Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi "Tęczowy Domek" - Wrocław

Adres: Gen. Kazimierza Pułaskiego 20a, 50-446 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986786.
Strona internetowa: przedszkole35.edu.wroclaw.pl.
Specjalności: Przedszkola.

Opinie: Ta firma ma 17 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi "Tęczowy Domek"

Czy szukasz przedszkola z oddziałami integracyjnymi w centrum Wrocławia Poznajmy wówczas Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi Tęczowy Domek. To szkoła znajdująca się w dogodnej lokalizacji, przy Adres: Gen. Kazimierza Pułaskiego 20a, 50-446 Wrocław, Polska.

Z telefonem kontaktowym 717986786 możesz uzyskać natychmiastową pomoc oraz informacje na temat zgłoszeń i wizyt w szkole. Dodatkowo, firma posiada własną stronę internetową, gdzie znajdziesz aktualne ogłoszenia, wiadomości i plany szkolne.

Co charakteryzuje Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi Tęczowy Domek To placówka oferująca wysokiej jakości usługi wychowawcze i edukacyjne. Główne specjalności obejmują:

  • Wsparcie rozwoju psychoruchowego dzieci
  • Przygotowanie do szkoły podstawowej
  • Integracja dzieci z niepełnosprawnościami

Znajdziesz tu świetnie przygotowanych pedagogów i wychowawców, którzy dbają o rozwój dzieci w każdej dziedzinie życia. Dzięki wsparciu i indywidualnej opiece Twoje dziecko będzie rozwijało się pełnym potencjałem.

Co do opinii, Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi Tęczowy Domek ma 17 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 3.6/5. Oceny odzwierciedlają pozytywne doświadczenia rodziców i dzieci związane z opieką, edukacją i integracją.

Na koniec, jeśli szukasz pewnej i sprawdzonej przedszkola w centrum Wrocławia, zalecamy Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi Tęczowy Domek. Odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się, aby uzyskać więcej informacji lub zaplanować wizytę. Twoje dziecko zasługuje na najlepsze początki w edukacji.

Recenzje dla Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi "Tęczowy Domek"

Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi
Sebastian Grodzki
5/5

Nasz syn kończy w tym roku w/w przedszkole. Na ten moment przez 3 lata jesteśmy bardzo zadowoleni z ogólnej działalności przedszkola. Dużym plusem jest integracja dzieci z różnymi dolegliwościami fizycznymi i psychicznymi. Polecam

Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi
Maciej Lewczuk
4/5

Bardzo dobre przedszkole. Posiłki dla dzieci smaczne i dobierane do diety. Dobra, pomocna kadra. Minusem jest słaby dojazd i dziury w nawierzchni przed oddziałem. Główna siedziba na dobry dojazd, choć bywają problemy z parkowaniem.

Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi
Rafał Adamczuk
1/5

Nie mam najlepszej opinii. Zabrałem z tamtąd syna bo wpędził się w stresy. Gnębiony przez kolegów z grupy był karany razem z nimi. Pani nie chciało się dochodzić kto zaczął i dlaczego. Przy najszej interwencji starano się nas uspokoić a nie zająć się problemem.

Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi
Agnieszka Laszczyk
5/5

Super przedszkole, moja córeczka bardzo lubi tam chodzić , panie bardzo miłe ,mają podejście do dzieci. Kiedyś w sobotę moja księżniczka kazała mi kupić klucze do przedszkola bo ona chce iść i koniec.

Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi
Karolina Mazurek
1/5

W jaki sposób weryfikują Państwo osoby odbierające dzieci z placówki?

Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi
Mateusz Szymanowski
5/5

Super przedszkole, dobra lokalizacja, przemiłe Panie. Dziecko jest bardzo zadowolone i chętnie zostaje

Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi
Monika Sobkowiak
5/5

Wspaniała placówka! Najlepsze miejsce dla dziecka, rodziców i nauczycieli - także!

Przedszkole nr 35 z oddziałami integracyjnymi
Leszek Łyżwa
4/5

Bardzo dobra współpraca na linii rodzic-wychowawcy

Go up