Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań

Adres: Romka Strzałkowskiego 5/7, 60-854 Poznań, Polska.
Telefon: 731741363.
Strona internetowa: przedszkole-jezyki.com.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 15 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym to miejsce, które warto poznać dla wszystkich rodziców poszukujących wysokiej jakości przedszkola dla swoich dzieci. Zlokalizowane przy ulicy Romka Strzałkowskiego 5/7, 60-854 Poznań, Polska, przedszkole to oferuje unikalny program dwujęzyczny oraz profil sensoryczny, co sprawia, że jest wyróżniającą się opcją na rynku.

Jedną z największych zalet Przedszkola Jeżyki jest fakt, że specjalizuje się w prowadzeniu zajęć przedszkolnych, co pozwala na skupienie się na potrzebach i rozwoju najmłodszych uczestników. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności językowe i sensoryczne w przyjaznej i stymulującej atmosferze.

Na stronie internetowej przedszkole-jezyki.com.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty edukacyjnej, kadry pedagogicznej oraz sposobów kontaktu. Można również skorzystać z numeru telefonu 731741363 w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na wizytę w placówce.

Przedszkole Jeżyki posiada 15 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4.6/5, co świadczy o wysokim poziomie usług i zadowoleniu rodziców oraz dzieci korzystających z oferty placówki.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoje dziecko będzie mogło rozwijać się w przyjaznej i stymulującej atmosferze, Przedszkole Jeżyki jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na spotkanie z zespołem pedagogicznym.

Recenzje dla Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań
Magdalena Skalska
5/5

Córka z radością biegnie każdego dnia do przedszkola, myśle ze to wystarczająca rekomendacja 😉 dzieci maja świetnie zorganizowany czas, wycieczki, angielski, rytmika, sensoryka, wyjscia do bibliotek, na spacery do parku.. Wspaniała wspierająca kadra, Panie z grupy Niedzwiadkowiej zawsze stają na wysokości zadania. Polecam to przedszkole wszystkim rodzicom.

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań
Michał Dziarmaga
5/5

Najlepsze przedszkole pod słońcem 🙂 Nie ma przymusu leżakowania dla dzieci które tego nie wymagają !!! Placówka wolna od ideologii Gender / LGBT . Respektowany jest kalendarz i tradycja świąt katolickich. Urozmaicona dieta, własny plac zabaw z wodnymi atrakcjami na czas upałów. Szalenie twórcza i zaangażowana kadra..dzieci tęsknią za ciociami podczas wakacji 🙂

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań
Michał Mikołajczak
5/5

Fantastyczne przedszkole:)
Choć nie mieliśmy go na wyciągnięcie ręki, ani przez chwilę nie żałowaliśmy podjętej decyzji.
Synek spędził w nim ponad 3 lata i był to bardzo szczęśliwy czas. Zawsze szedł do niego z uśmiechem na twarzy, a parę razy zdarzyło mu się nawet za nim zatęsknić.

Przedszkole ma własny, zadbany plac zabaw oraz piękne, nowoczesne wnętrza (m.in. salę integracji sensorycznej).
Na uznanie zasługuje jednak przede wszystkim wspaniała kadra (ciocie, wujkowie, dyrekcja, personel pomocniczy). Serdecznie dziękujemy za włożony trud i zaangażowanie każdego dnia:)

Za cenne uważamy także to, że wśród kadry pedagogicznej są nie tylko kobiety, ale i mężczyźni (co chyba nie jest dość częste w przedszkolach), w tym również osoby z innych kręgów kulturowych.

To, co zwraca uwagę, to bardzo dobra organizacja pracy. To przedszkole, w którym każdy wie, jakie ma zadania i obowiązki. Doskonale sprawdziło się to zwłaszcza w czasie pandemii.

Syn, po ponad trzyletnim uczęszczaniu do tego przedszkola, jest dzieckiem otwartym i uśmiechniętym, nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi rówieśnikami, a także dorosłymi. Z ufnością i ciekawością patrzy na otaczający go świat.

Reasumując, z czystym sumieniem możemy polecić to przedszkole wszystkim rodzicom, a zwłaszcza tym, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo ważna jest dobra edukacja w pierwszych latach życia dziecka.

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań
Aleksei Savitski
5/5

To przedszkole jest na innym poziomie niż to, do którego chodziłem) Nie tylko moja córka chętnie chodzi do przedszkola, ale sam chętnie wróciłbym do takiego dzieciństwa.

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań
Ewa Finger
3/5

+ większość nauczycieli do serca przyłóż, zdarzają się nauczyciele z powołania którym na prawdę zależy, mega zaangażowani
+ podwórko oraz sala zabaw / sensoryczna bardzo dobrze wyposażona
+ wysoki poziom nauki dziecka
+ j. Angielski na bardzo wysokim poziomie
- W przedszkolu dość często zmienia się kadra, w ciągu roku córka miała 3 różnych wychowawców. Wiem że często nie jest to wina przedszkola ale jednak takie zmiany wpływają na dzieci,
- bardzo często byliśmy angażowani w rozmowy na temat "niegrzecznego zachowania, dziecka, problemów", nasze wizyty kończyły się słowami psychologa "porozmawiam z kadra bo to ich problem do rozwiązania", byliśmy wysyłani do psychologa (psycholog zewnętrzny stwierdził że problemu żadnego nie widzi),
- ostatni raz gdy poprosiłam o rozmowę z wychowawca i psychologiem przedszkolnym (który zawsze w przedszkolu był) okazało się (oczywiście na spotkaniu) że psychologa nie będzie gdyż z przedszkolem już nie współpracuje,
- rozliczenia: bardzo chaotyczne, ostatnio przejęła zewnętrzna firma, jestem pełen miesiąc bez rozliczenia dziecka (zmiany oczywiście nie komunikowane, po zwróceniu uwagi że należałoby informować rodziców otrzymałam odpowiedź "przecież była informacja ze będę zmiany :/)

Posumowujac czy poleciłabym przedszkole?

Tak, uzbroić się w cierpliwość i wypracować z nauczycielem/dyrekcja relacje pomagającą na życie w symbiozie (przedszkole rozwiązuje problemu które pojawiają się w przedszkolu, rodzice problemy które pojawiają się w każdym środowisku).

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań
Robert Dopierala
5/5

Super miejsce dla dzieci
Jest to przedszkole z prawdziwego zdarzenia w którym dzieci do opiekunek mówią ciocia gdzie dzieci są traktowane wyjątkowo
A rodzice nie mogą wyciągnąć swoich pociech do domu .
Znam z autopsji nie raz czekałem za własnym dzieckiem po 40 min.
Zdecydowanie i zasłużenie daje 5

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań
Maria Przybylska
5/5

Przecudowne miejsce,polecam z całego serca.

Przedszkole Jeżyki - dwujęzyczne o profilu sensorycznym - Poznań
Gunka Karaeva
5/5

Klasniy detski sad s udavolstviyem stavlyu svaix detey ?

Go up