Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław

Adres: Poznańska 26, 53-630 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986924.

Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 38 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.4/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 znajduje się w Wrocławiu, przy Poznańskiej 26. Jest to szkoła, która oferuje edukację w przedszkolu oraz w szkole podstawowej. Jeśli szukasz miejsca dobrego dla swojego dziecka, to ta szkoła może być dobra opcja.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 ma dobre opinie na Google My Business - średnia ocena wynosi 3.4/5 gwiazdek na podstawie 38 recenzji. Wiele rodziców ceni sobie atmosferę szkoły oraz zaangażowanie nauczycieli w rozwój każdego dziecka.

Miejsce jest dogodnie usytuowane i dysponuje parkingiem dla osób z wózkami, co może być szczególnie przydatne dla rodziców z małymi dziećmi.

Jeśli szukasz więcej informacji na temat Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 18, możesz zadzwonić na numer 717986924 lub odwiedzić stronę internetową.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że szkoła oferuje wiele specialności i programów dydaktycznych, które mogą pomóc dziecku w rozwijaniu swoich zdolności i zainteresowań.

W związku z powyższym, jeśli szukasz dobrej szkoły dla swojego dziecka w Wrocławiu, to Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 jest pewnie warte rozważenia.

Zalecamy kontakt ze szkołą poprzez ich stronę internetową lub osobisty kontakt, aby uzyskać więcej informacji i odpowiedzi na indywidualne pytania.

Recenzje dla Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław
Sebastian Roznowski
5/5

Mega fajna szkoła tylko katachetka troche nie miła ale nic a tak to dużo zajęć. A jak nie zrozumiesz to nauczyciele nie wytumaczą
I
Pozdrawiam Anne Dejewską moją nauczycielke ktura mnie uczy ale za 2 miesiące ide do 4 klasy

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław
Robert Szajewski
2/5

Niektórzy nauczyciele są wredni szkołe nie stać na porządny papier, toalety czasami przypominają chlew u dziadka,a pani Grażyna faworyzuje uczniów i powinna być dawno na emeryturze nie polecam tego psychiatryka

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław
Emi Hel
3/5

Niektórzy nauczyciele nie wiedzą jak podejść do dzieci. (Traktują niektóre lekcje jak wizytę u psychologa i mowia dziecią o swoich problemach). 3 gwiazdki daje za panią Jaz, jest pani wspaniała!!!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław
Sandra Rataj
2/5

szczerze nie polecam przez ta szkole miałam fobie społeczna , niektórzy nauczyciele się drą na uczniów (pani jazz nie ) dzieciaki tez średnie czułam się oceniana na każdym kroku. Ze względu na panią jazz daje 2 gwiazdki (kocham panią )

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław
Марина Роздобутько
5/5

Super szkoła!!! Przyjechaliśmy przez wojnę w Ukrainie, mój syn potrafił do tej szkoły, jemu bardzo pomogły żeby się przestosowal do wszystkiego nowego, już dobrze zna polski, uczyć się jak reszta dzieci, lubi chodzić do szkoły! Wszystkie nauczycieli mają podejście do dzieci, a Henry Kraus jest autorytetem i najlepszym nauczycielem! Dziękuję wszystkim za pomoc!!! Polecam szkołę!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław
Magdalena Sołtys
5/5

Co raz lepiej. Od tego roku bardzo dużo zajęć dodatkowych, wyjść, atrakcji dla młodszych i starszych. Widać chęć zmiany i rozwoju. Mam też kilka minusów "osobistych", ale ogólny bilans na plus

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław
Parker
3/5

średnia szkoła. jest tu na pewno kilka nauczycieli których da się polubić (albo nawet bardzo łatwo polubić np. pani Sadownik). ósmoklasiści często okropni (choć jest kilka dobrych osób). niezbyt polecam w sumie.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 18 - Wrocław
Cezary Czarski
1/5

Przechowalnia, mało się dzieje. Zero zajęć dodatkowych dla dzieci. Jakaś dziwna atmosfera i nawet nie wiem czym, albo kim to jest spowodowane.

Go up