Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław

Adres: Karpnicka 2, 54-061 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986845.
Strona internetowa: sp22.edupage.org.
Specjalności: Szkoła podstawowa, Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 53 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław znajduje się w Wrocławiu przy Karpnicka 2. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje pełny cykl kształcenia dla dzieci w wieku 7-15 lat.

Jedną z cech charakterystycznych tej szkoły jest jej lokalizacja. Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji, z parkingiem dostępnym dla osób na wózkach i wejściem dostępnym dla osób na wózkach.

Strona internetowa szkoły, sp22.edupage.org, zawiera wszystkie niezbędne informacje dla rodziców i uczniów. Na stronie można znaleźć informacje o harmonogramie zajęć, bieżących wydarzeniach i kontakcie z nauczycielami.

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław oferuje również wiele specjalności, w tym:

Szkoła podstawowa
Szkoła

Według opinii rodziców i uczniów, średnia ocena szkoły wynosi 2.4/5, na podstawie 53 recenzji na Google My Business.

Oprócz tego, Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław oferuje również:

Parking dostępny dla osób na wózkach
Wejście dostępne dla osób na wózkach

Jeśli szukasz szkoły podstawowej w Wrocławiu, która oferuje kompleksowe kształcenie i wiele specjalności, to Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły i skontaktowanie się z administracją, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław
It Atrevete
1/5

Szkoła ostatnio zorganizowała dzień otwarty, ale po tym wydarzeniu już wiem, że nie zapiszę tam swojego dziecka. Spotkanie z nauczycielem trwało zaledwie 8 minut, podczas których właściwie niczego się nie dowiedziałem, a nauczyciel sprawiał wrażenie, jakby był tam za karę. Po placówce oprowadzali mnie uczniowie. Na moje pytanie o projekty, w których uczestniczy szkoła, otrzymałem odpowiedź, że szkoła nie bierze udziału w żadnym projekcie. Kiedy zapytałem o możliwość nauki innego języka niż niemiecki, odpowiedź również była przecząca. Na pytanie o wycieczki szkolne, dowiedziałem się, że dyrekcja nie zezwala na takie wyjścia.

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław
Radek K
2/5

W toalecie przy sali gimnastycznej rośnie mech, we wszystkich toaletach niema papieru toaletowego. Dałbym 1 gwiazdke ale jest kilka spoko nauczycieli.

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław
MackofiX
1/5

Wygląda ładnie tylko na zewnątrz, w środku już nie za bardzo, zwłaszcza nauczyciele, większość to osoby które nie powinny uczyć, zdarzało się spotkać kilku spoko ale większość to szkoda gadać, ja się znam, chodziłem tam, i szczerze nie wiem jak ja tam wytrzymałem, zwłaszcza w lato gdy wentylacji brak a w szkole piekarnik, nie polecam,lepiej na domowe niż tu

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław
Wiki
1/5

Są oznaczone krwią kible. nie polecam tej szkoły nikomu. Mam traumę.

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław
Mariusz
3/5

Szkoła jest w miarę fajna tylko w toaletach jest mega syf niema papieru i jest prawie wszystko poniszczone poza tym niektórzy nauczyciele są
dziwni i nudni

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław
xGosia13x
2/5

Chodziłam do tej szkoły od początku jej wybudowania. Jeśli chodzi o nauczycieli znajdzie się kilka takich którzy są serio spoko, dalo sie tam nauczyć czegokolwiek. Ale jak mialam przejść z jednej klasy na drugi koniec szkoły to byla tragedia. Wszyscy się przepychali przez pierwsze 3 minuty przerwy. Ze wzgledu na dużą ilość uczniów średnio polecam, jakby bylo mniej klasy byłoby owiele przyjemniej.

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław
Roksana
3/5

ogólnie jest spoko, chodziłam tam cztery lata i jakoś wytrzymałam wsumie całkiem git było, niektórzy nauczyciele są nie fajni ale większość
jest git. szkoła jest nowoczesna ale brak klimatyzacji (jest tylko w sali informatycznej) to nie jedyny problem.
Niektórzy nauczyciele ci nie fajni są tacy którzy cisną a znajda się tez
dziwni… 3/5 ogólnie polecam

Szkoła Podstawowa nr 22 Wrocław - Wrocław
maja serio
1/5

Szkola niby fajna nowy budynek patio plac zabaw. Na patio mogą wychodzic tylko klasy 1-3. Na plac zabaw tez nas nie wypuszczali. W szkole w lato jest sauna brak klimatyzacji.Nauczyciele okazuja brak szacunku dla uczniow. Uczniowie to okeopne dzieciaki niszczace innym zycie. Jedyne co wyniesiesz z tej szkoly to traume kompleksy i problemy psychiczne.

Go up