Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław

Adres: Januszowicka 35/37, 53-135 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986853.
Strona internetowa: zsp19.wroclaw.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 46 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 47

Szkoła Podstawowa nr 47 znajduje się w Wrocławiu, przy Januszowicka 35/37. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje pełny cykl kształcenia podstawowego.

Jest ona wyposażona w wiele zapleczy edukacyjnych, które pomagają w rozwijaniu umiejętności uczniów. Nauczyciele są dobrze przygotowani do pracy z dziećmi i starają się stworzyć przyjazne środowisko uczące.

Jedną z cech charakterystycznych Szkoły Podstawowej nr 47 jest jej dostępność dla osób na wózkach. Wejście do szkoły jest dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na stronie internetowej szkoły zsp19.wroclaw.pl znajduje się dużo informacji o szkole, jej historii i osiągnięciach. Można tam również znaleźć informacje o planie lekcji oraz aktualnościach z życia szkoły.

Na portalu Google My Business Szkoła Podstawowa nr 47 ma 46 recenzji i średnia ocena wynosi 3.7/5. Większość osób oceniających szkołę podkreśla jej przyjazne środowisko i zaangażowanie nauczycieli.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej w Wrocławiu, to Szkoła Podstawowa nr 47 jest dobrą opcją. Dzięki swojej lokalizacji, pełnemu zapleczu edukacyjnemu i przyjaznemu środowisku, szkoła oferuje doskonałe warunki do rozwijania umiejętności i zdobywania wiedzy.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły, aby poznać więcej o jej ofercie edukacyjnej i zarejestrować dziecko w przyszłym roku szkolnym.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 47

Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław
Krzysztof Jarzyna
1/5

CHodziłem do tej szkoły przez 3 lata ale było tak źle Rze musiałem zmienić

Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław
Maddie Nicholason
3/5

Chodziłam do tej szkoły przez 6 lat. Okres klas 1-3 wspominam świetnie, miałam cudowną wychowawczynię - Panią Spikowską, która prowadziła także koło teatralne, nauczycielka bardzo przykładała się do pracy i robiła wiele wycieczek zarówno po Wrocławiu jak i pięciodniowe zielone szkoły. Świetnie potrafiła wszystkiego nauczyć i bardzo zależało jej też na wychowaniu dzieci. Niestety kiedy przyszłam do klas 4-6 było już gorzej. Nauczycielka z polskiego nie tłumaczyła specjalnie żadnych pojęć co zobaczyłam zwłaszcza w momencie, gdy przeszłam do innej szkoły, a jako wychowawczyni też pozostawała wiele do życzenia. Nie umiała zapanować nad klasą i nie interesowało ją wychodzenie na wycieczki (poza Multicentrum, które jest 5 minut drogi od szkoły) Jeżeli nie byłeś jej pupilkiem to nie miałeś szans na przychylne spojrzenie. Pani z matematyki ma też dość niekonwencjonalne metody nauczania. Pani z przyrody miała problem z zapamiętanie kiedy mamy napisać sprawdzian, a w klasie 6 ominęła dwa działy, które dotyczyły fizyki i chemii, przez co w następnym roku miałam braki. Jedynymi nauczycielami godnym polecenia w tej szkole jest Pani Marta z angielskiego, która zawsze świetnie i z zaangażowaniem przygotuję cię na konkurs, czy po prostu do sprawdzianu, Pani Katarzyna z wf, która nie patrzy tylko jaki kto jest sprawny, ale na zaangażowanie, a jej oceny są sprawiedliwe oraz Pani Małgorzata z historii i informatyki, u której widać że historia jest pasją.
Plusem szkoły jest także duża sala gimnastyczna i profesjonalne zaplecze sportowe. Za to koła zainteresowań u większości nauczycieli pozostawiają wiele do życzenia...
Ogólnie szkołę polecam dla osób, które mieszkają blisko, ale uważam, że jeżdżenie do 47 przez pół Wrocławia jest bez sensu.

Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław
Martyna Komandorczyk
5/5

Szkoła z renomą wyrobioną wiele lat temu wciąż ma się świetnie. Spędziłam tutaj 6 lat swojej edukacji. Wyposażenie i warunki lokalowe o jakich wiele szkół może pomarzyć - ogromna sala gimnastyczna, nowoczesne sale lekcyjne, przestronne szatnie czy sterylne toalety.
Jeżeli chodzi o sam poziom nauczania to w dużej mierze zależy to od nauczyciela. Swoją wychowawczynię klas 1-3 wspominam z ogromnym sentymentem, zawsze chętna do organizacji wycieczek, zabaw czy przedstawień. Potrafiła nauczyć każdego, a także rozbudzić kreatywność jednocześnie bardzo się przykładając do wychowania swoich uczniów.
Klasy 4-6 pod względem nauczania jak to często bywa to istna loteria. Ogromne słowa uznania należą się dla anglistki - Pani Marty Gierczak-Bykowskiej (mam nadzieję, że wciąż uczy w tej szkole). Nauczycielka z ogromnym zaangażowaniem, odpowiednim podejściem do uczniów i poczuciem humoru. Jej lekcje zawsze były merytoryczne, ciekawe, ale i zmuszające do logicznego myślenia. Każdy kto miał okazję uczyć się u niej angielskiego wychodził z ogromną wiedzą i co najistotniejsze chęcią dalszego jej zgłębiania. Pani Gierczak prowadziła także bardzo przydatne zajęcia dodatkowe na których szykowała do konkursów, potem z uczniami zawsze na te olimpiady jeździła, takie zaangażowanie nauczyciela już jest niestety coraz rzadziej spotykane. Bardzo miło wspominam także lekcje historii z Panią Grabowską, która jest ogromną pasjonatką swojego przedmiotu oraz Panią Merchelską z wf, która każdego mobilizowała do sportu, ale także wspierała, gdy była taka potrzeba.
Niestety w sp 47 zdarzali się też gorsi nauczyciele (jak np. Pani Piotrowska z polskiego) którzy nie przekazywali wiedzy, a ich nastawienie do uczniów często było wręcz krzywdzące.
Pomimo tego jednak z ogromnym sentymentem wspominam okres nauki w sp 47. I to się zwłaszcza docenia po przyjściu do innej szkoły we Wrocławiu. Takiej ilości kółek zainteresowań, zajęć sportowych, czy przygotowań do konkursów nie znajdzie w większości wrocławskich placówek. Nie twierdzę, że czterdziestka siódemka to szkoła bez wad, wielokrotnie podczas nauki narzekałam albo irytowałam się na coś. Jednak jest to szkoła, która uczy czegoś bardzo ważnego - kreatywności, chęci odkrywania swoich pasji, jest to szkoła, która wspiera, nikogo nie wyklucza i daje bezpieczeństwo. Jak na polskie warunki uważam, że jest to szkoła marzeń! 🙂

Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław
ciekawskiwonsz
3/5

generalnie rzecz biorąc, szkoła jest bardzo nowoczesna i zadbana, duże boisko, sala gimnastyczna, czy szafki sprawiły, iż dość miło wspominam ten czas. niestety, na temat osób tu uczęszczających mam nieco inne zdanie. różne afery, intrygi, obgadywanie innych to normalka, oprocz tego osoby które w niemiły sposób komentowały moj wygląd na lekcjach WF wpłynęły na zaniżenie mojej samooceny już od najmłodszych lat. Chodziły tu też lekko patologiczne kreatury, ale na szczęście odeszły do innych szkół. Jeśli chodzi o nauczycieli, najmilej wspominam pewną trójkę, która na zawsze pozostanie w moim sercu: pani Izabela P od j.polskiego, pani Marta G od j.angielskiego, oraz pani Małgorzata G od historii. Były to osoby które zawsze podchodziły z pasją do przedmiotów których uczyły, nie tylko po to żeby odpukać swoją prace, wykazywały inicjatywę do przygotowywania nas do konkursów. Tego niestety nie mogę powiedzieć o moich znienawidzonych nauczycielach z tej placówki, a mianowicie: pani Katarzyna M od WF, która może i oceniała sprawiedliwie, ale wykazywała się dość dużą agresją, a także pani Joanna S od religii, która wydawała się bardzo obłudniczą osobą. Podsumowując, daję tej szkole ocenę 3/5.

Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław
Halshii
2/5

Druga gwiazdka dla Pani Grabowskiej oraz Pani Kielczak 🙂

Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław
Kszysztof S
1/5

b*u*r*d*e*l a nie szkoła, faworyzacje pupików nauczycieli

Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław
Berenika Ł
4/5

Szkoła jak szkoła niczym się nie wyróżnia od innych

Szkoła Podstawowa nr 47 - Wrocław
SVK
1/5

Nie można wychodzić na przerwy gdy lekko kropi, lub jest śnieg co to ma być

Go up