Entliczek Niepubliczne Przedszkole - Środa Śląska

Adres: Wawrzyńca Korwina 2, 55-300 Środa Śląska, Polska.
Telefon: 508059365.
Strona internetowa: entli.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 6 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Entliczek Niepubliczne Przedszkole

Entliczek Niepubliczne Przedszkole to jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli w Środzie Śląskiej. Znajduje się pod adresem Wawrzyńca Korwina 2, 55-300 Środa Śląska, Polska. Osoby zainteresowane mogą skontaktować się telefonicznie pod numerem 508059365 lub odwiedzić stronę internetową entli.pl. Specjalnością tego przedszkola są działania związane z edukacją i opieką nad najmłodszymi - Przedszkole.

Przedszkole Entliczek Niepubliczne Przedszkole cieszy się doskonałymi opiniami w internecie. Posiada aż 6 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.3/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie rodziców i dzieci korzystających z przedszkola.

Jedną z głównych zalet Entliczek Niepubliczne Przedszkole jest położenie - zlokalizowane w sercu Środy Śląskiej, zapewnia łatwy dostęp zarówno dla mieszkańców miasta, jak i okolicznych miejscowości. Przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych i rozwojowych, dostosowanych do wieku i potrzeb dzieci. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o wszechstronny rozwój małych podopiecznych.

Dla osób poszukujących wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dla swoich dzieci, Entliczek Niepubliczne Przedszkole jest doskonałym wyborem. Z uwagi na pozytywne opinie oraz bogatą ofertę edukacyjną, warto rozważyć skontaktowanie się z przedszkolem poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach edukacyjnych dla najmłodszych.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia strony internetowej Entliczek Niepubliczne Przedszkole i skontaktowania się z nimi, aby uzyskać więcej informacji na temat oferty edukacyjnej oraz możliwości zapisu swojego dziecka do tego renomowanego przedszkola.

Recenzje dla Entliczek Niepubliczne Przedszkole

Entliczek Niepubliczne Przedszkole - Środa Śląska
Martyna Sobotko
5/5

Polecam! Entliczek to miejsce tworzone z pasja i miłością do dzieci:) dzieci uczone są uprzejmości i wzajemnego szacunku:) Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, za co ogromny plus! Pan dyrektor stanął na wysokości zadania i stworzył idealne miejsce dla rozwoju maluchów:)

Entliczek Niepubliczne Przedszkole - Środa Śląska
Magdalena Michlewicz
5/5

Jestem mega zadowolona !!!!

Po zajęciach widać jakie postępy zachodzą w rozwoju mojego dziecka, panie uczą wzorowych zachowań i szacunku do siebie i drugiego człowieka, zawsze uzyskuje informacje na temat swojego synka i o postępach jakie robi. Nawet jeśli zachowa się nieodpowiednio to informują o tym i razem decydujemy jak zlikwidować złe zachowanie, aby dziecko nie było zdezorientowane i szybko zrozumiało co zrobiło źle.
Dzieci czują się tak dobrze, że mój maluszek często nie chce wracać do domu jeśli przyjadę wcześniej niż po 8 h ?
Posiłki muszą być pyszne, bo dzieci proszą o dokładkę.
Tutaj są ludzie z powołania którzy kochają to co robią i oddają całe swoje serce naszym dzieciom.

Mój syn za każdym razem biegnie przytulić się do pani na przywitanie więc to chyba najlepsza opinia ?

Entliczek Niepubliczne Przedszkole - Środa Śląska
Paulina Charchut
5/5

Bardzo polecam przedszkole Entliczek. Doskonałe miejsce dla rozwoju małego Dziecka i indywidualne podejście. Atmosfera tej placówki i Kochane Panie, które całym sercem angażują się w pracę. Ze spokojem zostawiałam tam swoje dzieci, wiedząc, że są pod dobrą opieką. Dyrekcja i Pani Marta świetna, współpracująca. Dużą zaletą jest, że mają własną kuchnię a nie catering. Przygotowują naprawdę pyszne i zdrowe jedzenie. Ze smutkiem się żegnamy i bardzo dziękujemy za wszystko! Pozdrawiamy:)

Entliczek Niepubliczne Przedszkole - Środa Śląska
Andrzej
5/5

Dwojka naszych dzieci uczeszczala do tego osrodka i musze przyznac ze bylismy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejscia pracownikow placowki.

Goraco polecam.

Entliczek Niepubliczne Przedszkole - Środa Śląska
Ирина Шаповалова
5/5

super miejsce dla dzieci, wspaniali nauczyciele, a także bardzo wspaniały dyrektor pan Sebastian, polecam?

Entliczek Niepubliczne Przedszkole - Środa Śląska
Mila Ka
1/5

Go up