Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań

Adres: Umultowska 114, 61-614 Poznań, Polska.
Telefon: 611021374.
Strona internetowa: zsp9-poznan.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 45 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 to placówka edukacyjna zlokalizowana w Poznaniu, przy adresie Umultowska 114, 61-614 Poznań, Polska. Jest to szkoła oferująca wysokiej jakości edukację dla uczniów na różnych poziomach nauczania. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 611021374 lub odwiedzić ich stronę internetową zsp9-poznan.pl.

Specjalnością placówki jest szkolnictwo, które zapewnia wszechstronny rozwój uczniów. Dodatkowo, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 dba o dostępność dla osób na wózkach, oferując parking oraz wejście przystosowane do potrzeb osób z ograniczoną mobilnością.

Opinie na temat placówki są zróżnicowane, firma posiada 45 recenzji na Google My Business, przy średniej ocenie 3/5. Każda opinia jest dla nich ważna, dlatego starają się stale doskonalić swoje usługi i dostosowywać się do potrzeb uczniów oraz ich rodziców.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie miało możliwość rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 może być idealnym wyborem. Ich lokalizacja w Poznaniu sprawia, że są łatwo dostępni dla mieszkańców miasta oraz okolicznych miejscowości.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 zachęca do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat oferowanych programów nauczania, kadry pedagogicznej oraz aktualności placówki. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nimi już teraz

Recenzje dla Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań
Blue_Dragon
1/5

Nie polecam tej szkoły. Wszędzie bałagan, dziedziniec to sam beton, nauczyciele w większości niemili, pani od biblioteki na wszystkich się wyżywa, mam nadzieję że ją zwolnią, na sali gimnastycznej jednocześnie mają lekcje cztery klasy, nauczyciele wstawiają uwagi za picie na lekcji, klasy 4-8 muszą wchodzić tylnym wejściem, więc niektórzy muszą obejść całą szkołę, na przerwach trzeba wychodzić na dziedziniec, obiad można jeść tylko w wyznaczonym czasie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań
Eksjus
2/5

Kebab był dobry ale gdyby był lepszy dał bym więcej mięso było suche a na bułce była pleśń. Pozdrawiam

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań
Igor Ratajczak
5/5

Dla mnie szkoła wygląda fajnie. Jest w niej bardzo miła atmosfera, nauczyciele bardzo mili. W szkole znajdują się :sklepik szkolny, ładne sale. W szkole jest dożo zabawy.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań
Bożena Jankowska
1/5

Nie polecam tej szkoły! Chyba ze kiedyś zmieni się dyrekcja na lepsza.
Szkoła piękna, nowa z ogromnym potencjałem, szkoda ze niewykorzystanym i tyle z pozytywów.
Absurd decyzji dyrekcji w tej szkole goni absurd, przykłady można mnożyć, oto kilka z nich:
- bałagan - są szafki ale dzieci z nich nie korzystają a kurtki wiszą na holu, a buty wrzucane są do wystawionych wielkich koszy
- mnogość zakazów - i nakazów - dyrekcja w tej kwestii wysyła ogromne elaboraty i instrukcje
- świetlica to po prostu przechowalnia
- zajęcia dodatkowe w praktyce nie istnieją
- absurd wchodzenia do szkoły - specjalne instrukcje, mnóstwo wejść do szkoły, wytyczonych godzin, obchodzenia szkoły naokoło zamiast po prostu głównym wejściem …
- kiepska kadra nauczycielska i ogromna rotacja wśród nauczycieli - częste zmiany i braki nauczycieli
- niejadalne obiady
Itd….

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań
benek bestyński
2/5

Obecna P. Dyrektor szkoły niestety nie panuje nad emocjami, wyżywa się na dzieciach (zwykle krzycząc, nawet na tych, którzy nie zawinili), oraz nakłania do podobnych działań pozostałych nauczycieli. Nieprzyjemnych sytuacji ilość niezliczona. Poza tym, infrastruktura szkoły na wysokim poziomie, część jej jest niestety nie w pełni wykorzystywana.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań
Szymon L
5/5

Piękna szkoła jesli chodzi o warunki dla dzieci i nauczycieli. Trzeba tylko życzyć powodzenia i aby nauka szła jak najlepiej.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań
kimit
1/5

1 ponieważ statut szkoły paragraf 47 podpunkt 4 łamię konstytucje artykuł 64 podpunkt 3. Nie ma prawa zabrać i jest to wymysł. Rada pedagogiczna która najprawdopodobniej wymyśla zasady ZMUSZA uczniów do chodzenia na dziedziniec który jest po prostu "betonozą" czyli nie ma tam żadnej rośliny, po prostu jest tam sama kostka brukowa i 4 metalowe ławki. Uczniowie którzy nie chcą wyjść na dwór muszą się chować przed nauczycielami którzy dostali "rozkazy" wyganiania ich na dziedziniec. Często kryją się tam gdzie nie ma żadnego nauczyciela i może coś się im stać. Jest to absurd. Również nie dobre obiady na stołówce, są drogie i nie adekwatne do ceny. System oceniania jest sztucznie zawyżony np. od 75% jest ocena dobra(4) kiedy w innych szkołach jest np. od 70%.Absurdem było to, że przez 2 lata rodzice nie mogli wejść do szkoły odebrać dziecko ze świetlicy tylko musieli czekać przed wejściem. Dobrą alternatywą będzie szkoła na Os. Batorego. Skrótowo nie posyłajcie tutaj swoich dzieci są naprawdę lepsze szkoły, żeby coś się tu zmieniło na lepsze zespół dyrektorów musiał by się zmienić.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 - Poznań
Dualu
1/5

Szkoła ta czyście nie umie wybierać dobrych nauczycieli, uczniowie muszą się chować po łazienkach i innych miejscach by nie wyjść na dziedziniec gdzie jest zimno. Od kilku lat każdy uczeń 4-8 musi wchodzić tylnym wejściem, przez to muszę całą szkołę obejść.

Go up