Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań

Adres: Żonkilowa 34, 60-175 Poznań, Polska.
Telefon: 618677916.
Strona internetowa: sp78poznan.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 39 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.6/5.

Lokalizacja Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 znajduje się pod adresem Żonkilowa 34, 60-175 Poznań, Polska. Jest to instytucja edukacyjna oferująca Specjalności w dziedzinie szkoły. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 618677916 lub odwiedzić ich stronę internetową.

Oprócz standardowych informacji kontaktowych, Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 oferuje również Parking dostępny dla osób na wózkach oraz Wejście dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że jest bardziej przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.

Jeśli zastanawiasz się, jakie są opinie o tej instytucji, warto wiedzieć, że ma ona 39 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 2.6/5. Jest to istotna informacja dla osób poszukujących opinii innych użytkowników.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Poznaniu ma wiele do zaoferowania, zarówno pod względem edukacyjnym, jak i dostępności dla osób z niepełnosprawnościami. Dla kogoś, kto poszukuje miejsca nauki, które dba o różnorodność i integrację, ta instytucja może być idealnym wyborem.

W związku z tym, zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat oferowanych programów edukacyjnych, warunków rekrutacji i innych istotnych kwestii. Możliwe, że Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 spełni Twoje oczekiwania i będzie idealnym miejscem do rozwijania swoich umiejętności.

Recenzje dla Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań
Klaudiusz Woznica
1/5

Szkoła to porażała w toaletach brakuje podstawowych rzeczy w szatni co 2 szawła wygięta i rozpadające się ściany pani od Historii to tragedia wpisuje oceny jak chce i krzyczy na niestabilne dziecko za to napisało coś na kartkówce czego nie miał pisać, zamiast wytłumaczyć na spokojnie tak jak powinna to krzyczy co 2 nauczyciel nie ma kompletnie podejścia do uczniów każda próba zgłoszenia do kuratorium łamania regulaminu jest tępiona przez nauczycieli poprzez obniżanie oceny z zachowania i wstawianiem gorszych ocen

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań
kahu
2/5

Klątwa się spełnia, Kiedyś była założona na tą placówkę, a brzmiała ona tak : jeżeli Pani M. Przejdzie na emeryturę, to ta szkoła się rozpadnie

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań
leonardo da v ryj ci
1/5

SP 78 to wyższy poziom patologii polskiego szkolnictwa. W szkole bardzo często brakuje mydła. O ile znajduje się ono w łazience jest ono rozwodnione! Papier toaletowy można porównać do papieru ściernego. W szatniach obok sali gimnastycznej nie ma możliwości wietrzenia przez co śmierdzi tam jak w ZOO. Internet jak i sprzęt znajdujący się w szkole albo nie działa w ogóle albo działa z gigantycznymi opóźnieniami. Ściany dosłownie się rozpadają! Większość nauczycieli studiowała pedagogikę w gułagu. Dyrektorka jest osobą niekompetentną do pełnienia zajmowanego stanowiska ze względu na irracjonalne decyzje podejmowane przez nią jak np. zakazywanie uczniom siedzenia w holu pomiędzy salą gimnastyczną a korytarzami szkoły. W budynku panoszą się szczury co nie jest niczym dziwnym, biorąc pod uwagę stan budowlany miejsca jak i to iż, obiekt jest pokryty kurzem, śmieciami i tynkiem który, odlepia się od ścian. Nawierzchnia boiska na terenie obiektu jest w fatalnym stanie. Siatki w bramkach są podziurawione. Jest tutaj niesprawiedliwy system oceniania. W szkole na porządku dziennym jest palenie papierosów jak i wyzywanie oraz bójki. Szkoła jest nieprzyjazna dla osób LGBTQ+.

Nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań
Iwo Mardas
2/5

SZKOŁA WYKORZYSTYWAŁA MÓJ TALENT NIE ODWDZIĘCZAJĄC SIĘ W ŻADEN SPOSÓB NIE POLECAM

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań
kuba Lisowski
5/5

Thats OG building.Wszytsko jest profesjonalnie ustawione.Nauczyciele to totalne kocury.Gdy chodziłem do tej szkoly to az z miłą chęcią.Wyśmienity sklepik szkolny oraz stoloweczka po prostu wszytsko cacy bajerka jest ten tego.Kocham tą szkołe

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań
kaczki super
1/5

szkoła okropna, 3 lub 4 wejścia do szkoły z czego 1 otwarte i trzeba przejść na około szkoły, dzieci to masakra, wyzywają każdego bez podstawnie a wfista krzyczy na dzieci.

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań
Radosz Filipiak
1/5

Uczniowie biją dzieci i kazająm iść do kosa hujowa ta szkoła nie polecam

Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 - Poznań
Aleks Nowak#12
1/5

Szkoła okropna nauczyciele tragedia nie polecam.W szkole znałazł mój syn prezerwatywy jest to nie na miejscu.

Go up