Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław

Adres: Jastrzębia 26, 53-148 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986715.
Strona internetowa: sp81.wroclaw.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 56 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz to znana i ceniona szkoła podstawowa, położona w Wrocławiu przy adresie Jastrzębia 26. Jej lokalizacja jest bardzo dogodna, a przy szkole znajduje się dostępny parking dla osób na wózkach.

Specjalnością szkoły jest wszechstronne wykształcenie uczniów w zakresie podstawowej edukacji. Oprócz standardowych przedmiotów, Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz oferuje również dodatkowe zajęcia i warsztaty, które umożliwiają uczniom rozwój ich talenców i zainteresowań.

Strona internetowa szkoły, dostępna pod adresem sp81.wroclaw.pl, zawiera kompleksową informację na temat oferty edukacyjnej, zasad funkcjonowania szkoły oraz kontaktów.

Na temat szkoły istnieje 56 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi bardzo dobre 4.1/5. To świadczy o wysokiej jakości edukacji i pozytywnym nastawieniu uczniów i rodziców do szkoły.

Rekomendujemy Szkołę Podstawową nr 81 im. Wandy Rutkiewicz osobom poszukującym jakościowej edukacji podstawowej dla swoich dzieci. Dzięki dogodnej lokalizacji, wszechstronnej ofercie edukacyjnej i przyjaznej atmosferze, szkoła oferuje idealne warunki do rozwijania się i kształcenia młodych umysłów.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową szkoły lub skontaktuj się z nią bezpośrednio pod numerem telefonu 717986715. Polecamy zapoznanie się również z opiniami innych rodziców i uczniów, aby zapoznać się z doświadczeniami i wrażeniami związanymi z funkcjonowaniem szkoły.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław
Adam Tomkowicz
5/5

Szkoła jest mega fajna. Mega fajni nauczyciele, którzy wszystko wytłumaczą na spokojnie. Wolontariat jest mega spoko (sam w nim jestem). Można punkty dodatnie z tego dostać. Pani od historii jest mega spoko. Niestety ale 3 klasę źle wspominam. Ogólnie bardzo polecam?

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław
Mikołaj
5/5

Powiem tak w 1-3 byłem gnębiony nie szanowany przez Szymona P. ... Zmieniłem szkołe na sp 76 i mega żałowałem (miałem tam najlepszego przyjaciela) no i udało się wróciłem tam znowu lecz do innej klasy 5b to było niesamowite jak z ocen 2,3 itp. nagle dostawałem same piątki obecnie staram się o czerwony pasek... mega polecam klasę 5b 2023/2024 nauczyciele mega mili tym bardziej wychowawczyni/nauczycielka matematyki Pani Cieślak

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław
Milena Listwan
5/5

chodziłam do tej szkoły przez 3 lata od 6 do 8 klasy. wspominam ten czas jako najlepszy w moim życiu. lubiłam tam chodzić głównie ze względu na znajomych ale też niektórych nauczycieli. serdecznie pozdrawiam Panią Mędzkiewicz z hiszpańskiego, angielskiego i plastyki, pana Kucharskiego z historii. Widać, że zależy im na rozwoju szkoły i bardzo angażują się w szkolne życie wraz z dyrekcją. #gazeciaryforever #10pktniewinnościBenLabed

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław
A i OFFszem
1/5

Byłem uczony w tej szkole AŻ 2 lata i nie wspominam tego dobrze, nauczyciele nie traktują każdego ucznia równo w dodatku jedzenie ze stołówki jest nie świeże i niedobre.
Jest stosowana faworyzacja klas młodszych. Każdy nauczyciel mści się na uczniu który wyraził jakąkolwiek brak zgody z zdaniem nauczyciela

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław
paweł lesiak
5/5

I ❤ kazimiera smolnicka. to moja totalna idolka pamiętaj żeby nigdy się nie zmieniać. pamietajcie, że matka boska szauerowska otacza ta szkole swoja opieka. hakuna matata ziomale a teraz bajlando

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław
Magda Wedler
5/5

Szkoła oraz nauczyciele - w szczególności pedagodzy, psycholog oraz Dyrektor - pomocni i zaangażowani w swoją pracę. Reprezentują wysoki poziom dydaktyczny i wychowawczy. Wspaniali pedagodzy.
Ostrzegam jednak rodziców klas 1, rocznika 2020 przed nauczycielem, który sprawił, że moja córka miała zespół stresu pourazowego, ze względu na zachowanie nauczyciela i była świadkiem przemocy nauczyciela wobec uczniów. Zarówno psychicznej jak i fizycznej. Skończyło się na komisji dyscyplinarnej i kuratorium. Przestrzegam rodziców, aby uważali i wierzyli swoim dzieciom i aby uważnie ich słuchały. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to można zapytać o sytuację w samej szkole. Piszę to dla tych wszystkich, którzy nie otrzymają tych informacji, ponieważ takie sprawy zamiatane są pod dywan. A później człowiek długo dochodzi do prawdy. Przestrzegam, chrońcie swoje dzieci przed przemocą i zgłaszajcie niepokojące sygnały Pani psycholog, pedagog- zanim sprawy zajdą za daleko.

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław
Aleksandra
3/5

Ta szkoła nie należy do najnowszych, dlatego nie wygląda najładniej z zewnątrz, w środku jednak było dużo remontów, więc nie wygląda to tak źle. Wygląd jednak jest tu najmniej ważny, ponieważ nauczyciele dobrze uczą (oczywiście zdarzają się wyjątki). Gorzej jest już z uczniami, którzy nie należą do najmilszych. Niestety, największym minusem tej szkoły jest przepełnienie. Na korytarzach można ledwo się poruszać, a co dopiero znaleźć sobie jakiś kąt.

Szkoła Podstawowa nr 81 im. Wandy Rutkiewicz - Wrocław
Lovi the Baton
3/5

Jestem uczniem w tej szkole klasy 7. (W 2020 roku)
Nauczyciele są różne. Pani z plastyki jest bardzo słodka i urocza (Powiedziała że pojedziemy na wycieczkę do Hiszpanii). A z niemieckiego nie. Nie lubię jej. Pan z historii jest okej! Pany z W.F.u są śmieszne, ale przerażają mnie.

Szkoła wygląda na starą, ale jest okej.
Jest duży plac zabaw na którym nie pozwalają bawić się klasom 6+ :(. Ale są przerwy na dworze, i mi jest tam zimno.

Lekcje online są na Microsoft Teams

Nie chcę wstawać o 4:00

Go up