Przedszkole MAŁY MISTRZ - Wrocław

Adres: Stefana Drzewieckiego 59, 54-129 Wrocław, Polska.
Telefon: 609098564.
Strona internetowa: przedszkolemalymistrz.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 7 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Przedszkole MAŁY MISTRZ

Przedszkole MAŁY MISTRZ znajduje się w Wrocławiu, przy Stefana Drzewieckiego 59. Jest to przedszkole, które oferuje opiekę i edukację dla dzieci. Ma ono łatwy dostęp dla osób na wózkach, co czyni je przyjaznym miejscem dla rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi.

Przedszkole MAŁY MISTRZ ma pięć gwiazdek w serwisie Google My Business, co świadczy o wysokiej jakości usług. Na tej platformie znajduje się 7 opinii, a średnia ocena wynosi 4.9/5.

Cechą charakterystyczną przedszkola MAŁY MISTRZ jest fakt, że promuje rozwój dzieci poprzez różnorodne aktywności i zabawy. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w relaksującej i przyjaznej atmosferze.

Jeśli szukasz przedszkola w Wrocławiu, które zapewnia wysoką jakość opieki i edukacji dla twojego dziecka, to przedszkole MAŁY MISTRZ jest idealnym wyborem. Zapewnia ono bezpieczeństwo, rozwój i przyjemność dla twojego dziecka.

Aby dowiedzieć się więcej o przedszkolu MAŁY MISTRZ, odwiedź jego stronę internetową. Znajdziesz tam informacje o programie edukacyjnym, harmonogramie i innych szczegółach dotyczących przedszkola.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z przedszkolem MAŁY MISTRZ, aby zarezerwować miejsce dla twojego dziecka. Pozwoli to twojemu dziecku rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w relaksującej i przyjaznej atmosferze.

Przedszkole MAŁY MISTRZ to przedszkole znajdujące się w Wrocławiu przy Stefana Drzewieckiego 59. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w relaksującej i przyjaznej atmosferze. Ma ono pięć gwiazdek w serwisie Google My Business i średnią ocenę 4.9/5. Jeśli szukasz przedszkola w Wrocławiu, to przedszkole MAŁY MISTRZ jest idealnym wyborem.

Recenzje dla Przedszkole MAŁY MISTRZ

Przedszkole MAŁY MISTRZ - Wrocław
Arbind Negi
5/5

My 4 year old son(RIU) was in this Kindergarten. It was first time when he started the pre schooling and I am highly recommended this because the teachers, staff all are nice and supportive. As a forginer, my son has not faced any challenge in the kindergarten and quickly, he was mixed up with the teachers, staff members and the others kids.

Przedszkole MAŁY MISTRZ - Wrocław
Karolina B
5/5

Super przedszkole z dużym nastawieniem na dobre samopoczucie dziecka. Rodzice są wspierani kiedy to potrzebne. Pani wychowawczyni super empatyczna, bardzo szybko zauważa coś co trzeba obserwować u dziecka (np. nieprawidłowo stawianie stópek przy chodzeniu czy wycofanie dziecka w konkretnych sytuacjach). Poza tym stały kontakt i regularne konsultacje. Dyrekcja również otwarta na wszelkie propozycje, wspiera dodatkowe inicjatywy przez co dzieci mają zapewnione częste atrakcje 🙂 Bardzo polecam!

Przedszkole MAŁY MISTRZ - Wrocław
Tomasz Ciemięga
5/5

Super przedszkole dla małych mistrzów. Wiele zajęć dodatkowych i atrakcji dla maluchów. Idą na jakość a nie ilość.

Przedszkole MAŁY MISTRZ - Wrocław
Anna Bajda
4/5

Przedszkole MAŁY MISTRZ - Wrocław
Przemysław Mariański
5/5

Przedszkole MAŁY MISTRZ - Wrocław
Przemek Konieczny
5/5

Przedszkole MAŁY MISTRZ - Wrocław
Julia Janiak
5/5

Go up