Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław

Adres: Wietrzna 50, 53-024 Wrocław, Polska.
Telefon: 717825050.
Strona internetowa: zsp16.wroclaw.pl.
Specjalności: Szkoła, Szkoła podstawowa, Przedszkola.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 41 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16

Szukasz informacji na temat Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 16 znajdującego się w Wrocławiu Twoja poszukiwania skończyły się tu Poniżej znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć.

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 znajduje się w dogodnej lokalizacji przy Adres: Wietrzna 50, 53-024 Wrocław, Polska. Dzięki temu, że szkoła znajduje się w centrum miasta, jest bardzo dobrze skomunikowana i dostępna dla uczniów i rodziców.

Szkoła oferuje szeroki wybór specjalności: Szkoła, Szkoła podstawowa, Przedszkola. Dzięki temu można tu pobierać naukę od przedszkola aż do końca szkoły podstawowej.

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 ma także dużo do zaoferowania dla rodziców i opiekunów. Na terenie szkoły znajduje się dostępny parking dla osób na wózkach, co ułatwia dostęp do szkoły. Dodatkowo, wejście do szkoły jest także dostępne dla osób poruszających się na wózkach.

Na temat szkoły dostępne są także opinie użytkowników. Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 ma 41 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 2.8/5.

Wszystkie te informacje czynią Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 dobrym wyborem dla rodziców, którzy szukają miejsca do nauki dla swoich dzieci. Jeśli szukasz więcej informacji, zalecamy odwiedzenie strony internetowej: zsp16.wroclaw.pl.

Zaczynamy współpracę Skontaktuj się z nami dzięki formularzowi kontaktowego na stronie internetowej i rozpocznijmy wspólny rozwój twojego dziecka.

Recenzje dla Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław
Anastasiya Fedoriszyn
2/5

Szkoła ogólnie jest dość nowoczesna i dobrze wyposażona jednakże nauczyciele są z epoki kamienia łupanego prócz pani od polskiego K.S. pani od angielskiego A.W. oraz pani od historii P.S. najlepsze nauczycielki na świecie pani cyfra zniszczyła moje marzenia pani od geografii powinna dawno iść na emeryturę a kobieta na portierni potrafi tylko krzyczeć i oceniać cieszę się że ukończyłam tę szkołę i nie polecam żadnym rodzicom jeśli chcecie żeby wasze dzieci były szczęśliwe bez problemów psychicznych pozdrawiam

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław
Gosia Stankiewicz
2/5

szkoła calkiem ładna ale niektórzy nauczyciele to tragedia zachowują się masakrycznie, wymagają od uczniów szacunku a sami go nie mają wstawiają uwagi, jedynki i inne takie dosłownie za nic, oczywiście nie mówię o wszystkich nauczycielach ale kilka się takich znajdzie. ogólnie nie polecam

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław
Borkol XD
1/5

W tej szkole niema wolnych dni np: Dzień niepodległości i długie weekendy. Pani dyrektor ma mózg z. epoki kamienia łupanego. Legendarna nauczycielka Pani Cyfra pożera dzieci i nauczycieli widziałem ciało mojego kolegi w szatni od wf.

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław
Aleksandra
2/5

Szkoła dość słaba. Nauczyciele niezbyt dobrze uczą, a uczniowie w większości są niemili. Jedynym plusem tej szkoły jest to, że jest w niej dużo miejsca i jest bardzo ładna (no może poza toaletami zniszczonymi przez uczniów, no ale tak jest już chyba w każdej szkole).

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław
JoBa
1/5

Szkoła Nowa, bez renomy i tradycji. Młode Panie wciąż zachodzą w ciąży (to zrozumiale) i następują zmiany wychowawców. Brak polkoloni, brak sportowych zajęć po południu na sali gimnastycznej z powodu wynajęcia sali przez Impel. Zajęcia dodatkowe nieplatne tylko dla wybranych na zasadach nikomu nie znanych. Nie polecam. Od 4 klasy zamierzam przepisać dziecko.

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław
sandy
1/5

Nie przyjmują dzieci cudzoziemskich (przedszkoli), które nie mówią po polsku, a nawet namawiają je do wyjazdu,To nauczyciele, którzy boją się kłopotów

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław
Julia Himiko
2/5

Uczę się tam i moim zdaniem jest to słaba szkoła nie ma niektórych sal do nucznia nauczyciele są nawet spoko ale i tak bardzo bardzo wymagający.

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16 - Wrocław
KrzyKów
4/5

Bardzo niesympatyczna woźna. Uważa siebie za boga w tym miejscu.

Go up