SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław

Adres: Stanisławowska 38-44, 54-611 Wrocław, Polska.
Telefon: 713570848.
Strona internetowa: sp25wroclaw.pl.
Specjalności: Szkoła podstawowa.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 82 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

Lokalizacja SP 25 im. Franciszka Juszczaka.

Jeśli szukasz informacji na temat SP 25 im. Franciszka Juszczaka, znajdziesz je w centrum Wrocławia pod adresem Stanisławowska 38-44, 54-611 Wrocław, Polska. Szkoła jest łatwo dostępna, oferuje parking dla osób z niepełnosprawnościami oraz wejście dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

SP 25 to szkoła podstawowa, która przyjmuje uczniów na różne poziomy edukacji. Możesz skontaktować się z nimi bezpośrednio przez telefon pod numerem 713570848 lub odwiedzić oficjalną stronę internetową szkoły.

Na stronie internetowej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat szkoły, w tym harmonogram zajęć, regulamin, informacje o zarządzie i więcej. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, możesz skontaktować się z sekretariatem szkoły.

Na Google My Business SP 25 im. Franciszka Juszczaka ma 82 opinie, z których średnia wynosi 2.4/5. Należy zauważyć, że oceny mogą być różnorodne, ale warto zapoznać się z nimi, aby zrozumieć doświadczenia innych osób.

Szkoła znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu centrum miasta i wielu innych miejsc, takich jak sklepy, restauracje i parki. Jeśli szukasz dobrej szkoły podstawowej w Wrocławiu, SP 25 im. Franciszka Juszczaka jest dobrą opcją do rozważenia.

Rekomendacja końcowa

Jeśli szukasz szkoły podstawowej w Wrocławiu, która oferuje szeroki zakres usług edukacyjnych i jest łatwo dostępna, zalecamy zapoznanie się bliżej z SP 25 im. Franciszka Juszczaka. Skontaktuj się z nimi za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej lub poprzez telefon, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji.

Recenzje dla SP 25 im. Franciszka Juszczaka.

SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław
Maja
1/5

Uczęszczam do szkoły i jestem poirytowana chodząc tam każdego dnia
Jacek Kasperski to jakiś eksperyment społeczny nie pozwala chodzić do toalety i oblizuje się patrząc na dziewczyny, specjalnie do pierwszej ławki przysiada atrakcyjne dziewczyny, śmierdzi od niego nie miłosiernie nie polecam

Alicja guziczka to jedna wielka pomyłka znęca się na mnie psychicznie przezywa nie potrafi prowadzić lekcji

Pani Kawka jest dobrym nauczycielem ale nie lubi wpisywać dobrych ocen prawie dostałam uwagę i jednke za to że byłam za aktywna

Za to pochwalne Grzegorza Cybula jest zainteresowany lekcja miły i ma super lekcje ciekawe
I pochwalę jeszcze Joannę Mieczkowska krótka uczy super naprawdę moja ulubiona nauczycielka zainteresowana lekcja wszytko wytłumaczy więc na następną lekcję wiesz wszytko

Szkoły nie polecam?

SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław
Shaco Hemmingway
2/5

Retrospektywnie, bo aktualnie kończę liceum, słabo. Fajnych ludzi poznałem ale to nie kwestia szkoły. Nauczyciele bez pasji niektórzy nawet swoją niechęć do pracy przelewali na ucznia robiąc na złość bądź wyśmiewając ich. Oczywiście są wyjątki, wf-iści super, jak ja się uczyłem Pani ucząca fizyki była świetna, Pan uczący histori to był autentycznie zajarany tematem gość, lekcje z nim to była czysta przyjemność. Prowadził też koło historyczne po lekcjach i pomimo że chodziły tam 3 osoby prowadził je cały czas i świetnie je wspominam. Pan z techniki to ciekawa postać tyle powiem oraz pani od biologii/przyrody to złota kobieta. Szczególne pochwały oddaje pani Dyrektor, z którą miałem przyjemność mieć lekcje historii, lekcje były średnie ale Pani dyrektor to miła osoba. Oraz najlepsza osoba w kadrze tej placówki Pani Katarzyna K. Nie wiem jakie stanowisko ma w tym momencie ale najszczerzej Ją pozdrawiam. Wyjątkowo źle wspominam nauczycielki języka francuskiego, żałosne były te lekcje a same osoby prowadzące jeszcze gorsze. Co do szkoły ogromny moloch ale za mały na ilość uczniów. Brak papieru toaletowego oraz mydła patrząc po recenzjach dalej jest problemem więc szkoda, ze pomimo tylu lat proszenia nikt sie tym nie zajął. Nie wiem czy odradzam tą szkołę, ale jak chcesz wysłać tu dziecko, na pewno warto rozpatrzyć też inne opcje.

SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław
Jacek Kruczek
1/5

Bardzo słaba szkoła ciągle brakuje papieru i mydła dodatkowo toalety są rozwalone.Pielęgniarka która nie zna się na tym co robi.wuefistka nie umię pokazać dobrze ćwiczeń.i wiele więcej

SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław
Maciej Regimowicz
1/5

Powiem tak dalej chodzę do tej szkoły ale myślę nad zmianą szkoła okropna zupełnie nie polecam dostaniesz depresji a "psycholog" to jakiś żart tak samo z "pielęgniarką" większość nauczycieli nie powinna tu pracować tylko pan grzegorz cybula jest fajny a i Bogusława H.K jest najgorszym nauczycielem w tej szkole faworyzuje ciągle dziewczyny najgorsza szkoła na świecie

SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław
??
1/5

NIE POLECAM TOTALNIE TEJ SZKOŁY. W szkole brak wody także brak papieru toaletowego. Woźne są strasznie nie miłe, obgadują za plecami innych uczniów. Dyrektorka szkoły nie radzi sobie z problemami związane z placówką i wszystkie problemy zwala na uczniów. Niektóre nauczyciele nie powinni tu pracować(najprawdopodobniej trafili tu przypadkiem). Pani Kurek ucząca matematyki znęcała się psychicznie nad uczniami mówiąc im że jacy są najgorsi. Na nowej części szkoły są strasznie kolejki aby wejść na piętra szkoły ponieważ jest za dużo uczniów w szkole przez co się spóźniają na lekcje i nauczyciele mają problem później dlaczego się spóźniamy. Niektóre uczniowie znęcają się psychicznie nad innymi osobami w tej placówce. Pedagog tej placówki to jest jeden wielki nieśmieszny żart. Jeżeli masz bardzo dobra psychikę to życzę ci powodzenia. Szkoła strasznie niszczy psychicznie:).

SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław
Zofia Sobek
2/5

Jako osoba która chodziła do tej szkoły około 6/7 lat nie polecam. Nauczyciele lubili wyżywać się na uczniach. W drugim semestrze 7 klasy przeniosłam się na edukację domową ponieważ nie dawałam rady psychicznie. Z moją klasą nikt nie potrafił sobie poradzić co doprowadziło do całkowitego braku zainteresowania nami. W samej placówce często brakowało papieru toaletowego, ręcznika do rąk i mydła. Zdarzały się braki prądu czy wody. Pani dyrektor bywała bardzo problematyczna i nie była skłonna do współpracy z rodzicami. Obiady nie zachęcały do jedzenia a atmosfera w szkole też bardzo negatywna. Jako osoba która w tym roku idzie do liceum nie polecam tej szkoły przyszłym uczniom i życzę powodzenia osoba które już w niej tkwią.

SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław
Magdalena G
1/5

niedawno skończyłam szkołe i szczerze mówiąc nie polecam.
obiady słabe, brak środków higienicznych oraz nie raz zdarzało się że nie było wody zwłaszcza na ostatnim piętrze najnowszego budynku. szkoła duża ale niestety jest przepełniona przez co nie raz zdarzało się spóźnić bo klatką schodową nie dało się przejść.

profil sportowy (siatkarski) naprawde słabo zrobiony a mówi to osoba, która była w pierwszej z tych klas. Pan Surtel (nauczyciel z wf), który prowadził klase sportową, przez dobre 3 lata zajmował się zamiast siatkówką to piłką nożną, ręczną czy wieloma innymi rzeczami po czym miał do nas pretensje że nie wygrywamy żadnych zawodów. mało tego ale tak bardzo nauczycieli wychowania fizycznego interesowało co się dzieję, że przez ich nieuwagę była sytuacja gdzie mój kolega złamał sobie ręke z przestawieniem kości (nauczyciele nie dostali żadnej nagany a Piotrek N. żadnych przeprosin. Panią Wójcik nie interesuje co się dzieje na lekcji co często kończy się leżeniem przez całą godzine na materacach. Jedynymi świadomymi mi dobrymi nauczycielami wf była Pani Iwona, która niestety już odeszła ze szkoły oraz Pan Sieroń.

Nauczyciele nie mieli chęci do nauczania oraz wielki brak kadry. w ósmej klasie do egzaminów przygotowywał nas nauczyciel ściągnięty z emerytury, który nie znał aktualnego toku nauczania a rok wcześniej nauczycielka dla której prawo nie istniało i uważała, że może wszystko. W szkole bardzo popularny był tekst "przerwa jest dla nauczyciela" przez co nie mieliśmy czasu nic zjeść ani pójśc do toalety a potem zakazywali wypuszczania nas do toalet. szczególnym takim wypadkiem był Pan od techniki.
żadnego wsparcja od nauczycieli czy psychologów.

z kolei polecam Panią Małgorzata Gumienna ponieważ prowadziła naprawdę dobrze lekcje polskiego. Miała chęci do tego w większości wypadków oraz dało się z nią dojść do jakiegoś porozumienia. Ale to jest jedyny taki znany mi nauczyciel w tej placówce.

dziękuje i pozdrawiam. 🙂
PS: szkoły nie polecam nikomu

SP 25 im. Franciszka Juszczaka. - Wrocław
Antoni graniczny
1/5

Szkoła za mała jak na to ile ludzi tam chodzi i nie pozdrawiam pani Małgorzaty G. Joanny L. Jacka K. I Urszuli D.

Go up