Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań

Adres: Osiedle Bolesława Chrobrego 105, 60-681 Poznań, Polska.

Strona internetowa: zsp11poznan.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 41 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.1/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego Osiedle Bolesława Chrobrego 105, 60-681 Poznań, Polska

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego znajduje się pod adresem Osiedle Bolesława Chrobrego 105, 60-681 Poznań, Polska. Jest to placówka o bogatej historii i tradycji, oferująca edukację na najwyższym poziomie. Szkoła specjalizuje się w szerokim zakresie programów nauczania, zapewniając uczniom solidne podstawy edukacyjne.

Na stronie internetowej zsp11poznan.pl można znaleźć więcej informacji na temat programów nauczania, kadry pedagogicznej oraz aktualności ze szkoły. Strona ta stanowi doskonałe narzędzie do zapoznania się z ofertą edukacyjną i kontaktowania się z placówką.

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego cechuje się wejściem dostępnym dla osób na wózkach, co sprawia, że jest miejscem otwartym i przyjaznym dla wszystkich uczniów. To ważny element, który podkreśla zaangażowanie placówki w tworzenie inkludującego środowiska edukacyjnego.

Zgodnie z opiniami na Google My Business, firma ta posiada 41 recenzji, a jej średnia ocena wynosi 2.1/5. To informacje, które mogą być przydatne dla osób zainteresowanych wyborem tej szkoły dla swojego dziecka.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje wysoką jakość edukacji, Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego może być doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej i skontaktowania się z placówką, aby uzyskać więcej informacji oraz zapisać dziecko na zajęcia.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań
POLSKIKAJAK
1/5

Nędza kompletna, podczas długiej przerwy nauczyciele każą wychodzić na dwór (nawet jak temperature na zewnątrz jest poniżej zera, oraz nie ma się kurtek), jeżeli wyjść nie można to nawet w szatni WFowej nie można przybywać, iż cie wywalą z groźbą uwagi, więc wszyscy gromadzą się na holu wciśnięci. Administracja jest niewykwalifikowana do prowadzenia takiej placówki. Różnica wymagań pomiędzy 6 a 7 klasą jest niewyobrażalna, za spóźnienie dostaje się -5 punktów. Czuje się tam jak robot do nauki, nauczycieli nie interesują moje prywatne sprawy. Portiernia zachowuje się arogancko. Po uczęszczaniu do tej szkoły pojawiły się objawy silnej depresji, oraz silnego lęku i silna trauma. Nigdy nie wróciłem do domu ucieszony, a bardziej w płaczu. Serdecznie pozdrawiam panią Sporakowską oraz panią Sołtan.

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań
EM KA
1/5

Po pierwszym spotkaniu z tą szkoła mam wrażenie, że cofnelam się w epoce do czasów gdy woźna jest najważniejsza. Bardzo niesympatyczna i niegrzeczna w swoich odzywkach pani, która tonem odstraszającym od tej szkoł, informuje wszystkich wokoło o swoich frustracjach i problemach. Dramat. Tej pani wtóruje niegorszy woźny - kolejna niegrzecznie odzywiająca się osoba, niesympatyczna i "najważniejsza" w tej szkole. Dyrektor mógłby się zastanowić kogo zatrudnia bo jest to antyreklama tej szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań
Franas Królikowski
3/5

Chodzę do tej szkoły i są nauczyciele którzy robią po 3-4 kartkówki w tygodniu ale uważam że nie jest tam tak źle jeżeli ma ktoś blisko to można posłać tam dziecko. warunków złych tam nie ma jedyne co mnie denerwuje to7-8 klaśiści którzy gdy przechodzisz to cię walną w łep za nic sam miałem takie sytuacje.

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań
Weronika Mysińska
2/5

Okropna szkoła bardzo duzo zary byłam nenkana prez innych. Gdy powiedziałam to mojemu wychowawcy nic sobie z tego nie zrobił. Teraz przez ta osobę mam problemy psychiczne. Nauczyciele wyzywają od debili i pytają się ile to 4 debile +1 debil. Tylko dla tego daje 2 gwiazdki bo bardzo lubię panią od polskiego
Ps jeszcze dobre tosty mają
No i jeszcze bym zapomniała pielęgniarka tylko w poniedziałki i środy od 8 do 10

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań
Mateusz Patlewicz
1/5

Serdecznie nie polecam szkoły. To były najgorsze lata mojego życia. Serdecznie nie pozdrawiam pani od fizyki Agnieszki S. i pani od muzyki która zniechęcila mnie do nauki nut i czegokolwiek z tym związanego. Gdyby nie szanowny Pan Wrotkowski (najlepszy nauczyciel) to szkole bym zmienił. NIE POLECAM

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań
Dorian M
1/5

Szkoła straszna więszkość nauczycieli nie nawidzi uczciów nie chodzi mi o wszystkich zdarzają się wyjątki. Kartkówka za kartkówką obrażanie uczniów od Debili jak dla mnie nie warto posłać tam swoje dziecko.

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań
ThatBanishedGuy
2/5

Brudna jak nie wiem, pani w portierni nie miłe a gdy pani zobaczy że ktoś został uderzony to nic o tym głównie nie robią.
Pozdrowienie do pana od historii, pana W. Wrotkowskiego. Najlepszy nauczyciel.

Szkoła Podstawowa nr 17 J.I Kraszewskiego - Poznań
Profesjonalny Profesjonalista
2/5

Ogólnie to szkółka mega słaba ale pozdro dla obu Panów Wojciechów W, z fartem

Go up