Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław

Adres: Suwalska 5, 54-104 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986918.
Strona internetowa: zsp12wroclaw.edupage.org.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 41 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 jest znanym i szanowanym zakładem edukacyjnym w Wrocławiu. Mieści się on przy Suwalska 5, w bardzo dogodnej lokalizacji, dostępnej dla mieszkańców oraz osób odwiedzających miasto.

Uczelnia ta jest znana z wysokiej jakości edukacji i profesjonalizmu swoich nauczycieli. Oferują oni szeroki wybór przedmiotów i zajęć pozalekcyjnych, które pomagają w rozwijaniu umiejętności i zainteresowań uczniów. Spełnia ona wszystkie standardy jakościowe i bezpieczeństwa, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo uczniom.

Jednym z atutów tej szkoły jest wygodne wejście i parking dla osób poruszających się na wózkach. Dzięki temu każdy może odwiedzić tę szkołę, niezależnie od sytuacji osobistej.

Na stronie internetowej zsp12wroclaw.edupage.org znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat szkoły, w tym kontakt, lokalizacja i lista przedmiotów. Można tam również zapoznać się z opiniami innych rodziców i uczniów, które pomogą w podjęciu decyzji.

Średnia ocen z recenzji na Google My Business dla tej uczelni wynosi 2.7/5. W sumie jest to 41 recenzji, co daje pełny obraz jakości usług i poziomu wykonania.

Jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysoką jakość edukacji i komfort dla swoich uczniów, to Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej i skontaktowanie się z nimi w celu uzyskania więcej informacji.

Recenzje dla Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław
Fifi Johny
1/5

Masakra przeludnienie w szkole nieziemskie stołówka szkolna wyglądająca jak w więzieniu a jedzenie to koszmar nauczyciele którzy są na tym poziomie wredoty że nikt tego nie pojmie wszystko w szkole jest za małe lekcje Wychowania fizycznego są prowadzone na połowie sali gimnastycznej tynk odpada ze ścian szkoła wygląda na nowoczesną ale nie dajcie się zwieść panie z recepcji to żart niemiłe chamskie lekceważące to kropla w morzu problemów z tą szkołą nie polecam
Zagi

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław
Liwa Migala
1/5

Trauma… po około 13 latach nadal ciarki przechodzą jak pomyśle o niektórych nauczycielach z tej szkoły!!!! Nie rozumiem dlaczego nauczycielka która powinna zostać wywalona na zbity PYSK!!, została Wicedyrektor ? wierze teraz jeszcze bardziej we wszystkie chore sytuacje które słyszę o tej szkole… bo ta kobieta to jest samo zło! Gdybym nie została przeniesiona w odpowiednim czasie to nie wiem czy bym się pozbierała!!! Unikać tej szkoły!!! Szok

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław
Filip Krzysztof Talarski
1/5

W środku sam beton i blachy śćiany niemalowane każda klasa wyposażona jest w rzutnik itd szkoda że ani jeden nie działa na syufitach plastelina, brak wody w kranach (czasami) papier jest ale taki że liście wolisz na komputerach są tapety np z schabowymi w szkole pracuje ogólnie ponad 100 nauczycieli lecz naraz tak na oko ze 20 (inni na L4) i uczęszcza ponad 1200 uczniów a szkoła budowana na ok. 400 nie polecam teksty typu przerwa jest dla nauczyciela są w porządku dziennym. Najgorsze miejsce w jakim dano mi być!

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław
Jakub J
2/5

Szkoła prowadzona krótko to mówiąc okropnie, w klasach trzeba walczyć o krzesła lub pożyczać z innych sal gdyż po prostu ich brakuje, działająca tablica multimedialna to tak duża rzadkość że nauczyciele bez słowa uczniom wymieniają się salą lekcyjną przez co ganiamy się po całym budynku, który jest niepotrzebnie duży i bez sensownie zaplanowany, Aby przejść z sali do toalety (Jeżeli działa) Trzeba przejść cały korytarz, na którym brakuje miejsc siedzących więc dzieci siedzą na podłodze gdzie popadnie. Kadra nauczycielska pozostawia wiele do życzenia, od nauczycieli np. Wychowania Fizycznego lub Muzyki którzy mają (Czasem zbyt) dużo pasji, do nauczycieli z przedmiotów egzaminacyjnych którzy mają wyrąbane w uczenie klasy. Przez moje krótkie 3 lata nauki tutaj spotkałem 3 nauczycieli matematyki, 1 nauczyciela polskiego, 2 nauczycieli muzyki którzy zwyczajnie odeszli przez warunki lub zostali zwolnieni za zachowanie przez które zastanawiam sie kto dopuścił ich do zawodu.

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław
Jan S
1/5

Najgorsze miejsce w którym było dane mi być zawsze będzie mi się kojarzyło z więzieniem byłem tam w 1-8 i źle to się odbiło na wszystkich najgorsza Szkoła jaką można wybrać nie polecam po za tym na lubelskiej kiedy były egzaminy to jak było chłodno w lato na sali a jak jest wf normalny to już nikt nie raczy włączyć klimatyzacji

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław
Zafori 5512
1/5

Najgorsze miejsce w jakim dane mi było być. Ogólnie w porównaniu do jakich kolwiek szkół ta to dziura

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław
Michał Łopuch
1/5

Tę szkołę znam tylko pośrednio z opowieści osób tu zatrudnionych. Wynika z nich jednak dosadnie i jednoznacznie, że dyrekcja tej szkoły nie ma za grosz szacunku do swoich pracowników, traktując ich bez okazywania choćby dozy empatii. Podejście jest proste - jesteś tu zatrudniony, więc możemy robić z tobą co nam się żywnie podoba. Niestety, jedynym do czego to prowadzi jest demotywacja pracowników, co świetnie oddają rankingi, które plasują tą szkołę na niskich miejscach. Jeśli nauczanie wygląda tam tak jak zarządzanie ludźmi, to zupełnie nie dziwi mnie taka sytuacja. Nie polecam.

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 12 - Wrocław
Szymon Domański
1/5

Szkoła jest tragiczna.Nauczycielka od matmy dała mi uwage i 1 za to że sie zapytałem czy dobrze zrozumiałem zadanie. Pozdrawiam panią od matmy

Go up