Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław

Adres: Szczęśliwa 28, 53-446 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986859.

Specjalności: Szkoła podstawowa, Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 61 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.8/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia to znana i ceniona szkoła podstawowa, znajdująca się w samym centrum Wrocławia. Jej adres to Szczęśliwa 28, 53-446 Wrocław, Polska. Można tu dotrzeć łatwo, korzystając z komunikacji miejskiej lub samochodem, gdyż szkoła oferuje parking dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla nich.

Specjalnością tej szkoły jest wszechstronne wykształcenie uczniów na poziomie szkoły podstawowej. Uczniowie mają tutaj okazję do rozwijania swoich uzdolnień i zainteresowań w różnych dziedzinach. Dzięki temu, po ukończeniu szkoły, są przygotowani do dalszej nauki na poziomie gimnazjalnym lub średnim.

Na temat tej szkoły istnieje 61 recenzji na Google My Business, co świadczy o jej popularności wśród rodziców i uczniów. Średnia ocena tej szkoły wynosi 2.8/5, co oznacza, że istnieją obszary, w których szkoła może się jeszcze poprawić, ale ogólnie jest ona postrzegana pozytywnie.

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia oferuje również wiele innych korzyści dla swoich uczniów. Przykładem mogą być zróżnicowane formy pracy z uczniami, w tym zajęcia pozalekcyjne, wyjazdy szkolne oraz współpraca z innymi szkołami i instytucjami.

Jeśli szukasz szkoły podstawowej w centrum Wrocławia, która zapewni twojemu dziecku wysokiej jakości wykształcenie i wiele możliwości rozwoju osobistego, Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia jest idealnym wyborem. Zalecamy kontakt z szkołą poprzez stronę internetową lub telefon, aby uzyskać więcej informacji i zapisać swoje dziecko do szkoły.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
E 2007
1/5

Szkoła swoje dobre czasy ma już dawno za sobą. Tragedia od wyglądu tej szkoły, po nauczycieli. Patologia, bicie i dręczenie dzieci na które nikt nie reaguje. Wszyscy mają to gdzieś i zamiatają pod dywan aby im sie tylko w papierach zgadzało...

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Kanclerz Kog
1/5

Pani Łuczyńska (nauczycielka od polskiego) to był jedyny powód dlaczego tu chodziłem. Jest tak pięknia i jest moją idolką, chciałbym wyglądać jak ona. Jeśli Pani to czyta to czy umuwi się pani zemną na randkę?

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
ryba pogrecku
5/5

Skończyłem naukę w tej placówce, a to jest moje podsumowanie tych 8 lat nauki:
-nauczyciele: zależy na jakich się trafi; uważam, że większość jest bardzo pomocna, zaangażowana i przecudowna, ale zdarzają się też wyjątki. Duża ilość nauczycieli odeszła, lub niedługo odejdzie na emeryturę,
-uczniowie: przeciętne dzieci i młodzież, atmosfera mocno zależy od klasy,
-poziom nauczania: z większości przedmiotów bardzo dobry jak na polskie szkolnictwo, ale wszystko zależy od nauczycieli,
-obiady: przeciętna polska kuchnia (mi nie smakowała, ale to wyłącznie moja opinia),
-budynek: jest stary, ale całkowicie zdatny do użytku (m.in. zamontowano ostatnio nowe projektory i tablice multimedialne).
Ogólna w miarę obiektywna opinia to: 7/10, bardziej subiektywna: 8,7/10. W skrócie wszystko zależy od ludzi jakich się spotka i poziomu zaangażowania w życie szkoły. Bardzo zachęcam do przyjścia na dni otwarte.
Jeśli będą jakieś pytania, chętnie odpowiem.

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Darek Lol
1/5

Szkola jedzie sledziem,
Nie ma mydla ani papieru. Nauczycielki tragiczne w toalteach okropnie wali sikami nie sprzatane kible sa cale w kupie. Patologia bez umiaru. Nie polecam dawac tu dziecka lepsze warunki w psychiatryku

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
nitka
1/5

W całej szkole wali smrodem z stołówki.Nauczyciele nie zwracają uwagi na dzieci które bija,przeklinają i dręczą inne dzieci.Qtmosfera jest jak w psychiatryku. W całej szkole jest duszno

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
Kalina Maria
2/5

Jak na Polskie szkolnictwo- może być. Chodź i tak polecam jakiegoś dobrego terapeutę albo psychologa, bo można wpaść nie złe bagno, dzieciaki i niektórzy światli pedagogowie dają popalić. Jeśli dziecko jest w spektrum autyzmu to nie polecam, naprawdę lepiej jest już wybrać jakąś palcówkę niepubliczną. Jest kilka wspaniałych nauczycieli, ale w kadrze trafiają się różne kwiatki. Ja szkołę wspominam różnie. Po czasie zauważam pewne zachowania które nie powinny mieć miejsca, ale nie będę się wdawać w szczegóły. Wszystko też oczywiście zależy od tego do jakiej klasy wpadnie dziecko, bo to dzieciaki i rodzice głownie tworzą społeczność.

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
amelia ok
1/5

Szkola pachnie obiadem (ktory nie nalezy do jednym z dobrych) cpuny chodza po szkole i palacze, szkola cala brudna w kiblach wszystko jest posikane i brudne a naczyviele zachowuja sie jak by byli tu przedtrzymywani i nic nie ucza

Szkoła Podstawowa nr 68 im. II Tysiąclecia Wrocławia - Wrocław
maciuś wacuś
1/5

Ta szkoła jest tak słaba nie można używać telefonów wszędzie śmierdzi odchodami i moczem. Szkoły nie stać nawet na lustra więc żeby się obejrzeć trzeba patrzeć na zalaną sikami podłogę. Kiedy włączą nam prąd i nareszcie jest światło dzieci się cieszą jakby dostały lizaka. Byłem uczniem tej szkoły który trafił na nauczycielkę która miała 47% nie obecności. Nic tu nie działa. Na stołówce w dzień w którym robią kurczaka nie ma porządnego wywiewu i przez to na pierwszych godzinach w szkole nie widać nic na odległość 7 metrów. Jedyną osobą która jest w stanie czegoś nauczyć jest nauczyciel matematyki. Reszta to po niekompetentna grupa osób ,które wyżywają się na uczniach. TO JEST KURNA DRAMAT. nie wysyłajcie tu taj dzieci proszę ludzie to dla waszego dobra. Lepsze warunki mają mordercy i gwałciciele w więzieniach niż uczniowie tej szkoły.Jako absolwenci tego strasznego miejsca mówimy STOP temu strasznemu miejscu!!!

Go up