Przedszkole ABC - Wrocław

Adres: Piękna 62/B, 50-506 Wrocław, Polska.
Telefon: 721777774.
Strona internetowa: przedszkoleabc.com.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 22 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole ABC

Przedszkole ABC to przedszkole znajdujące się w pięknym miejscu, w sercu Wrocławia przy adresie Piękna 62/B, 50-506 Wrocław, Polska. Jeśli szukasz przedszkola dla twojego dziecka, to Przedszkole ABC jest dobrym wyborem.

Dlaczego warto wybrać Przedszkole ABC

Specjalności: Przedszkole ABC to przedszkole, które oferuje pełny zakres usług przedszkolnych. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko może się rozwijać i przygotowywać do dalszej edukacji.

Lokalizacja: Przedszkole ABC znajduje się w centrum Wrocławia i jest dobrze skomunikowane z resztą miasta. Dzięki temu, Twoje dziecko będzie miało łatwy dostęp do wszystkich miejsc, które są mu potrzebne.

Inne ważne informacje: Wejście do Przedszkola ABC jest dostępne dla osób na wózkach, co czyni je miejscem przyjaznym dla rodzin z dziećmi na wózkach.

Opinie: Przedszkole ABC ma 22 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez Przedszkole ABC.

Wszystkie te informacje wskazują na to, że Przedszkole ABC jest idealnym miejscem dla Twojego dziecka. Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje pełny zakres usług przedszkolnych i jest dobrze skomunikowane z resztą miasta, to Przedszkole ABC jest wyborze, który z pewnością warto rozważyć.

Jeśli jesteś zainteresowany Przedszkolem ABC, odwiedź ich stronę internetową lub skontaktuj się z nimi bezpośrednio pod numerem 721777774. Ich przyjazny personel jest zawsze gotowy do odpowiedzi na wszelkie pytania i pomóc w dowolny sposób, aby pomóc Ci w przyszłości Twojego dziecka. Nie zapominaj o Przedszkolu ABC - to miejsce, w którym Twoje dziecko może rozwijać się i przygotowywać do dalszej edukacji.

Recenzje dla Przedszkole ABC

Przedszkole ABC - Wrocław
Aleksandra Blanka
5/5

Serdecznie polecam! Dziecko z chęcią uczęszcza, od dwóch lat. Świetne opiekunki, wspaniała administracja placówki. Dużo ciekawych zajęć w ramach czesnego oraz bogata oferta dodatkowych płatnych. Ciekawe wycieczki i imprezy, też dla rodziców 🙂 Własna kuchnia, duży ogrodzony plac zabaw.

(przyznanie jedynej gwiazdki za stare zdjęcia tu na Google jest złośliwością - nie jest oceną rodzica dziecka a oceną lokalnego mieszkańca)

Przedszkole ABC - Wrocław
Sara Małysa
5/5

Przedszkole integracyjne. Posiadają wykwalifikowaną radę pedagogiczną. Dzieci są zaopiekowane. Bezproblemowy kontakt z wychowawcami.

Przedszkole ABC - Wrocław
Ania K
5/5

Świetne przedszkole. Bardzo czyste i zadbane. Młoda, wykwalifikowana i szczerze zaangazowana kadra. Dzieci mają mnóstwo dodatkowych zajęć, wycieczki, teatr, sporty, konkursy, przedstawienia. Duzo czasu spędzają na świeżym powietrzu. Pani dyrektor bardzo otwarta na dialog z rodzicami. Polecam z czystym sumieniem.

Przedszkole ABC - Wrocław
Grzegorz Hoffmann
5/5

Najlepsze przedszkole jakie znam. Bardzo dobre warunki dla dzieci, dużo przestrzeni, spokojna okolica, duży zakres zajęć dodatkowych (w ramach regularnych godzin pracy przedszkola). Wyróżnia się szczęgólną uwagą na bezpieczeństwo i zdrowie dzieci. Dobra kadra. Duża zasługa Pani Dyrektor w szczególności.

Przedszkole ABC - Wrocław
Marcin Wałach
1/5

Zdjęcia pokazują nieistniejący plac zabaw, mają charakter wyłącznie historyczny.

Przedszkole ABC - Wrocław
John Shouldinger
5/5

Spokojna okolica, ładny plac zabaw - naprawdę dobre przedszkole, jedno z lepszych we Wrocławiu.

Przedszkole ABC - Wrocław
Alicja Połowińska
5/5

Jedno z lepszych miejsc tego typu dla dziecka

Przedszkole ABC - Wrocław
Aleksandra Masłowska
5/5

Rewelacyjne, gorąco polecam!

Go up