Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań

Adres: Druskienicka 32, 60-476 Poznań, Polska.
Telefon: 618221181.
Strona internetowa: szkolapodstawowa62.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 61 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.5/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 62

Szkoła Podstawowa nr 62 znajduje się w Poznaniu, przy ulicy Druskienicka 32. Jest to placówka edukacyjna oferująca edukację podstawową dla uczniów. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 618221181 lub odwiedzić ich stronę internetową: szkolapodstawowa62.pl.

Szkoła Podstawowa nr 62 cieszy się średnią opinią na poziomie 2.5/5, opartą na 61 recenzjach w Google My Business. Mimo różnorodności opinii, warto zwrócić uwagę na to, że opinie mogą być subiektywne i zaleca się osobiste zapoznanie się z placówką.

Szkoła ta ma swoje specjalności w oferowaniu kompleksowej edukacji podstawowej, co obejmuje naukę przedmiotów ogólnokształcących oraz rozwój umiejętności społecznych i emocjonalnych u uczniów.

Jeśli ktoś poszukuje informacji o Szkole Podstawowej nr 62, warto wziąć pod uwagę jej lokalizację w Poznaniu, łatwy dostęp do komunikacji miejskiej oraz infrastrukturę edukacyjną w okolicy. Osoby zainteresowane mogą również odwiedzić ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o ofercie edukacyjnej, wydarzeniach szkolnych i kontaktować się z placówką.

W związku z powyższym, zalecamy osobom zainteresowanym edukacją podstawową w Szkole Podstawowej nr 62, aby odwiedzili ich stronę internetową i skontaktowali się z nimi w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz ewentualnego zapisania dziecka do szkoły. Sprawdzenie na własne oczy oraz rozmowa z pracownikami placówki mogą pomóc w podjęciu właściwej decyzji edukacyjnej dla dziecka.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 62

Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań
mang0 anananasek
2/5

Szkoła jest nie sprawiedliwa. Kiedyś to sala była mała i był tylko chińczyk(gra) a teraz...
Niektórzy nauczyciele są git. Nauczyciele nie reagują jak coś się stanie np. Kiedyś na w-f walnąłem się w głowę z kolegą a pani w tablecie... inny nauczyciel zadał zadanie powiedział ,że jest trudne. Ktoś powiedział Panu,że każdy to umie a Pan powiedział
- ach tak? To (moję imię) odpowiedź na pytanie.To było niefajne 🙁
Nasza wychowawczyni co chwilę karzę wszystkim się przesiadać.

Jest więcej niefajnych żeczy ale nie chcę mi się wymieniać.
Jak możecie to pls poprawcie to dla następnych osób 🙂

Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań
Papież Polak
1/5

Gowniana szkola patola pod budą a milych nauczycieli jest pare zupy z drewna

Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań
Konto zostało usuniente
1/5

Szkoła zepsuła się po tym że nie można kożystać z nowej części a o jakości klas i sprzętu już nie wspomne. Do tego pani wice detektor mówi brzydko do uczniów. Dodatkowo kąciki gier przerodziły się w kąciki brudu, bałaganu, telefonu i znana z ogromnej ilości osób. Szkoła wolała kupić drukarki 3d niż kupić drzwi do toalet na piętrze 1.

Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań
Spocony Bigmaczek
2/5

Od roku 2022 zatrudnił się w tej szkole nowy nauczyciel od muzyki podczas lekcji kazał odnosić nam kurtki na drugi koniec szkoły ale do toalety nie chciał puszczać bo nie można puszczać ucznia bez opieki, na dodatek na korytarzu łapał uczniów za kark (czego z moimi kolegami doświadczyliśmy) i wyprowadzał na boisko szkolne. Miłych nauczycieli można policzyć na palcach u jednej ręki.

Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań
Katarzyna G
1/5

Patalogiczne zachowania dzieci, młodzieży jak i samych nauczycieli nie są tutaj przez nikogo piętnowane i w żaden sposób naprawiane. Poniżanie przez "lepszych" uczniów, a także samych pracowników tej placówki jest na porządku dziennym. Ponadto, jeżeli chcesz by pracujący tu nauczyciele wychowania fizycznego złamali psychikę Twojego dziecka, to gorąco zapraszam!!

Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań
Karolina Klechammer
5/5

Moja córka chodzi tu do szkoły może nie jest najlepszym uczniem ale dobrze się uczy nauczyciel wporząbku szkoła nie jest najładniejsza mimo że mieszkamy daleko córka za nic nie chce zmienić szkoły na blisko od domy polecam bardzo

Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań
kuba
1/5

Sterczę tu od ponad 7 lat i nie spotkało mnie nic miłego wf na 7.10 i koniec o 14.30 to tutaj norma nie polecam kolejnym przykładem debilizmu jest to, że nauczyciele często porównują krzywdzonego z krzywdzonym 1 to za dużo.

Szkoła Podstawowa nr 62 - Poznań
natalia mcleay
1/5

Nic przyjemnego mnie tu nie spotkało. Dużo patologii w i pod szkołą.
Nauczyciele ani szkolny psycholog nie zajmują się potępianiem poniżania ani prześladowania uczniów przez innych uczniów.
Brak szacunku nauczycieli do uczniów.
Oraz o budynku samym w sobie już nie wspomnę.

Go up