Przedszkole Niepubliczne "Dzielne Dzieciaki"- Dziewczynki i Chłopaki - Wrocław

Adres: Sołtysowicka 59A, 51-168 Wrocław, Polska.
Telefon: 713256565.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Przedszkole Niepubliczne "Dzielne Dzieciaki"- Dziewczynki i Chłopaki

Przedszkole Niepubliczne Dzielne Dzieciaki- Dziewczynki i Chłopaki znajduje się w Wrocławiu, przy Sołtysowicka 59A. Jest to przedszkole, które specjalizuje się w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym.

Jest dostępne wejście dla osób poruszających się na wózkach, co czyni go przyjaznym dla każdego dziecka. Na stronie internetowej przedszkola można znaleźć więcej informacji na temat jego oferty edukacyjnej, metod dydaktycznych i wartości, które kładzie szkoła.

Na Google My Business przedszkole ma 6 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.3/5. To świadczy o wysokiej jakości usług edukacyjnych i opieki oferowanych przez Dzielne Dzieciaki.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość opieki i edukacji dla twojego dziecka, to Przedszkole Niepubliczne Dzielne Dzieciaki- Dziewczynki i Chłopaki jest dobrym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z nimi, aby zaplanować wizytę lub rozmowę.

Nie ma nic bardziej ważnego niż dobrostan twojego dziecka, więc zdecydowanie warto rozważyć Przedszkole Niepubliczne Dzielne Dzieciaki- Dziewczynki i Chłopaki jako miejsce jego rozwoju i uczenia się. Zapraszamy do kontaktu z nimi poprzez ich stronę internetową.

Recenzje dla Przedszkole Niepubliczne "Dzielne Dzieciaki"- Dziewczynki i Chłopaki

Przedszkole Niepubliczne
AliceLos1
5/5

Jest położone w pięknym miejscu wśród zieleni . Edukacje w tej placówce rozpoczął niedawno piąty wnuk ,wszyscy bardzo chętnie uczęszczają do tej placówki Jest kameralne z dobrymi warunkami i miłym personelem

Przedszkole Niepubliczne
Anna Łoś
5/5

Bardzo przyjazne miejsce dla dzieci, rodzinna atmosfera, duży ogród do dyspozycji dzieci, miła i życzliwa Kadra, ciekawe pomysły na zajęcia. Nasze Dzieci są bardzo zadowolone!

Przedszkole Niepubliczne
Krzysztof Dragon
5/5

Dziękujemy za pomoc dla "Szlachetnej Paczki"!!

Przedszkole Niepubliczne
Mateusz Olczak
5/5

Super przedszkole

Przedszkole Niepubliczne
Yui_ neko
5/5

Przedszkole Niepubliczne
Szymon Galicki
1/5

Go up