Przedszkole nr 61 - Wrocław

Adres: Gajowicka 199, 53-150 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986804.
Strona internetowa: przedszkole61.edu.wroclaw.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 14 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 61

Czy szukasz przedszkola dla dziecka w Wrocławiu Poznaj przedszkole nr 61, które znajduje się przy ul. Gajowicka 199, w dzielnicy Fabryczna. Adres tego przedszkola to 53-150 Wrocław, Polska. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało w dogodnej i bezpiecznej atmosferze.

Przedszkole nr 61 dysponuje również parkingiem, co ułatwi przyjazd rodzicom z dziećmi, w szczególności tym, którzy dojeżdżają na wózku inwalidzkim. Informacja ta może być szczególnie przydatna dla rodziców, którzy przywiązują dużą wagę do wygody i bezpieczeństwa swoich dzieci.

Jeśli chodzi o kontakt z przedszkolem, istnieje kilka możliwości. Możesz zadzwonić na numer telefoniczny: 717986804 lub odwiedzić stronę internetową przedszkola pod adresem: target=_blank rel=noopener>przedszkole61.edu.wroclaw.pl. Strona ta zawiera wiele przydatnych informacji na temat przedszkola, w tym regulamin, harmonogram zajęć i informacje kontaktowe.

Przedszkole nr 61 specjalizuje się w wczesnej edukacji dzieci, co czyni je idealnym miejscem dla rodziców, którzy pragną zapewnić swoim dzieciom najlepszy start w życiu. Zespół pedagogiczny przedszkola składa się z wysoce wykwalifikowanych nauczycieli, którzy dbają o rozwój fizyczny, emocjonalny i intelektualny każdego dziecka.

Jeśli interesuje Cię opinia innych rodziców na temat przedszkola, możesz sprawdzić 14 recenzji na Google My Business. Średnia ocena przedszkola wynosi 4.6/5, co świadczy o jego wysokim poziomie edukacji i opieki nad dziećmi.

W końcu, jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysoki poziom opieki i edukacji dla swoich dzieci, zalecamy zapoznanie się z ofertą przedszkola nr 61. Odwiedź ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i skontaktuj się z nimi, aby zaplanować wizytę lub zarezerwować miejsce dla swojego dziecka.

Recenzje dla Przedszkole nr 61

Przedszkole nr 61 - Wrocław
Iza Heksel
5/5

Cudowne miejsce- kadra pedagogiczna profesjonalna przy super (normalnym) podejściu do dzieci. Pani Dyrektor i Każdy pracownik placówki codziennie opiekują się naszymi dziećmi. Bardzo dobre jedzenie gotowane na miejscu, co dzisiaj, wg mojej opinii, jest rzadkością. Ogromny plus za domową kuchnię.
Dużo ciekawych dodatkowych zajęć i uroczystości ♥️ Polecam i DZIĘKUJĘ za każdy dzień opieki ❣️

Przedszkole nr 61 - Wrocław
kamil kantorowicz
1/5

W 2014 to było piekło a nie przedszkole panie nie były fajne z właszcza z czarnymi włosami

Przedszkole nr 61 - Wrocław
Iga Pańków
5/5

Gorąco polecam! Wspaniale miejsce wypełnione kadra o ogromnym sercu ♥️ Córka chodzi codziennie uśmiechnięta pieknie się rozwija i widać ze to miejsce jest jej bardzo bliskie. Grono wspaniałych pedagogów z doświadczeniem i super podejściem widać ze pani Dyrektor przywiązuje duża wagę do wyboru osób które opiekują się naszymi maluchami. Pyszne posiłki dużo ciekawych dodatkowych zajęć wycieczki autokarem, uroczystości, filmy dla bliskich przygotowywane przez maluchy przez co nawet nasi dziadkowie są zakochani w tym przedszkolu ♥️ Gorąco polecam i ogromnie dziękuje za wszystko co dla nas robicie.

Przedszkole nr 61 - Wrocław
Piotr J
5/5

Ponieważ do przedszkola uczeszczało dwoje naszych dzieci, mamy pewne podstawy, żeby wystawić rzetelną opinię na temat placówki - jest ona taka: świetne przedszkole!

Oprócz opieki profesjonalnej, a przy tym ciepłej i serdecznej kadry, dzieci mają bardzo urozmaicone zajęcia - m.in. angielski, mali wspaniali, chór, piłkę nożną, a nawet warsztaty z kiszenia warzyw i owoców! Świetna armosfera (dzieciaki do przedszkola chodziły z wielką chęcią), super kuchnia (Na miejscu! Nie catering!), fajna lokalizacja (praktycznie centrum), duże podwórko (plac zabaw ciągle się rozwija o nowe elementy).

Nie mieliśmy żadnych wątpliwości gdzie poślemy kolejne dziecko 🙂

Przedszkole nr 61 - Wrocław
Betti Blue
5/5

Bardzo dobre przedszkole. Super kadra pedagogiczna. Panie pomagające rewelacyjne. Bardzo dobre obiady gotowane na miejscu (syn zjada wszystko). Pani dyrektor dba o różnorodność zajęć i atrakcji dla dzieci pomimo pandemii. Trochę skromny plac zabaw ale jak dzieci dobrze bawią się między sobą to dużo do szczęścia im nie trzeba.

Przedszkole nr 61 - Wrocław
Paweł Solnicki
5/5

Wspaniałe, klimatyczne przedszkole, umiejscowione w zabytkowym pałacu. Panie uwielbiane przez dzieci. Ogromny plac zabaw niczym tajemniczy ogród pełen zagadek w parku pałacowym.

Przedszkole nr 61 - Wrocław
Andrzej Janiszewski
5/5

Super placówka świetni wychowawcy i cały skład nauczycielski w każdej grupie

Przedszkole nr 61 - Wrocław
Eugene Anufriev
5/5

You can search for a good kindergarten for your child. But I found something else.
This place not only has a homely atmosphere. This is a team of people encouraged to raise children. This is more than just a good kindergarten.
My daughter had objective difficulties caused by motor skills. Regardless of the difficulties, she got everything she needed.
Attention to each child along with the active participation of the team in almost all possible actions for the development of children.
Was there any activity that you would have missed?
The child went to school fully prepared, and we still miss the team. It is a pity that there is no more child to take her here 🙂 .

Go up