Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław

Adres: Maślicka 148, 54-107 Wrocław, Polska.
Telefon: 500063038.
Strona internetowa: lobuziaki.com.pl.
Specjalności: Przedszkole, Szkoła podstawowa, Szkoła językowa.
Inne ważne informacje: Miejsca dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 44 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki

Jeśli szukasz przedszkola, szkoły podstawowej lub szkoły językowej dla swojego dziecka, Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki może być idealnym wyborem dla Ciebie.

Mieści się ono przy Adres: Maślicka 148, 54-107 Wrocław, Polska. Jest to bardzo dogodne miejsce, dostępne z każdego zakątka Wrocławia.

Zadzwoń do naszej szkoły, aby zaplanować wizytę lub uzyskać więcej informacji: Telefon: 500063038.

Możesz także sprawdzić naszą ofertę i filozofię edukacyjną na stronie internetowej: Strona internetowa: lobuziaki.com.pl.

Specjalnością naszej szkoły jest:

  • Przedszkole
  • Szkoła podstawowa
  • Szkoła językowa

Nasza szkoła wyróżnia się także na tle innych dzięki:

  • Dostępności miejsc i toalet dla osób na wózkach
  • Bezpiecznym i wygodnym wejściem dla osób na wózkach

Aktualnie mamy 44 recenzje na Google My Business, z czego średnia opinia wynosi 4.5/5.

Zalecamy odwiedziny naszej szkoły lub skorzystanie z oferty kursów online, aby zobaczyć, dlaczego jesteśmy wyborem tak wielu rodziców i dzieci.

Zachęcamy was również do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z naszymi programami edukacyjnymi, metodami nauczania i innymi informacjami, które mogą być dla was przydatne.

Nie wahajcie się też zadzwonić lub napisać do nas, aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować miejsce dla swojego dziecka.

Zapraszamy do kontaktu i długiej i udanej współpracy

Recenzje dla Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław
E Sh
5/5

Zdecydowanie polecam "Łobuziaki". Wszyscy pracownicy są przesympatyczni, troskliwi z indywidualnym podejściem do każdego dziecka. Mnóstwo dodatkowych zajęć (teatrzyki, wycieczki i wiele innych) Plac zabaw na który dzieci chętnie wychodzą. Smaczne i zdrowe posiłki. Ewa De

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław
Natalia Nowak
5/5

Przemiłe, kreatywne Panie z pasją. Mnóstwo zajęć dodatkowych, wycieczek, przebywania na dworze, występów. Syn tak lubił tam chodzić, że często nie chciał wracać do domu. Bardzo polecam!

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław
Marta Korbecka
5/5

Moje dzieci rozpoczęły przygodę z przedszkolem cztery i trzy lat temu.
Uwielbiają tam chodzić, lubią swoje Panie, kolegów i koleżanki. Cieszą się z czasu spędzanego na ogrodzie, zabaw w kuchni błotnej, czy zajęć przyrodniczych w terenie. Opowiadają o eksperymentach, które przeprowadzają, często chcą je powtarzać w domu 🙂
Ja jako rodzic czuję, że wszystkie potrzeby moich dzieci są zaopiekowane, jest bardzo dobry kontakt z wychowawczyniami, które dbają o ich indywidualny rozwój. Mamy wiele zajęć dodatkowych m.in. karate, basen. Ważnym dla mnie jest również możliwość uczestniczenia w terapii SI, w dobrze wyposażonym gabinecie, w godzinach przebywania dzieci w przedszkolu.

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław
Tetiana Salyha
5/5

Moją córką chodziła do tego przedszkola przez 3,5 lata. I najważniejsze co muszę powiedzieć, że nie żałujemy tego. To był wspaniały czas i córeczka będzie tęsknić ?

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław
Isu Mzr
5/5

Nasze dzieci uczęszczały zarówno żłobka jak i do przedszkola. Polecam wszystkim i zawsze będę bardzo wdzięczna i kadrze i dyrekcji.Dzieci pozytywnie zdyscyplinowane, wytulone oraz zaopiekowane. Córki na diecie bezmlecznej - zachwycone posiłkami.Odbierane czyste,przebrane,uczesane.Mam porównanie do innych placówek.Gorąco polecam.

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław
madimadi111
1/5

Zdecydowanie odradzam!!! Obecnie nie warto interesować się placówką. Problemy z kadrą, niesmaczne - wręcz paskudne posiłki, dzieci wracają bardzo głodne, nawet skarżą się wychowawcą w czasie zajęć. Brak bezpieczeństwa, dzieci same wychodzą z sali do łazienek -nikt nie nadzoruje. Angielski to wielka kpina - właściwie to go nie ma, nie ma żadnych profesjonalnych lektorów/nauczycieli...jak ktoś umie to coś nauczy, chyba, że go nie ma. Największym problemem jest jego właścicielka - zupełnie oderwana od rzeczywistości, olewająca problemy, nastawiona na wyłączny zysk, z brakiem autorefleksji. Chrońcie swoje dzieci!!!
Po odpowiedzi przedszkola śmiem twierdzić, że placówka próbuje zatuszować sprawę braku wychowawcy w grupie papużek, jak i fakt, że w ciągu miesiąca ponad połowa dzieci opuszcza grupę...cóż o czymś to swiadczy. I moje dziecko uczęszczało do tej placówki , nie wiem skąd przedszkole ma 100% pewności, że nie było zawartej żadnej umowy!! Myślę, że to to dobitnie pokazuje w jaki sposób placówka odpowiada na zarzuty.

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław
Justyna Kuszewska
5/5

Córka bardzo szybko się zaadaptowała w żłobku. Panie są konkretne, ale bardzo opiekuńcze i świetnie zajmują się małą. Zawsze wracała zadowolona do domu, ciężko było ją wyciągnąć ze żłobka po całym dniu. Super zajęcia dodatkowe. Panie kompetentne, oduczyły córki smoczka, czego mi się nie udało... Pomieszczenai dostosowane do potrzeb dzieci, małe podwórko za domem z placem zabaw dla dzieci. Organizacyjnie czasem jest dość duże zamieszanie (ze sprawami papierkowymi itp). Na plus oceniam przyjęcie menedżerki żłobka, powoli robi się chyba większy porządek.

Niepubliczne Przedszkole Łobuziaki - Wrocław
Paulina Kruk
5/5

moje dziecko uczęszczało do przedszkola 2 lata i byłam bardzo zadowolona. Kadra sympatyczna, zaangażowana i zawsze uśmiechnięta. Dostawałam wiele informacji zwrotnych co działo się z dzieckiem podczas pobytu. Dodatkowe zajęcia typu basen, rytmika, dogoterapia są także pozytywnie przede mnie odbierane.

Go up