Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław

Adres: Zwycięska, 53-033 Wrocław, Polska.
Telefon: 691495923.
Strona internetowa: bilety.torpartynice.pl.
Specjalności: Ośrodek jeździecki, Wypożyczanie koni.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 451 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice

Szukasz informacji na temat Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice Jesteś w dobrym miejscu

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice to renomowany ośrodek jeździecki, który znajduje się w samym sercu Wrocławia, przy Adres: Zwycięska, 53-033 Wrocław, Polska. Jest to miejsce, w którym możesz nie tylko nauczyć się jazdy konno, ale również wypożyczyć konia i spędzić niezapomniany czas w otoczeniu natury.

Jeśli masz problemy z poruszaniem się, nie martw się Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice zapewnia dostępne parking i wejście dla osób na wózkach.

Na stronie internetowej bilety.torpartynice.pl możesz znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat oferty i usług dostępnych w ośrodku.

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice specjalizuje się w nauce jazdy konnej oraz wypożyczaniu koni. Znajdziesz tutaj również wiele innych usług i możliwości, które zapewnią Ci niezapomniany doświadczenie.

Aktualnie firma ma 451 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.6/5.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz nauczyć się jazdy konnej, wypożyczyć konia lub spędzić czas w otoczeniu natury, to Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice jest idealnym wyborem.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nimi jeszcze dziś poprzez ich stronę internetową bilety.torpartynice.pl. Zapraszamy do przybycia i doświadczenia wszystkiego, co Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice ma do zaoferowania

Recenzje dla Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław
Marta Łuczak
5/5

Cudowne miejsce. Swietna Organizacja zawodów woltyżerskiech. Miel spędzony czas. Do zobaczenia na następnych zawodach.

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław
Ryszard Pierzynka
5/5

Bardzo dobre warunki, duża hala, dobrze prowadzone zajęcia.

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław
Andrzej Dudzinski
5/5

Zawody w skokach zgromadzily wielu zawodnikow w kilku kategoriach, prowadzone i sedzowane bardzo dobrym poziomie,co jest potwierdzeniem startu wielu zawodnikow.Jest restauracja oraz bardzo pojemna trybuna dla publicznosci warto odwiedzic to mjejsce chocby dla samego kontaktu z konmi,oraz zapoznania sie ze sportem jeddzeckim ,w szczegulnosci sa zachwucone dzieci.

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław
Anna Mądro
1/5

Dziecko zapisane na zajęcia.Kasę wzięli,potwierdzenie na maila przyszło,ale gdy pojawiłyśmy się na miejscu, okazało się,że córki nie ma na liście i nie została wpuszczona na zajęcia.Opryskliwa i niemiła pani instruktor Agnieszka kazała"odkręcać to sobie w biurze".Po raz kolejny przekonałam się,że to miejsce jest nastawione tylko na zysk,organizacja kuleje,a o szacunku do drugiego człowieka chyba nie słyszeli.Nie polecam ani trochę.

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław
Bartosz Kruszelnicki
5/5

Wspaniałe miejsce na spędzenie czasu z dzieckiem. Wszystko profesjonalnie, bezpiecznie w przemiłej atmosferze i z szerokim uśmiechem 🙂 z pewnością będziemy regularnie korzystali z oprowadzanek, a docelowo jazd konnych dla dziecka. Ogromny teren ... i pyszny kompot :):) pozdrawiam i do zobaczenia 🙂

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław
Yulia Lutsenko
1/5

Chodziłam do szkoły jazdy i wszystko było ok. Dzis obudziłam się z zapaleniem oka i poprosiłam przełożyć na inny dzień zajęcie na co otrzymałam odpowiedź że instuktor już przyszedł do pracy i to jest niemożliwe. Każdy chcę zarobić jak może, ale zdrowie jest najważniejsze.

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław
Wik Paw
5/5

Polecam zajęcia - zarówno grupowe jak i indywidualne - u instruktorki Gosi. Jeżdżę od kilku lat i pomimo, że nie jestem wyjątkowo utalentowany, myślę że widać duży postęp, co w dużej mierze zawdzięczam instruktorce, jej cierpliwości, indywidualnemu podejściu, profesjonalizmowi i - co także ważne - poczuciu humoru :).ponadto uczy odpowiedniego podejścia i szacunku do konia, co nie zawsze jest standardem w innych ośrodkach, gdzie zwierzęta bywają traktowane jak przedmioty i jedynie jak dostarczyciele przyjemności oraz zarobku dla ludzi.

Wyższa Szkółka Jazdy | Tor Partynice - Wrocław
Mariusz Bugajski
5/5

Mimo że pogoda nie dopisała zbytnio, kiermasz ogrodniczy rozkręca się ostro, duży wybór wszelkich drzewek, kwiatów, sadzonek, jak również urządzeń elektronicznych do odstraszania kretów, nornic, kun, łasic etc. Warto odwiedzić to miejsce w dniach 27-28.04.2019

Go up