Przedszkole nr 123 - Wrocław

Adres: Wojrowicka 3, 54-434 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986762.
Strona internetowa: przedszkole123.edu.wroclaw.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 123

Przedszkole nr 123 jest znanym przedszkolem znajdującym się w Wrocławiu przy Wojrowicka 3. Numer telefonu tego przedszkola to 717986762, a adres ich strony internetowej to przedszkole123.edu.wroclaw.pl.

To przedszkole specjalizuje się w wychowaniu dzieci i zapewnianiu im opieki w pierwszych latach życia. Jest ono wyposażone w wszystkie niezbędne środki, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo dzieciom.

Jedną z głównych zalet Przedszkola nr 123 jest jego lokalizacja. Znajduje się ono w łatwo dostępnej lokalizacji, co czyni je idealnym wyborem dla rodziców, którzy szukają przedszkola w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Dodatkowo, na terenie przedszkola znajduje się parking dla osób poruszających się na wózkach, co ułatwia dostęp do niego rodzicom z małymi dziećmi.

Przedszkole nr 123 ma bardzo dobre opinie wśród rodziców. Na Google My Business przedszkole to posiada 7 recenzji, a średnia ocena wynosi 5/5. To wskazuje na fakt, że przedszkole to cieszy się dużym zaufaniem rodziców i dzieci są tutaj bardzo szczęśliwe.

Jeśli szukasz przedszkola w Wrocławiu, to Przedszkole nr 123 jest bardzo dobrą opcją. Jego lokalizacja, komfort i bezpieczeństwo, a także pozytywne opinie rodziców czynią go idealnym miejscem dla rozwoju Twojego dziecka. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej lub skontaktowanie się telefonicznie, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko.

Recenzje dla Przedszkole nr 123

Przedszkole nr 123 - Wrocław
Alona Kosenkowa
5/5

Z czystym sumieniem polecam placówkę. Dziecko od samego początku chętnie chodzi, adaptacja szybka i bezstresowa dzięki pomocy i zaangażowaniu Nauczycieli. Przedszkole posiada własną kuchnie, posiłki są przygotowywane na miejscu, dla mnie to ogromny plus. Mnóstwo atrakcji organizowanych dla dzieci (super
festyny, wycieczki ). Ciepłe i przyjazne dla dzieci miejsce.

Przedszkole nr 123 - Wrocław
Grzegorz Bartoszewski
5/5

Do przedszkola chodziła dwójka moich dzieci i z czystym sumieniem polecam go wszystkim osobom, które zastanawiają się nad posłaniem swojej pociechy do przedszkola. Panie dbają , aby dzieci czuły się jak w domu, realizując przy tym wiele pomysłów na zabawy twórcze i poznawcze. Sama zaś placówka jest bezpieczna i idealnie dostosowana do potrzeb dzieci.

Przedszkole nr 123 - Wrocław
Patrycja Mierzejewska
5/5

Bardzo dobra placówka! Wspaniale przygotowana kadra pedagogiczna, zawsze chętna do pomocy i rozwiewania ewentualnych wątpliwości. Oferta zajęć szeroka i na wysokim poziomie! Serdecznie polecam!

Przedszkole nr 123 - Wrocław
Aga
5/5

Super przedszkole, pani dyrektor oraz nauczyciele bardzo zaangażowani. Dzieci są zadowolone.

Przedszkole nr 123 - Wrocław
Marzena Raszewska
5/5

Wszystko ok - polecam

Przedszkole nr 123 - Wrocław
Patryk Wro
5/5

Przedszkole nr 123 - Wrocław
Lukasz
5/5

Go up