Przedszkole nr 108 - Wrocław

Adres: Drukarska 8A, 53-312 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986753.
Strona internetowa: przedszkole108.edu.wroclaw.pl.
Specjalności: Przedszkola.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 13 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 108

Przedszkole nr 108 znajduje się w centrum Wrocławia, w niedalekiej odległości od centrum miasta, przy Adres: Drukarska 8A, 53-312 Wrocław, Polska. Ponadto, przedszkole jest bardzo łatwe do dotarcia, ma ono parking dostępny dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Przedszkole nr 108 jest jednym z przedszkoli w Wrocławiu, które oferuje szeroki zakres usług i specjalności dla dzieci. Przedszkole to jest miejsce pełne radości, zabawy i uczenia się. Jest tu wiele zajęć i programów, które pomagają dzieciom rozwijać swoje talenty i zdolności.

W Przedszkolu nr 108, bardzo dużą wagę przykładają do rozwijania umiejętności społecznych u dzieci. Uczniowie uczą się współpracy z innymi dziećmi, dzielenia i współdziałania. Ponadto, przedszkole to również miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność poprzez różne projekty artystyczne i zajęcia.

Na stronie internetowej przedszkola: przedszkole108.edu.wroclaw.pl można znaleźć więcej informacji na temat programów i zajęć, które są dostępne w przedszkolu. Przedszkole posiada także numer telefonu: 717986753, na którym można uzyskać dodatkowe informacje.

Na portalu Google My Business, Przedszkole nr 108 ma 13 opinii, a średnia ocena wynosi 4.5/5. W opinii rodziców, przedszkole to jest miejsce, w którym dzieci mają dobre warunki do nauki i zabawy. Rodzice wysoko oceniają także wychowawców i nauczycieli za zaangażowanie i pomoc w rozwoju dzieci.

W sumie, Przedszkole nr 108 jest idealnym miejscem dla dzieci, które chcą rozwijać swoje talenty i umiejętności w przyjaznej i wspierającej atmosferze. Jeśli szukasz przedszkola, które będzie wspierać rozwój Twojego dziecka, to Przedszkole nr 108 jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i podjąć decyzję co do najlepszego miejsca dla swojego dziecka.

Recenzje dla Przedszkole nr 108

Przedszkole nr 108 - Wrocław
JulieKo !
5/5

Przedszkole jest super, od 2023 jest już zorganizowany nowy plac zabaw na terenie przedszkola! Pani jest bardzo mili i pomocni! Bardzo wygodne ze jest dodatkowo różne zajęcia na terenie przedszkola i nie ma potrzeby gdzieś dodatkowo jechać

Przedszkole nr 108 - Wrocław
An
5/5

Nasza przygoda z przedszkolem rozpoczęła się we wrześniu 2022. Jesteśmy bardzo zadowoleni, szczególnie córka. Panie są bardzo miłe i ciepłe w stosunku do dzieci. Organizowane są wycieczki i dodatkowe zajęcia dla maluchów. Serdecznie polecamy, to był dobry wybór 🙂

Przedszkole nr 108 - Wrocław
Julia Ushkova
5/5

Jesteśmy z Ukrainy, pierwszy rok w tym przedszkolu! Dla mnie jest mega super! Miłe pani, na naszej grupie jest pani z Ukrainy. Pani dyrektor tez jest miła i zawsze pomocna! Wszyscy specjaliści na wyższym poziomie! Jedyny minus - niema ogarniętego placu zabaw dla dzieciaków(

Przedszkole nr 108 - Wrocław
Grabowska Aleksandra
5/5

Wspaniale miejsce pełne ciepłych ludzi! Polecam bardzo !

Przedszkole nr 108 - Wrocław
Anna Nadobna
4/5

Przedszkole godne polecenia - dobre pomieszczenia i wyposażenie, ciekawe zajęcia, zaangażowani pracownicy i dobra kuchnia. Jednak z panią dyrektor współpracuje się źle - jakakolwiek uwaga skutkuje personalnymi przytykami do rodzica, obrażaniem i umniejszaniem, a na koniec skargą do MOPS za wyimaginowane zaniedbania rodzica. Przesadne obostrzenia w trakcie pandemii utrudniające życie rodzicom a ułatwiające pani dyrektor, jednocześnie nieinformowanie w czasie o zachorowaniach personelu.

Przedszkole nr 108 - Wrocław
Daria Paszkowska
5/5

Przedszkole godne polecenia! Córka jest bardzo zadowolona. Miłe i pomocne panie, profesjonalne podejście.Smaczne obiadki)

Przedszkole nr 108 - Wrocław
Ad Qjda
2/5

Kiedyś chodziłam do tego przedszkole. jakie tam były miłe panie
1 pani miała na imię: Ania
2 pani miała na imię: Monika
eh teraz już chodzę do 4 klasy.

Przedszkole nr 108 - Wrocław
Katarzyna Król
5/5

Córka uczęszczala to tego przedszkola teraz mamy tam syna. Cudowne, pomocne panie.

Go up