Przedszkole Nr 91 "Nasz Domek" - Wrocław

Adres: Zaporoska 52A, 53-416 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986821.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 37 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Przedszkole Nr 91 "Nasz Domek"

Czy szukasz przedszkola, które oferuje najlepsze możliwości rozwoju dla Twojego dziecka Dlaczego wtedy nie rozważyć Przedszkola Nr 91 Nasz Domek To miejsce jest idealne dla dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Lokalizacja przedszkola to Zaporoska 52A, 53-416 Wrocław, Polska. Jest to bardzo dogodne miejsce, dzięki czemu dzieci mogą bez problemu dotrzeć na miejsce. Dodatkowo, przedszkole dysponuje parkingiem dla osób na wózkach, co jest bardzo pomocne dla rodziców z małymi dziećmi.

Co do oferty edukacyjnej, Przedszkola Nr 91 Nasz Domek specjalizuje się w wczesnej edukacji. Dzieci uczą się w grze, co sprawia, że proces uczenia się jest przyjemny i interesujący. Pracownicy przedszkola dostrzegają potrzeby każdego dziecka, dzięki czemu mogą indywidualnie rozwijać ich umiejętności.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub zainteresowany jesteś wstąpieniem do przedszkola, skontaktuj się z nimi przez tel. 717986821. Możesz też sprawdzić opinie innych rodziców - Przedszkole Nr 91 Nasz Domek ma 37 recenzji na Google My Business z średnią oceną 4.8/5. To więc znak, że przedszkole cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców.

Zalecamy Przedszkole Nr 91 Nasz Domek jako miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i będzie miało przyjemność z uczenia się. Skontaktuj się z nimi i rozpocznij nowy etap w rozwoju Twojego dziecka

Recenzje dla Przedszkole Nr 91 "Nasz Domek"

Przedszkole Nr 91
Anna Gottfried
5/5

Nasz synek uczęszcza do przedszkola już trzeci rok. Do przedszkola chodzi z uśmiechem, uwielbia swoich znajomych oraz wszystkie Panie w placówce. Menu w przedszkolu jest ciekawe i widać że dietetyk bardzo się stara w doborze. Spaghetti według opinii beneficjenta najlepsze na świecie:) W przedszkolu widać bardzo dobre zarządzanie oraz zaangażowanie całego personelu. Czysto zarówno przed wejściem jak i po wejściu. Sale są zaopiekowanie i wszędzie widać zaangażowanie Pań oraz piękne prace plastyczne dzieci, a w korytarzu zawsze z okazji Świąt jest piękna choinką i ozdoby, aż czuć atmosferę. Ogród jest świetnym i zadbanym miejscem. Najlepsze przedszkole we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona z tego, że je wybraliśmy a w lipcu ostatnim miesiącu przygody mojego Pawełka w Naszym Domku, aż łza w oku będzie się kręcić.

Przedszkole Nr 91
Vladlena Savitska
5/5

Przedszkole, do którego uczęszczają moje dzieci, jest miejscem, które zasługuje na pozytywną opinię. Jestem zachwycona atmosferą, jaką stworzyła placówka dla najmłodszych. Personel jest nie tylko profesjonalny, ale również pełen ciepła i troski, co sprawia, że dzieci czują się tu naprawdę dobrze.

Różnorodne zajęcia edukacyjne i kreatywne, jakie oferuje przedszkole, wpływają korzystnie na rozwój dzieci. Ważne jest dla mnie, że program nauczania jest dostosowany do wieku i indywidualnych potrzeb dzieci, co przekłada się na ich harmonijny rozwój.
Zaangażowanie placówki w rozwijanie umiejętności społecznych dzieci. Poprzez wspólne zabawy i projekty, maluchy uczą się współpracy, dzielenia się oraz zrozumienia innych.

Chciałabym również podkreślić, że przedszkole stawia na otwartą i transparentną komunikację z rodzicami. Regularne spotkania, informacje o postępach dziecka oraz dostępność do rozmowy z personelem sprawiają, że czujemy się pewnie i zaufanie do placówki.

W sumie, przedszkole nie tylko spełnia oczekiwania edukacyjne, ale również staje się dla naszej rodziny ważnym miejscem wspierającym rozwój i szczęście naszych dzieci.

Przedszkole Nr 91
Katarzyna SZNAPKA
5/5

Świetne przedszkole, z profesjonalną i kompetentną kadra pedagogiczną z Panią dyrektor na czele! Moja córka chodzi już 4 rok - w tym roku zerówka. Uwielbia to przedszkole, bardzo lubi pyszne obiadki (które warto nadmienić są przygotowywane na miejscu, ze świeżych i jakościowo dobrych produktów). Przedszkole zapewnia również wiele fajnych kreatywnych i rozwijających zajęć. Jak dla mnie najlepsza placówka do jakiej moje dziecko mogło trafić.

Przedszkole Nr 91
Dominika K
5/5

Przedszkole na medal! Córka uczęszcza do niego już drugi rok i nie zamieniłaby go na inne! Mamy porównanie, bo wcześniej chodziła do przedszkola prywatnego i opieka była na bardzo podobnym poziomie, rozwój dzieci i kreatywność Pań także, na plus jednak przestrzeń Naszego Domku. Nasza sala jest duża, świetnie wyposażona, a Panie ogromnie zaangażowane w swoją pracę. Mam nadzieję, że za 2 lata syn też się tu dostanie, bo nie wyobrażam sobie, że miałby trafić do innej placówki.

Przedszkole Nr 91
Ania Adamska
5/5

Do przedszkola chodził mój syn przez 4 lata, teraz córka trzeci rok, nie zamieniłabym na żadne inne! Super zaangażowane kochane Panie, pyszne jedzenie (kuchnia na miejscu), dzieci nie chcą wracać do domu! Każdemu polecam!

Przedszkole Nr 91
Malinka
5/5

Syn uczęszcza do przedszkola- w tym roku będziemy kończyć naszą przygodę i zaczynać przygodę ze szkołą. Od momentu kiedy Pani Kasia została Dyrektorem przedszkola lepszego przedszkola nie mogłam sobie wymarzyć. Panie wychowawczynie cudowne, bardzo angażują się. Organizowane są różnego rodzaju spotkania, występy i bale. Panie woźne uśmiechnięte i pomocne.

Przedszkole Nr 91
magda szozda
5/5

Moja opinia na temat Przedszkola jest jak najbardziej pozytywna. Moja córka chodzi do tego Przedszkola i jesteśmy z tego dumni i zadowoleni z efektów, które widać gołym okiem.
W Przedszkolu tym postawiono na wiedzę jaką przekazują dzieciom. Wielki POZYTYW dla całej kadry nauczycielskiej tego Przedszkola.
Pozdrawiam.

Przedszkole Nr 91
magdalena bogusz
5/5

Świetne przedszkole! Córka do teraz wspomina pyszne obiady przygotowywane na miejscu!!, tęskni za łazankami, a syn w przedszkolu zjada to, na co w domu kręci nosem. Czysto, miło, z zaangażowaniem, wzajemnym szacunkiem. Panie przedszkolanki bardzo dbają o dzieci, o ich rozwój, a przede wszystkim o ich uczucia. Mało które przedszkole ma tyle terenu zielonego do zabaw. Panstwowa placówka na medal!

Go up