Wesołe Małpki - Publiczne Przedszkole - Wrocław

Adres: Szwedzka 19abc, 54-401 Wrocław, Polska.
Telefon: 787977749.

Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Wesołe Małpki - Publiczne Przedszkole

Szukasz przedszkola, które zapewni Twojemu dziecku opiekę i rozwijałoby jego umiejętności w przyjaznej i przyjaznej atmosferze Wesołe Małpki - Publiczne Przedszkole to miejsce, które z pewnością warto rozważyć

Wesołe Małpki - Publiczne Przedszkole znajduje się w Wrocławiu, przy Szwedzka 19abc. Jest to otwarte i dostępne miejsce, gdyż oferuje wejście dla osób na wózkach.

To przedszkole jest znane ze swoich specjalności w nauczaniu i rozwoju dzieci. Jako szkoła, Wesołe Małpki zapewnia wysokiej jakości edukację i opiekę dla twojego dziecka.

Na stronie Google My Business Wesołych Małpki można znaleźć 2 recenzje, a średnia ocena wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i pozytywnym doświadczeniu rodziców i dzieci, które korzystają z tego przedszkola.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoką jakość edukacji i opieki, Wesołe Małpki to miejsce, które warto rozważyć. Ich lokalizacja jest dogodna, a wejście jest dostępne dla osób na wózkach. Ponadto, korzystając z recenzji i opinii na Google My Business, możesz być pewien, że wybierasz przedszkole, które cenione jest przez rodziców i dzieci.

Niezwykle zalecamy odwiedzenie strony internetowej Wesołych Małpki, aby dowiedzieć się więcej o ich wizji, wartościach i oferowanych usługach. Twoje dziecko zasługuje na najlepszą opiekę i edukację, więc nie czekaj dłużej i skontaktuj się z Wesołymi Małpkami - Publicznym Przedszkolem dzisiaj

Recenzje dla Wesołe Małpki - Publiczne Przedszkole

Wesołe Małpki - Publiczne Przedszkole - Wrocław
Marta Jablonska
5/5

Wesołe Małpki - Publiczne Przedszkole - Wrocław
Katarzyna Olchowik
5/5

Go up