Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław

Adres: Gliniana 85, 50-520 Wrocław, Polska.
Telefon: 717986767.

Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 17 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Przedszkole Mały Sportowiec

Czyszcze Twoje wyszukiwanie za Tobą - doskonałe miejsce dla dzieci w wieku przedszkolnym - Przedszkole Mały Sportowiec, zlokalizowane w Wrocławiu przy Gliniana 85, 50-520. Firma można skontaktować pod numerem 717986767.

Specjalnością Przedszkola Mały Sportowiec jest zajęcia przedszkolne, dzięki którym Twoje dziecko będzie się rozwijać w pełnym wymiarze. Uczęszczanie do przedszkola pomaga w rozwijaniu umiejętności społecznych, poznawczych, a także przygotowuje do szkoły podstawowej. Przedszkole Mały Sportowiec zwraca dużą uwagę na wychowanie fizyczne, co pozwala dzieciom na rozwijanie umiejętności ruchowych i koordynacji.

Przedszkole znajduje się w łatwo dostępnej lokalizacji, oferuje również miejsca parkingowe dla rodziców. Dodatkowo, Wejście dostępne dla osób na wózkach, co czyni przedszkole dostępnym dla każdego dziecka. Firma ma 17 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.2/5, co świadczy o wysokiej jakości usług.

Jeśli szukasz przedszkola, które oferuje wysokiej jakości zajęcia przedszkolne, wypełnione radością i ruchiem, to Przedszkole Mały Sportowiec jest idealnym wyborem. Zapewniamy bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym Twoje dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Zapraszamy Cię do kontaktu z nami przez naszą stronę www lub bezpośrednio do przedszkola.

Recenzje dla Przedszkole Mały Sportowiec

Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław
Łukasz P.
5/5

Przedszkole na bardzo przyzwoitym poziomie chociaż są rzeczy które chciałoby się poprawić. ale Dzieci chodziły i chodzą chętnie więc to najważniejsze. mamy też szczęście do nauczycielek.No i niesamowity plus dzięki radzie rodziców. to ile robi przewodnicząca w tym przedszkolu dla dzieci to jest jakiś kosmos. taprawdę wielkie chapeau bas dla pani
Ani.

Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław
Asia
5/5

Moje dziecko chodzi do tego przedszkola od kilku miesięcy i od samego początku je polubiło, nawet w weekendy domaga się wyjazdu do przedszkola. Obiady ze stołówki smaczne, nieraz domaga się dokładki. Prężnie działająca rada rodziców, przyzwoity plac zabaw i nierotujaący personel (przynajmniej w naszej grupie), a wiem że w innych przedszkolach różnie z tym bywa. Plus za zajęcia sportowe z Panem Mateuszem, które dziecko bardzo lubi.

Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław
magdalena grochut
4/5

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola Prawdą jest że mam dziewczynkę która pewnie nie sprawia żadnych problemów organizacja przedszkola wydaje mi się być bardzo dobra ogromna ilość wydarzen się tam odbywa mnóstwo wyjść mnóstwo konkursów i aktywności. Miałam do czynienia z jedną szalenie głupią i nierozważna decyzją pani dyrektor natomiast ogólnie z przedszkola Jestem zadowolona. Mamy fajne wychowawczynie. Prawdą jest że jedna z wychowawców miała podejrzenia o bicie dzieci ale sprawa chyba Się rozeszła po kościach.

Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław
Piotr
5/5

Polecam, zaangażowana, wykwalifikowana kadra, świetne zaplecze - dzieci chętnie tam chodzą.

Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław
Wojciech Paschke
1/5

Mieszkałem 23 lata vis a vis wejścia głównego to co widziałem przyprawia mnie o dreszcze zacznijmy od tego że od 20 lat nie zmienia się kadra przypadek nie sądzę wszystkie nowe osoby przyjęte maksymalnie pracowały jeden rok szkolny po tym czasie odchodziły przez panią De rektor ponieważ wszystkie pomysły były automatycznie blokowane w tym przedszkolu nie ma co liczyć na wyjście do kina,do stacyjkowa czy gdzie kol wiek moim zdaniem jest wobec nowych pracowników mobbing bo nie zmieniająca się kadra pracuje za kare i potrafi tylko jęczeć,miałem nieprzyjemność dowozić swoje dziecko do tego przedszkola z psiego-pola niestety pani dyrektor nie rozumiała tego że się przeprowadziłem i mieszkam na drugim końcu Wrocławia i wciągu roku nie znajdę miejsca gdzie indziej ale przechodząc do setna rzeczy które miały miejsce na placu zabaw przechodziły ludzkie pojęcie panie przedszkolanki jeśli można tak nazwać stały sobie zazwyczaj i gadały nie jedno krotnie widziałem jak dziecko spadło z domku tam gdzie jest ślizgawka zero reakcji a jak była już jakaś to krzyk po co tam właził raz byłem światkiem jak dwójka dzieci zaczęła bić chłopca który poprostu stał zaczeli go kopać nawet i po kroczu po zwróceniu uwagi pani usiadł na 2 min na ławkę nie minęła minuta pani się zagadała oczywiście i tyle z kary masakra również nie pominę tego że dzieci są szarpane przez panie wszystko próbują rozwiązywać krzykiem zdaje sobie sprawę że to mocne słowa ale taka jest prawda.Niestety na potwierdzenie swoich słów nie mam nic miałem pomysł nagrywania ale nie chciał bym również aby moje dziecko było nagrywane,kończąc przedszkole było niejedno krotnie zgłaszane do kuratorium niestety pani Dyrektor ma znajomości

Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław
Sławomir Nowacki
5/5

Miły personel, fachowa obsługa.
Zajęcia na wysokimi poziomie.

Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław
Włodzimierz Brzęczyszczykiewicz
5/5

Bardzo dobry stosunek do dzieci.
Osobno dziękuję Panie Marta

Przedszkole Mały Sportowiec - Wrocław
Rafman
1/5

Najgorsza placówka dydaktyczna w mieście

Go up