Przedszkole nr 92 - Wrocław

Adres: Bardzka 5, 50-516 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986822.
Strona internetowa: przedszkole92.wroclaw.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 92

Przedszkole nr 92, zlokalizowane przy Bardzka 5, 50-516 Wrocław, jest instytucją, która zasługuje na uwagę osób szukających przedszkola dla swoich dzieci. Zajmuje ono przyjemne i bezpieczne pomieszczenia, które stworzone zostały z myślą o rozwoju dzieci.

Przedszkole nr 92 oferuje wiele specjalności, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało okazję do rozwijania różnorodnych umiejętności. Jest to instytucja, która kładzie nacisk na wieloaspektowy rozwój dzieci, zapewniając im opiekę i edukację na najwyższym poziomie.

Udogodnieniem dla osób poruszających się na wózkach jest dostępne wejście, dzięki czemu każdy może się tu bezpiecznie poruszać. Instytucja ta jest także obecna w Internecie, co ułatwia kontakt z personelem i otrzymywanie aktualnych informacji. Strona internetowa przedszkola to przedszkole92.wroclaw.szkolnastrona.pl.

Przedszkole nr 92 ma bardzo pozytywne opinie w Internecie. Na portalu Google My Business znajduje się 4 recenzje, a średnia ocena wynosi 5/5. To wyraźne świadectwo jakości edukacji i opieki, którą dzieci otrzymują w tej instytucji.

Jeśli szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w pełni i w bezpiecznym otoczeniu, to Przedszkole nr 92 jest idealnym wyborem. Polecamy kontakt z personelem tej instytucji poprzez oficjalną stronę internetową. Będziesz miał okazję poznać bliżej ofertę edukacyjną i zorganizować wizytę w placówce. Zapewniamy, że nie zawiodzie ci

Recenzje dla Przedszkole nr 92

Przedszkole nr 92 - Wrocław
Beata Krzyś
5/5

Świetne przedszkole. Dzieje się tam dużo wartościowych wydarzeń dla dzieci. Kompetentne Panie przedszkolanki i Pani dyrektor. Wartościowa filozofia ucząca szacunku dla dzieci

Przedszkole nr 92 - Wrocław
Karolina Roden
5/5

Cudowne panie, wspaniała atmosfera, dziecko zawsze zadbane i dopilnowane.

Przedszkole nr 92 - Wrocław
Anna Augustyniak
5/5

Przedszkole nr 92 - Wrocław
Maria Cherniak
5/5

Go up