Plac Świętego Macieja - Wrocław

Adres: plac Świętego Macieja, 50-244 Wrocław, Polska.

Specjalności: Park.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach, Odpowiednie dla dzieci, Można przyjść z psem, Wybieg dla psów.
Opinie: Ta firma ma 557 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Plac Świętego Macieja

Plac Świętego Macieja plac Świętego Macieja, 50-244 Wrocław, Polska

Plac Świętego Macieja to popularne miejsce w Wrocławiu, znajdujące się dokładnie na placu Świętego Macieja, w 50-244 Wrocław, w Polsce. Jest to miejsce, które wart rozważenia podczas planowania wycieczki do tego miasta.

To miejsce charakteryzuje się pięknym parkiem, który jest doskonałym miejscem do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Jest to również miejsce, które jest dostępne dla osób na wózkach, odpowiednie dla dzieci oraz można tu przyjść z psem. Dodatkowo, plac Świętego Macieja oferuje wybieg dla psów, co sprawia, że jest to miejsce doskonałe także dla właścicieli psów.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji na temat tego miejsca, powinieneś wiedzieć, że na Google My Business znajduje się 557 recenzji dotyczących placu Świętego Macieja. Średnia ocena tego miejsca wynosi 4.3/5, co świadczy o jego wysokiej jakości i przyjemności dla odwiedzających.

Jeśli szukasz miejsca, które jest piękne, przyjemne i przydatne dla całej rodziny, w tym wliczając twojego pupila, to plac Świętego Macieja jest idealnym wyborem. Jest to miejsce, które zachęca do relaksu i cieszenia się pięknem natury. Dlatego też, jeśli szukasz miejsca, które oferuje tak wiele korzyści i przyjemności, to plac Świętego Macieja jest warta zaplanowania wizyty.

Zalecamy odwiedzenie strony internetowej placu Świętego Macieja, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować wizytę. Nie zwlekaj i skorzystaj z okazji, aby odwiedzić to piękne i przyjemne miejsce w Wrocławiu. Zapraszamy serdecznie

Recenzje dla Plac Świętego Macieja

Plac Świętego Macieja - Wrocław
Janusz Dębowski
5/5

Piękne miejsce na powolne spacery pośród dziczy miasta. Na tą chwilę, na te parę minut i parę metrów od zabudowań, można zapomnieć o tym, że jest się w samym sercu miasta Wrocław. Polecam!!!!

Plac Świętego Macieja - Wrocław
Miriam Sunchild
5/5

Bardzo fajnie, wybieg dla piesków jest wystarczająco duży, ale nie jakiś ogromnym. Są na nim podstawowe przeszkody do szkolenia. Blisko niego jest siłownia i plac zabaw dla dzieci. Dużo ławek.

Plac Świętego Macieja - Wrocław
Emilia
5/5

Ładny mały park. Szkoda, że nie jest wykorzystany jego potencjał. Dwa spore obszary trawy która poprostu jest. Jakis mały plac zabaw albo wybieg dla psów i byłoby naprawdę super. Niby można położyć się na kocu ale widząc sikające tam psy jakoś średnio to widzę.

Plac Świętego Macieja - Wrocław
Monica Reyes
4/5

Fajne miejsce się tutaj zrobiło. Za mojego dzieciństwa niekoniecznie się tu z chęcią bywało. Obecnie ładnie urządzony park pośród kamienic.

Plac Świętego Macieja - Wrocław
Artur Szymański
5/5

Na placu świętego Macieja znajduje się nieduży park. Zabezpieczony, ogrodzony z alejkami wytyczonymi przez żywopłoty i inne rośliny. Wiele ławek, stoły szachowe, coś w rodzaju muszli koncertowej , no i to co jest największą atrakcją tego parku czyli kilometrowej wysokości fontanna. Jest super.

Plac Świętego Macieja - Wrocław
Magda Mil
5/5

Miejsce dobre na spacery gdzie można się wyciszyć w zgiełku miasta

Plac Świętego Macieja - Wrocław
ewelina walkosz
5/5

Fajne miejsce w środku miasta.
Kilka alejek na spacer z dzieckiem.

Plac Świętego Macieja - Wrocław
Adam Krzesinski
3/5

Podczas tych prób i spokojnych snów tam nie znają. Się nie spodziewał takiego stanu. Pod żadnym pozorem nie popieramy. XXI

Go up