Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław

Adres: Grabiszyńska 165, 53-437 Wrocław, Polska.

Strona internetowa: elfiki.eu.
Specjalności: Opiekun dzienny, Opieka przedszkolna.
Inne ważne informacje: Usługi na miejscu, Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Toaleta unisex.
Opinie: Ta firma ma 31 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 Grabiszyńska 165, 53-437 Wrocław, Polska

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 to doskonałe miejsce dla najmłodszych mieszkańców Wrocławia, znajdujące się pod adresem Grabiszyńska 165, 53-437 Wrocław, Polska. Specjalizuje się w Opiekunie dziennym oraz Opiece przedszkolnej, zapewniając kompleksową opiekę i wsparcie dla dzieci i ich rodziców.

Na stronie internetowej elfiki.eu można znaleźć pełną ofertę usług oraz informacje kontaktowe. Żłobek Elfiki oferuje usługi na miejscu, zapewniając komfortowe warunki zarówno dla dzieci, jak i ich opiekunów. Dodatkowo, miejsca dla osób na wózkach oraz toaleta dla osób na wózkach i toaleta unisex sprawiają, że obiekt jest przyjazny i dostępny dla wszystkich.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, o czym świadczy 31 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.1/5. Pozytywne opinie od zadowolonych klientów potwierdzają wysoką jakość świadczonych usług oraz profesjonalne podejście personelu.

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 to idealne rozwiązanie dla rodziców poszukujących wysokiej jakości opieki dla swoich dzieci. Dzięki dogodnej lokalizacji oraz kompleksowej ofercie usług, jest to miejsce, które zasługuje na uwagę i zaufanie. Dla wszystkich zainteresowanych, gorąco polecamy skontaktowanie się z Żłobkiem Elfiki poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na wizytę. Nie czekaj dłużej, zaufaj profesjonalistom i zapewnij swojemu dziecku najlepszą opiekę

Recenzje dla Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław
Michał Gałka
5/5

Super miejsce!
Dużo zajęć dodatkowych co sprzyja rozwojowi dziecka. Placówka ma udogodnienia w postaci podjazdu dla wózków. Duża wózkownia zamykana na klucz. Wejście na karty dzięki czemu wejścia do placówki są monitorowane. W środku kolorowo i wesoło. Personel całym sercem oddany swojej pracy. Ciocie energiczne, zaangażowane. POLECAM

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław
Martyna Szyszkowska
5/5

Dzisiaj zakończyliśmy nasza Elfikową przygodę ? kiedy 21 miesięcy temu oddawałam pod opiekę synka byłam przerażona... jak się okazało bardziej niż on i zupełnie niepotrzebnie. Ciocie to przecudowne kobiety, pełne empatii i zrozumienia - nie tylko dla dzieci ? świetne zajęcia dodatkowe, pyszne zdrowe i nieoklepane jedzenie. Bardzo żałujemy że ten czas tak szybko minął. Polecam z całego ❤️.

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław
Fryderyka Ptak
5/5

Mój syn uwielbia Elfiki. Wszystko tam jest dostosowane pod potrzeby maluchów. Mega sympatyczne ciocie, które widać gołym okiem, że są stworzone do pracy z dziećmi. Jestem szczęśliwa, że żłobek ten był naszym pierwszym wyborem i nie musieliśmy borykać się konkurencyjnymi placówkami w okolicy o których często słyszę od znajomych czy czytam w internecie. Polecam każdemu!

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław
Magdalena Rogalska
5/5

Polecam wszystkim niezdecydowanym rodzicom! Super Żłobek i Kadra. Ciocie na które trafiliśmy to ciepłe i czułe osoby z energią i uśmiechem♥ Mój syn nie mógł trafić lepiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szkoda, że nasza przygoda ze żłobkiem już się skończyła 🙁 Polecam bardzo! 🙂

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław
Paulina Mocha-Siek
5/5

"Żłobek"-to słowo zawsze oddziałowywało na mnie traumatycznie. Bałam się strasznie, kiedy okazało się, że muszę oddać do takiej placówki swoją najmłodszą pociechę. I w sumie nic się nie zmieniło, bo Elfiki przy ul. Grabiszyńskiej tylko w nazwie posiadają to okropne słowo ?
Tak naprawdę okazało się, że to drugi DOM, dla mojej córki... ♥️
Zarówno ja, jak i Ona zakochalyśmy się w tym miejscu. Wspaniała opieka, wsparcie w rozwoju zarówno fizycznym jak i na poziomie emocjonalnym, bardzo dużo uwagi i ciepła, od strony Cioć, pyszne i zdrowe jedzonko.
Jesteśmy już niestety w przedszkolu od września, ale mój Mały Człowiek, wciąż pragnie wrócić do DOMU na Grabiszyńskiej i do swoich Cioć ♥️
Reasumując polecam na 1000% ?

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław
anna baranowska
5/5

Drodzy rodzice, mało kiedy wystawiam opinie na Google, ale jak przeczytałam niektóre "negatywne" komentarze ni jak mające się do aktualnej sytuacji w Elfikach, to zmieniłam zdanie...
Moja córka uwielbiała tam chodzić! (chodziła do Elfików 2,5 roku) Adaptacja przebiegła bardzo pomyślnie, ciocie każdego dnia przekazywały szczegółowe informacje zwrotne na temat jedzenia/spania/zachowania dziecka. Ciocie dają dzieciom dużo uwagi, troski i ciepła (zwłaszcza ukochana przez moją córkę ciocia Daria :-)) od miesiąca moja pociecha zaczęła przygodę z przedszkolem. Pech chciał, że codziennie przejeżdżamy przez ul. Grabiszyńską mijając Elfiki, to córka jest wręcz wklejona w szybę i ciągle pyta, kiedy może wrócić do Elfików?! 🙁 a jak pytam czemu nie chce chodzić do nowego przedszkola, to mówi: że tam ją nikt nie przytula.
myślę, że to mówi samo za siebie...
Odnośnie dyrekcji i Pani Karoliny, to nigdy nie miałam problemu z załatwieniem czegokolwiek. Wszystko na czas. Jak nie mogłam "czegoś" odebrać w godzinach pracy sekretariatu, to zawsze było przekazywane ciociom (było to dla mnie dużym ułatwieniem).
Dziękuje za wszystko i polecam niezdecydowanym!

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław
Justyna Agnieszka
5/5

Polecam. Moje dziecko bardzo zadowolone, zawsze wychodzi najedzone i uśmiechnięte. Chętnie wraca. Ciocie wymyślają bardzo kreatywne zabawy, w dodatku bije od nich ciepło i sympatia. Plac zabaw przy żłobku, wózkownia oraz dobre połączenia komunikacyjne. Jak dla Nas, miejsce godne polecenia.

Żłobek Elfiki Wrocław Grabiszyńska 165 - Wrocław
Kuba Pierzchała
5/5

Żłobek posiada wszystkie wpisy więc działa legalnie. Opieka nad dzieckiem super a naszą córką uwielbia tam chodzić. Dodatkowo ma dużo zajęć dodatkowych co pomaga w rozwoju dziecka.

Go up