Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań

Adres: Różana 1/3, 61-577 Poznań, Polska.
Telefon: 618351417.
Strona internetowa: zs5.poznan.pl.
Specjalności: Szkoła, Przedszkole, Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 44 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 znajdują się pod adresem Różana 1/3, 61-577 Poznań, Polska. To placówka edukacyjna, która oferuje kompleksowe usługi edukacyjne dla uczniów w różnych grupach wiekowych.

Specjalnością tego miejsca są Szkoła, Przedszkole oraz Szkoła podstawowa, co oznacza, że zarówno najmłodsi, jak i starsi uczniowie znajdą tutaj odpowiednie warunki do nauki i rozwoju.

Warto zauważyć, że parking jest dostępny dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna także dla osób z ograniczoną mobilnością. Ponadto wejście jest dostępne dla osób na wózkach, co podkreśla dbałość o komfort wszystkich klientów.

Ta instytucja edukacyjna ma 44 recenzje na Google My Business, co świadczy o jej popularności i zaufaniu klientów. Średnia ocena wynosi 3.7/5, co wskazuje na pozytywne opinie większości osób korzystających z jej usług.

Jeśli szukasz miejsca, które zapewni kompleksową opiekę edukacyjną dla swojego dziecka lub chcesz skorzystać z usług szkoły podstawowej, to Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 w Poznaniu jest doskonałym wyborem.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub skontaktować się z placówką, zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej. Tam znajdziesz więcej informacji na temat oferty edukacyjnej oraz możliwość skontaktowania się z personelem szkoły.

Recenzje dla Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań
delfinka delfinowa
5/5

Osobiście chodzę do tej szkoły i mogę z radością stwierdzić że jest wspaniała, nauczyciele super. Co jakiś czas odbywają sie uroczystości, klasy A są klasami sportowymi, uprawiają tam szermierkę. Oprócz tego, dla fanów muzyki super opcją jest szkolny chór. Polecam

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań
Rysiu Buliński
5/5

Uwielbiam to miejsce! Sam jestem uczniem tej szkoły i z przyjemnością mogę powiedzieć że:
•Nauczyciele są mega mili i bardzo dobrze uczą. Dużo wynoszę z ich zajęć
•Świetne miejsce jakim jest zabytkowy budynek

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań
Katarzyna Doniec
1/5

Brak słów kiedyś byłam uczniem tej szkoły nauczyciele bardziej skupiali się na tym co wyprawiaja ucznie i wyciągali konsekwencje a teraz ? Samowolka to mało powiedziane dzieciaki pod nosem nauczycieli robią co chcą a jak coś się dzieje złego to tylko zamiatają wszystko pod dywan żeby nic nie wyszło tylko poza szkołe może czas aby ktoś z zewnątrz w końcu się tym zajął.

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań
Donata B.
2/5

Placówka coraz piękniejsza. Z zewnątrz. Na stronach internetowych same osiągnięcia.
A co czują dzieci? Czy wiadomo, ilu uczniów odeszło do innej placówki, ilu ma nerwicę, ilu mówi, że nienawidzi lub boi się szkoły? Atmosferę tworzą ludzie. Ocenianie według szablonów, pozornie obiektywne, bez indywidualnego traktowania uczniów, może zgubić co bardziej wrażliwych, zdolnych, ale nie mieszczących się w schematach. Przekonanie, że im więcej prac domowych, tym lepsze rezultaty, nie ma potwierdzenia ani w teorii, ani w praktyce. Jeśli dodać do tego wysoką samoocenę kadry pedagogicznej, mogącej się wykazać wieloma inicjatywami, które zawsze pięknie wyglądają w sprawozdaniach dla organu prowadzącego, to rzeczywiście można wybaczyć to, że kilkoro/ kilkunastu, a może tylko paru uczniów gdzieś się gubi? Nie twierdzę, że tak jest tylko w tej szkole. Może w innych bywa gorzej. Jednak warto pokusić się o chwilę refleksji, dlaczego największe zaufanie budzi pan woźny... Czy ci, którzy opuszczają szkolne mury, teraz po 8 latach kształtowania ('obróbki'?) młodego pokolenia, będą wolni? dobrzy? odpowiedzialni? empatyczni? Gotowi zawsze mówić prawdę i stawać po stronie słabszych?
Czy będą szczęśliwi?

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań
Web Razrabotka
1/5

Przyjechałem do tej szkoły, aby przenieść syna ze Swarzedza. Do Poznania przeprowadziliśmy się na ul. Gurna Wilda 83. Syn uczy się w VII klasie Szkoły Podstawowej nr 4 w Swarzedz. Dobrze się uczy, ukończył 6 klasę śpiewająco, był zaangażowany w szkołę sportową. Powiedzieli, że nie ma miejsc i posyłają do innych szkół, ale tam też nie ma. Z tych szkół kierujemy nas do tej szkoły na podstawie naszego miejsca zamieszkania, ale dyrektor nie kontaktuje się z nami.

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań
klaudia
1/5

pozdro szkoła przetrwania gdzie nauczyciel musi kogoś lubić żeby zdac

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań
Magda Frąckowiak
5/5

Z całego serca polecam Szkołę Podstawową na ulicy Różanej. Nauczyciele z doświadczeniem i rzetelnym podejściem do pracy, są serdeczni i przyjaźnie nastawieni do uczniów. Szkoła z bogatą ofertą edukacyjną, cały czas się rozwija biorąc udział w licznych akcjach i atrakcjach dla dzieci. Tablety oraz tablice interaktywne wykorzystywane są podczas zajęć w klasach. Jeśli Twoje dziecko ma dużo energii z pewnością tutaj odnajdzie swoje miejsce, szkoła z tradycjami sportowymi - klasy szermiercze. Dodatkowym atutem jest sam budynek szkolny, który jest pod ochroną konserwatora, ale za to posiada przestronne wnętrza i korytarze. Miło się tu przebywa.

Zespół Szkół nr 5, Szkoła Podstawowa nr 42, Przedszkole nr 115 - Poznań
Lena Zugmeister
1/5

Podstawówka: nauczyciel ma tu zawsze rację, dzieci to chyba zbędny dodatek. Dzieciaki przeładowane zadaniami. Testy i sprawdziany - błędnie sformułowane i źle oceniane. Jedna gwiazdka za kilkoro życzliwych dzieciom osób (zwłaszcza p. psycholog, która ma w tej szkole co robić), ogólnie to jednak dramat, nauczyciele skutecznie zniechęcają do nauki. Do tego koszmarna stołówka z odpadającym tynkiem i niesprzątany od lat dziedziniec.

Go up