Przedszkole nr 111 - Wrocław

Adres: Skwerowa 14, 53-303 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986941.
Strona internetowa: przedszkole111.edu.wroclaw.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 111

Czy szukasz przedszkola dla swojego dziecka w Wrocławiu Poznaj przedszkole nr 111, które znajduje się w idealnej lokalizacji na Skwerowej 14, w 53-303 Wrocław, Polska.

Przedszkole nr 111 to szkoła, która oferuje najwyższej jakości usługi edukacyjne i opiekę dla dzieci w wieku przedszkolnym. Spełnia ono wszelkie wymagania, zapewniając komfort i bezpieczeństwo Twojemu dziecku.

Jedną z głównych zalet przedszkola nr 111 jest jego położenie. Uczęszczanie do tej szkoły oznacza, że Twoje dziecko będzie miało krótki i bezpieczny sposób dojazdu. Dodatkowo, w pobliżu znajdują się różne atrakcje i zielone tereny, które umożliwiają organizowanie wycieczek i zajęć plenerowych.

Specjalnością przedszkola nr 111 jest opieka i edukacja dzieci w wieku przedszkolnym. Zapewniają oni świetne środowisko nauczania, a także szeroki zakres aktywności i zajęć dla dzieci.

Jeśli szukasz przedszkola z wykwalifikowanymi nauczycielami i kadrem, przedszkole nr 111 jest idealnym wyborem. Kadra szkoły składa się z wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, którzy dbają o rozwój i dobrostan Twojego dziecka.

Na stronie internetowej przedszkola (przedszkole111.edu.wroclaw.pl) znajdziesz więcej informacji na temat szkoły, w tym kontakt, harmonogram zajęć i wiele innych cennych informacji. Dodatkowo, możesz sprawdzić opinie innych rodziców na Google My Business (14 recenzji z średnią oceną 5/5).

Jeśli szukasz przedszkola z wysoką jakością opieki i edukacji dla Twojego dziecka, przedszkole nr 111 jest idealnym wyborem. Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo i wykwalifikowaną opiekę, aby zapewnić Twojemu dziecku najlepszą możliwą opiekę i edukację. Skontaktuj się z nami dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i zapisz dziecko do przedszkola nr 111.

Recenzje dla Przedszkole nr 111

Przedszkole nr 111 - Wrocław
Justyna P.
5/5

Jesteśmy zachwyceni. Córkę przenieśliśmy z innej placówki i ani razu nie żałowaliśmy. Bardzo nam szkoda że kadra w całości nie przechodzi na ul. Asfaltową ponieważ jest cudowna. Wątpię że kiedykolwiek trafi się tak wspaniały zespół.

Przedszkole nr 111 - Wrocław
AM MD
5/5

Polecam!!! Pierwszy raz mam doczynienia z tak cudownym miejscem( moje trzecie dziecko uczęszcza obecnie). Córka bardzo chętnie chodzi do tego przedszkola. Panie wychowawczynie fantastyczne, pełne empatii, wyrozumiałości, zainteresowane faktycznie podopiecznymi. Pierwszy raz nie zamartwiam się o córkę. Pozdrawiam cały personel? Agnieszka

Przedszkole nr 111 - Wrocław
Julia A. Kowalska
5/5

Świetne miejsce, gdzie dzieci traktowane są z szacunkiem. P. Bogusia dodatkowo opiekuje się niećmi, mimo że nie musi. Częste spacery do parku, bardzo miła kadra, która kocha dzieci. Jedzenie nie złe!!

Przedszkole nr 111 - Wrocław
MAE
5/5

Super przedszkole. Jedyny problem to miejsca parkingowe a raczej ich brak

Przedszkole nr 111 - Wrocław
Dominik Modelski
5/5

Chodziłem tam i troszkę pamiętam. Miłe wspomnienia.

Przedszkole nr 111 - Wrocław
Zenon Bemak
5/5

super miejsce, fajne panie, dobre jedzenie

Przedszkole nr 111 - Wrocław
Michał Pawełka
5/5

Najlepsze przedszkolem

Przedszkole nr 111 - Wrocław
Piotr Fischer
5/5

Super przedszkole!

Go up