Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań

Adres: Skotarska 111, 61-642 Poznań, Polska.
Telefon: 618201063.
Strona internetowa: zsp5.poznan.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 34 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury to znana i szanowana szkoła podstawowa w Poznaniu. Znajduje się w ładnej i spokojnej okolicy, która idealnie nadaje się do uczenia się i rozwijania umiejętności dzieci.

Adres szkoły to Skotarska 111, 61-642 Poznań, Polska.

Można ich kontaktować się także pod numerem telefonu 618201063.

Wszelkie informacje o szkole, w tym harmonogram, regulamin i informacje o szkolnym życiu, dostępne są na oficjalnej stronie internetowej.

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury oferuje pełny zakres nauczania dla uczniów w wieku 7-15 lat. Jest to szkoła, która kładzie nacisk na rozwój umiejętności każdego dziecka poprzez indywidualne podejście do każdego ucznia.

Jednym z głównych atutów szkoły jest jej lokalizacja - znajduje się w spokojnej i bezpiecznej okolicy, co pozwala dzieciom na swobodne poruszanie się i korzystanie z placu zabaw oraz parku, który jest dostępny dla osób na wózkach. Wejście do szkoły również jest dostępne dla osób na wózkach, co czyni ją przyjazną dla każdego rodzica i dziecka.

Na stronie internetowej szkoły znajdują się również informacje na temat opinii innych rodziców i opiekunów. Szkoła ma aktualnie 34 recenzji na Google My Business, z czego średnia ocena wynosi 2.9/5.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej, która będzie oferować Twojemu dziecku najlepsze możliwe środowisko do uczenia się, to Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury jest idealnym wyborem. Zaleca się zapoznanie się z ich stroną internetową i skontaktowanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań
Adam Lis
1/5

Nie polecam rada pedagogiczna ma gdzieś wszystkie ważne sprawy szczególnie jeśli chodzi o "jakiś" nauczycieli?

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań
Gaba Mar
2/5

Szkoła kiepska. Uczniowie bardzo agresywni. Nauczyciele (nie wszyscy) to ludzie pozbawieni sensu życia wyżywający się na uczniach. Świetlica nawet spoko ale ciszy tam nie da się tam zaznać. Rozumiem że dzieci roznosi energia ale od czegoś są nauczyciele. Lekcje... no cóż nie jest źle ale wiele nauczycieli podcina dzieciom skrzydła i nie pozwala robić nic po swojemu. A podstawówka to czas kiedy powinniśmy rozwijać siebie. Dałam tej szkole dwie gwiazdki a nie jedną bo poznałam tu przyjaciół oraz kilku nauczycieli których bardzo lubie(w szczególności Panią Martę od Polskiego❤). Poza tym rozwijam się tutaj i żadnej szkole nie byłabym w stanie dać jednej gwiazdki
Pozdrawiam wszystkich uczniów?

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań
Piotr Lange (RicoBoxio)
5/5

Za kilka dni kończę tą szkołę i bardzo dobrze ją oceniam i wspominam. Nauczyciele są fajni i pomocni. Jak jakiś uczeń ma problemy to pomagają. Polecam szkolną bibliotekę jest tam dużo fajnych i ciekawych książek (sam wygrałem dwa dyplomy za najwięcej przeczytanych książek w całej szkole) jeszcze raz bardzo polecam.

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań
Mitshari
1/5

Nie ma frytek bez sensu

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań
Jan Kowalski
5/5

Dobrzy nauczyciele, pomocni, wykazujący się cierpliwością. Budynek jest jaki jest - nie wygląda najlepiej na zewnątrz, sale lekcyjne dla odmiany są bardzo ładne.
Jak czytam że szkoła jest "be", bo dziewczęta nie mogą nosić kolczyków czy się malować to ogarnia mnie śmiech. Śmiech i jednocześnie przerażenie, że "dorośli" ludzie w ten sposób wychowują swoje dzieci. Szkoła to nie rewia mody. Jeśli jedynym, czym dziecko potrafi zaimponować jest malowanie się i obwieszanie kolczykami to proponuję iść do szkoły prywatnej a nie w publicznej robić "oborę".

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań
Laura „Stark” Moon
3/5

Według mnie zakazywanie uczniom tej szkoły noszenia kolczyków lub robienia makijażu jest nie potrzebne. W wieku dojrzewania powinniśmy próbować znaleźć siebie, a takiedy zakazy nam to nie umożliwiają. Nauczyciele w większości są w porządku, zależy to od charakteru ucznia. Choć czasami jesteśmy w tyle to nauka jest na dobrym poziomie. Świetne zajęcia dodatkowe takie jak chór, albo koło teatralne.

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań
Karolina Przybyła
1/5

Uwaga! Miejsce bardzo nieprzyjazne. Nauczyciele nie odczuwają potrzeb uczniów. Lekceważące podejście uczniów do nauczycieli i nauczycieli do uczniów. Szkoła ma bardzo zaostrzony regulamin szczególnie dla młodych, dojrzewających dziewczynek, które chcą zacząć próbę z makijażem. Kolczyki tez są ‚nieleganle’ w tym miejscu. Szkoła próbuje narzucić własne zdanie uczniom, dzieci są oceniane praktycznie tylko ze złych sytuacji. Uczniowie musza wręcz błagać o pomoc w poszczególnych sytuacjach, bo są za pierwszym razem nie wysłuchiwane. Dramat. Bardzo pozytywnie byłam nastawiona w stosunku do tego miejsca, niestety zawiodło mnie. Pewnie prędzej czy później, za ta opinie również zostanę ocecniona mimo, ze mam prawo do wyrażania własnego zdania.

Szkoła Podstawowa nr 65 im. F. Żwirki i S. Wigury - Poznań
Kornelia Teubner
1/5

Okropne miejsce. Chodziłam tam, musiałam zmienić szkołę.

Go up