Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław

Adres: Fryderyka Pautscha 9, 51-651 Wrocław, Polska.
Telefon: 514292111.
Strona internetowa: iskry.edu.pl.
Specjalności: Szkoła, Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 32 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa ISKRY

Szkoła Podstawowa ISKRY to jedna z najlepszych szkół podstawowych w Polsce, zlokalizowana w centrum Wrocławia, przy adresie Fryderyka Pautscha 9, 51-651 Wrocław, Polska. Szkoła ta wyróżnia się wysoką jakością nauczania oraz opieką nad uczniami.

Specjalnością Szkoły Podstawowej ISKRY są:

  • Szkoła
  • Szkoła podstawowa

Ta szkoła oferuje wiele przedmiotów i zajęć pozalekcyjnych, które pozwalają uczniom na rozwój ich umiejętności i zainteresowań.

Inne ważne informacje o Szkole Podstawowej ISKRY:

  • Wejście jest dostępne dla osób na wózkach
  • Można skontaktować się z szkołą przez numer telefonu 514292111 lub przez stronę internetową: iskry.edu.pl
  • Szkoła ma 32 recenzje na Google My Business, z średnią oceną 3.8/5.

Cechy i zalety Szkoły Podstawowej ISKRY:

  • Wysoka jakość nauczania i opieka nad uczniami
  • Oferta wielu przedmiotów i zajęć pozalekcyjnych
  • Dostępność dla osób na wózkach
  • Pozytywne opinie i wysoka średnia ocena na Google My Business

Wszystkie te cechy czynią Szkołę Podstawową ISKRY wyborem idealnym dla rodziców, którzy szukają dobrej i opiekuńczej szkoły dla swoich dzieci. Jeśli szukasz szkoły podstawowej, która oferuje wysoką jakość nauczania i wiele zajęć pozalekcyjnych, to zalecamy skontaktowanie się ze Szkołą Podstawową ISKRY poprzez ich stronę internetową: iskry.edu.pl.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa ISKRY

Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław
Cyryl
5/5

Świetna szkoła! Dzieci prowadzone są indywidualnie - nie ma "tłumu" tylko każdy jest osobną jednostką z własnym nauczycielem prowadzącym. Chłopcy mają inny tok nauczania w pierwszych klasach uzwględniająć inną ich żywą naturę. To jest szkoła jedną w sieci wielu w Europie, a której zasady ustalili sami Rodzice a nie jakiś urząd czy władza. Dlatego ma takie świetne wyniki bo dzieci "nie zakuwają" (jak to jest w słynnej !4tce:P) tylko są mądrze prowadzone a przede wszystkim uczone życia a nie tylko grania i skupienia sie na świecie mediów społęczosciowych (tak - komórki są zakazane 😛 wiec nie ma niebezpieczenstwa z kogos nagrają i wyśmieją w internecie). Polecam

Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław
Bartosz Jan
5/5

Bardzo dobra szkoła! Po czterech miesiącach odkąd zapisaliśmy syna jesteśmy pod wrażeniem kadry, zasad panujących w szkole, porządku, kameralności!

Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław
CR7
1/5

Progi ocen w tej szkole to wymysł, 2 od 50% 3 od 60% a 4 od 75% 🙁
Projekty roczne to kolejny "bardzo dobry" pomysł (tylko dodatkowy stres). NIE POLECAM!

Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław
Lion Bisquit
5/5

Szkoła ogólnie ciekawa. Nauczyciele w miarę otwarci na innowacje, papieru nie brakuje. Na angielskim jest poziom, matmę zrozumie nawet najtępszy osioł a na polskim poznasz kilka lifehacków. Pan dyrektor utrzyma przyjazną atmosferę a pan wicedyrektor dopilnuje porządku. Każdy wnosi coś od siebie. Najsłabszym ogniwem jest pan od muzyki- nie jest gotowy do podjęcia dyskusji i obrony własnych działań.
Podsumowując- fajna szkoła w Biskupińskim zaciszu.

Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław
Barbara M.
5/5

Świetna i normalna szkoła, przyjazna dla dzieci, rodziców i nauczycieli. ?

Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław
Sejwinn
1/5

Szkoła nie warta uwagi, dzielenie na płeć jest wymysłem nienormalnym gdy przenieśli mnie rodzice do innej szkoły nie mogłem nawiązać żadnego kontaktu z płcią przeciwną, także straszenie dziecka że Jak nie będzie cicho na lekcji to będzie musiało umyć tzw. Kibel

Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław
b3rndsGGn err
3/5

Szkoła ma swoje plusy i minusy, ucząc się tam przez 7 lat, zdecydowaną wadą jest ograniczanie kontaktu z osobami o różnych poglądach, zdecydowana większość osób ma takie same zdanie na tematy społeczne przez tak nastawionych rodziców. Kolejną wadą jest dzielenie klas na płcie, tak jak w klasach 1-3 sprawdza to się sprawdza to w klasach wyższych jest totalnym nieporozumieniem. Załóżmy że ktoś jest introwertykiem i jedyne kontakty jakie ma to te międzyszkolne, po wyjściu z takiej szkoły będzie mu dużo trudniej nawiązywać kontakty z ludźmi o innych wyznaniach, poglądach politycznych etc. bo dla niego normą będzie to co codziennie widział/słyszał w szkole. KOLEJNYM MINUSEM są tzw. ''mundurki'' pomijając fakt że ubranie to sposób wyrażania siebie to przy upałach 30c nie jest tak wesoło w grubych długich spodniach narzuconych przez szkołę, uczeń gorzej się czuję przez co traci koncentrację na lekcji. Negatywną kwestią jest także brak szafek, które zostały zastąpione wieszakami do których każdy ma dostęp. Przez te parę lat, kilka moich ubrań lub piłek zostało po prostu skradzione, a szkoła nic nie chciała z tym zrobić po mimo że w przynajmniej jednej sytuacji sprawca był dobrze znany. ALE PRZEJDŹMY DO POZYTÓW:
Na pewno dużą zaletą są niektórzy świetni nauczyciele (przynajmniej za moich lat tak było) których może swego czasu nie doceniałem lub nawet nie lubiłem ale aktualnie widzę jak dużo mi dali. Bardzo dużym plusem są też rozmowy z ''tutorem'' z którym bezpośrednio możesz przez kilka/kilkanaście minut powiedzieć o np. ocenach lub niesprawiedliwym potraktowaniu przez tego ''gorszego'' nauczyciela i sprawa jest rozpatrywana.

Podsumowując: szkoła jest warta uwagi, ale tak naprawdę wybór powinien należeć do syna, bo zmuszanie kogoś do takiej ''specyficznej'' szkoły nie jest dobrym pomysłem.

Szkoła Podstawowa ISKRY - Wrocław
Lotr Polska
4/5

Szkoła ma plusy i minusy między innymi plusy były takie że Szkoła była podzielona na dziewczyny i chłopcy a minus jest taki Że zlikwidowali to co było plusem.

Go up