SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław

Adres: Wandy 13, 53-320 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986864.
Strona internetowa: sp76.wroclaw.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 48 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76

Szkola Podstawowa Nr 76 znajduje się w Wrocławiu przy Wandy 13. Jest to szkoła podstawowa, która oferuje wykształcenie na poziomie podstawowym. Szkoła Podstawowa Nr 76 jest dostępna dla osób na wózkach, co czyni ją miejscem przyjaznym dla wszystkich uczniów.

Szkoła Podstawowa Nr 76 posiada numer telefonu kontaktowy: 717986864 oraz stronę internetową: sp76.wroclaw.pl. Na stronie internetowej szkoły można znaleźć wszelkie informacje dotyczące szkoły, w tym informacje o zasadach, harmonogramie i kontakcie.

Na Google My Business szkoła ma 48 recenzji, co daje średnią ocenę 3/5. Opinie użytkowników wskazują, że szkoła ma dobre warunki do nauki i przyjazny klimat.

Szkola Podstawowa Nr 76 jest szkołą, która oferuje wykształcenie na poziomie podstawowym. Jest ona dostępna dla wszystkich uczniów, w tym osób na wózkach. Szkoła posiada numer telefonu kontaktowego oraz stronę internetową, na której można znaleźć wszystkie informacje dotyczące szkoły.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej w Wrocławiu, to Szkoła Podstawowa Nr 76 jest dobrą opcją. Zaleca się odwiedzenie strony internetowej szkoły oraz skontaktowanie się z nią, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław
Jula Opałacz
3/5

Szkołę wspominam nawet dobrze natomiast 2 lata temu Pani pedagog była straszna (nie wiem czy dalej jest). Ani ja ani moi znajomi nie mają z nią dobrych wspomnień. Nauczycielka biologii tak samo. Reszta nauczycieli okej szczególnie od polskiego wf i historii. Obiady bardzo dobre, syte, przepyszne kompoty, aczkolwiek raz czy dwa znalazłam w obiedzie włosy i folie z jakiegoś opakowania.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław
lenix
2/5

Pani pedagog nie wspiera w trudnych sytuacja tylko jak jest powiedzmy "bujka" to nie wnika do tego kto jest ofiarą a kto tym, który bije. Pani od matematyki robi sprawdziany/kartkówki co 2 dni. Jedyne wsparcie mam u mojej wychowawczyni (pani od polskiego), która zawsze pomoże.

<3

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław
B Sz
2/5

Większość nauczycieli wypalonych zawodowo z czasów dinozaurów. - za brak szafek a szatnie wielkości kabiny w toalecie na dwie klasy, szatniarka, pedagog, pani od biologi, przyrody, plastyki, techniki i pani z portierni nie zachwycają. Obiady słabe, wf-y słabe . + za duży wybór klas i klasę pływacką z rzeczywiście dużym naciskiem na pływanie, ale ogólnie nie polecam. Ps.ta szkoła mnie wykańcza

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław
amelia strzelczyk
2/5

szkoła nie najlepsza, byłam w kilku i ta jest najgorsza. nauczyciele nie są źli, pan z informatyki i pani od polskiego byli super, resztę wspominam słabo.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław
Małgorzata Maria
3/5

Szkoła jakich wiele. W poprzednich latach uczniowie niestety byli często są oceniani przez pryzmat starszego rodzeństwa. Swojego czasu pracowała tam koszmarna pani higienistka, zero kultury i szacunku do dzieci, mam nadzieję że już tam nie pracuje bo na samo wspomnienie mam ciarki. Było też kilku fajnych nauczycieli i nieoceniona pani szatniarka, ale własnego dziecka bym tam nie posłała.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław
SHOKK
2/5

W sali 1b są pająki, nauczyciele nie mili, męskie toalety często nie działają, nie można spokojnie wyjść do toalety, nauczyciele myślą że wszystkie Ukraińcy są tak samo głupie. Pani od portierni gdy wejdzie się za szybko to mówi że zniszczy się drzwi i nie starczy pieniędzy żeby je naprawić do końca życia.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław
Joanna Lisiak
1/5

Nie polecam nikomu. Większość nauczycieli ma mentalność z czasów Gierka (tu się krzyczy na dzieci). Dyrekcja jakby nieobecna gdy coś się dzieje. Obiady słabe, WFy słabe, warunki sanitarne też słabe (na korytarzach jest czysto ale papieru toaletowego prawie nigdy nie ma).

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 76 - Wrocław
Kba
1/5

tragedia, pedagog/ psycholog (nie wiem, czy jeszcze tam pracuje) byla koszmarem wielu dzieci.

Go up