Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław

Adres: Tadeusza Zielińskiego 56, 53-534 Wrocław, Polska.
Telefon: 785850868.
Strona internetowa: ekola.edu.pl.
Specjalności: Szkoła, Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 24 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa EKOLA

Szkoła Podstawowa EKOLA jest jedną z renomowanych placówek edukacyjnych w Polsce, zlokalizowaną pod adresem Tadeusza Zielińskiego 56, 53-534 Wrocław. Posiada specjalności w zakresie nauczania na poziomie szkoły podstawowej, zapewniając wysoką jakość edukacji dla uczniów.

Nauczyciele w Szkole Podstawowej EKOLA wyróżniają się profesjonalizmem oraz zaangażowaniem w rozwój każdego ucznia. Dzięki nowoczesnym metodom nauczania i zindywidualizowanemu podejściu, szkoła zapewnia skuteczną naukę oraz wszechstronny rozwój młodych osób.

Adres firmy Szkoła Podstawowa EKOLA to: Tadeusza Zielińskiego 56, 53-534 Wrocław, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 785850868 lub odwiedzić ich stronę internetową: ekola.edu.pl.

Szkoła Podstawowa EKOLA wyróżnia się także tym, że wejście do budynku jest dostępne dla osób na wózkach, co sprawia, że placówka jest przyjazna i otwarta dla wszystkich uczniów.

Opinie na temat Szkoły Podstawowej EKOLA są bardzo pozytywne, firma może pochwalić się aż 24 recenzjami na Google My Business. Średnia ocena wynosi imponujące 4.3/5, co świadczy o wysokim poziomie satysfakcji uczniów i ich rodziców.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości edukacji dla swoich dzieci, Szkoła Podstawowa EKOLA jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, gdzie można uzyskać więcej informacji oraz zapisywać się na zajęcia. Nie zwlekaj i przekonaj się, dlaczego Szkoła Podstawowa EKOLA jest idealnym miejscem dla rozwoju Twojego dziecka

Recenzje dla Szkoła Podstawowa EKOLA

Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław
Karolina Marta Mach
1/5

Proces rekrutacji na mistrzowskim poziomie(gryząca ironia).Platne spotkanie rekrutacyjne ( do którego, ze względu na wybuch pandemii nie doszło) jest majstersztykiem samym w sobie. Zaiste ciekawe, iż żadna inna szkoła nie pobiera 100 zł za przegląd kandydatów i wszędzie budzi to zdumienie. Dwa,o przyjęciu rzekomo decydować miała opinia z przedszkola oraz wypełniona przez rodzica ankieta. Na końcu dowiedziałam się, że córka nie dostała się ze względu na brak miejsc. Mając idealną opinie placówki przedszkolnej. Przypuszczam, iż owa ankieta eliminuje rodziców myślących inaczej niż nakazuje to jedyna słuszna linia-niestety ale nie pozostaje mi uważać nic innego. Podanie zostało przez nas złożone w terminie, więc ciężko mi uwierzyć w ten przysłowiowy brak miejsc. Z jednej strony rozczarowujace, z drugiej cieszę się że nie będziemy mieć z tą placówka nic wspólnego. Zaprawdę nie jest to Yale lecz zwykła szkoła ze średniej wielkości miasta w Polsce wiec przydałoby się zejść na ziemię. Życzę powodzenia, przyda się.

Edycja-droga pani dyrektor, odnosząc się do Pani odpowiedzi, mam radę - proszę poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, nigdy nie jest za późno na naukę.

Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław
The_leopard
1/5

Szczerze powiem tak, traćcie wszystkie nadzieję ci którzy tu wchodzicie

Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław
Leszek Łyżwa
5/5

Moim zdaniem najlepsza szkoła we Wrocławiu.

Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław
Łukasz Krakowiak
4/5

Szkola fajna, ale zabrali nam kawalek chodnika.

Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław
flowerpower 999
5/5

To jest super szkoła

Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław
Fryderyk Hoffmann
5/5

Warta 5 gwiazdek

Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław
Piotr R.
5/5

Ładnie wyremontowana.

Szkoła Podstawowa EKOLA - Wrocław
Remigiusz Gawlik
5/5

Ok

Go up