. Problemem jest również uciekanie nauczycieli do minusowych punktów, gdy brakuje im słów gdy uczen chce się obronić. To wszystko tworzy toksyczną atmosferę i zniechęca do nauki.

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław
Tęczownisia Pałka
1/5

Nie polcam tej szkoly ponieważ, dyrektor daje cały czas jakies nakazy i zakazy, w dnie w które inni w innych szkolach nie chodzą do szkoły np. Dzień edukacji narodowej muszą iść, nauczyciele to idioci cały czas wypominają i potem jak dziecko chce sie wytłumaczyć to wstawiają uwage za pyskowanie i wtrącanie w wypowiedź nauczyciela jak nauczyciel się wtrąci to tłumaczy sie tym ze jest starszy i powinien mieć szacunek od osób młodszych nauczycieli nie obchodzi to ze dziecko ma daleko do szkoły i że musi wstać godzine wcześniej żeby zdążyć na czas jak jest np na 7.10 czyli music wtać o 6
.
Za każdą nieusprawiedliwioną godzine nieobecnoci w szkole dostaje sie - 2pkt , w 8 klasach są codziennie kartkówki, norma to jest 10, 9 lekcji w dniu, zadawane na prawie każdy wekend zadania domowe,częste sprawdziany, diagnozy, testy itp. W szkole jest patologia.

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław
Mariola Ok
1/5

Nie polecam tej szkoły. Nauczyciele nie mają szacunku do uczniów zamiast skupiać się na nauczaniu skupiają się na bezpodstawnym krytykowaniu wyglądu niektórzy nauczyciele faworyzują uczniów. Uczniowie wyzywają wszystkich i robią niedozwolone rzeczy, a dyrekcja nic z tym nie robi! Uczniowie p4lą itp. uczniowie z 8 klas mają się za lepszych, dokucz4ją i wyzywają młodszych, a szkoła ma to gdzieś :((Pan od wf (dyrektor) ma fetysz drabinek daje ciężkie ćwiczenia, a gdy ktoś nie jest w stanie ich wykonać poniża go. Nauczyciele są niespr4wi€dliwi i nierówno traktują uczniów. Jedyne, co na razie zyskałem w tej szkole, to stany depre$yjne i niskie poczucie własnej wartości. Inni uczniowe wyśmiewają się w innych i z ich wyglądu, choć to zgłaszałem nic z tym nie zrobiono. Pani od plastyki traktuje uczennice inaczej ze względu na wygląd (gorzej) oraz stosuje teksty typu „dziewczynie nie wypada” co promuje nierówne prawa kobiet i totalnie je3*e f€min|zm. Dziewczyny boją się ćwiczyć na wf pan ich totalnie nie szanuje. Panie psycholog maja dwubiegunowość. W nauczycielach zero empatii. Nie ma tutaj szacunku dla subkultur w tym subkultury goth nauczyciele nie pozwalają wyrażać siebie i przytłaczają uczniów. Uczennica z 8 klasy na mnie warczała. Zostałem wyzyw4ny za poprawienie włosów przez nauczyciela (spadały mi na oczy). Ta szkoła potrzebuje zmian i remontu toalety na pierwszym piętrze. NIE POLECAM TEJ SZKOŁY!!!

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław
Barbara Wronska
5/5

Szkoła podstawowa z wieloletnią tradycją. Wspaniali nauczyciele, cudowni absolwenci i niezapomniane chwile. W naszej rodzinie 3 pokolenia ją ukończyły. Spory kawałek historii i wspomnień.

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław
Maciej Stalin
5/5

koledzedzy top poprostu patologia jaranie szluguw na przerwach kocham mega jp 18% bo mi mama tylko na tyle pozwala・⁠o⁠・ jedna trzecia komputeruw ma wirusa i co 3 kibel jest zatkany polecam bardzo z powarzaniem macius. śiudma klasa to pilkazyki same i emosy z zlasowanym muzgiem przez anime ?

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław
astro kosmos
5/5

Super!mega!mega!ok!spk!dowalona!depresja poziom milion

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław
Chris
5/5

Dyrektor jest ok i nauczyciele też?

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia - Wrocław
Doctor House
4/5

W godzinach popołudniowych przesiadują tutaj sebiksy i karyny posługujące się słownictwem na poziomie krawężnika. Nie puszczajcie tam dzieci bez opieki. A co do samej szkoły, bardzo dobra.

Go up