Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław

Adres: Chojnowska 4, 53-617 Wrocław, Polska.
Telefon: 506490669.
Strona internetowa: malytworca.com.pl.
Specjalności: Przedszkola, Przedszkole, Centrum edukacji.
Inne ważne informacje: Usługi na miejscu, Zajęcia online, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wymagane umówienie wizyty.
Opinie: Ta firma ma 24 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne to przedszkole niepubliczne, które znajduje się w centrum Wrocławia, przy adresie Chojnowska 4, 53-617 Wrocław, Polska.

Kontakt z przedszkolem możliwy jest poprzez numer telefonu 506490669 lub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej malytworca.com.pl.

Specjalnością przedszkola Mały Twórca jest organizacja zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole oferuje również usługi na miejscu i zajęcia online, co pozwala na indywidualne dostosowanie planu nauczania do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Mały Twórca to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania w różnorodnych dziedzinach, takich jak muzyka, sztuka, języki obce, nauka i wiele innych. Przyjazne otoczenie i kompetentne wykwalifikowane pracownicy zapewniają dzieciom bezpieczne i inspirujące środowisko do uczenia się i zabawy.

Innymi ważnymi informacjami dotyczącymi Małego Twórcy są dostępność parkingów dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz konieczność wcześniejszego ustalenia terminu wizyty.

Aktualnie przedszkole to ma 24 recenzje na Google My Business, ze średnią oceną 4.7/5. Większość recenzji wymienia korzystne aspekty przedszkola, takie jak kompetencja i zaangażowanie personelu, przyjazne środowisko i szeroki zakres oferowanych zajęć.

W celu uzyskania więcej informacji i zarezerwowania wizyty w Małym Twórcy zalecamy odwiedzenie oficjalnej strony internetowej i skorzystanie z oferowanych formularzy kontaktowych.

Zalecamy Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne każdemu rodzicowi, który poszukuje bezpiecznego, inspirującego i przyjaznego miejsca dla swojego dziecka. Dzięki kompetentnemu personelowi i szerokiej ofercie zajęć, Mały Twórca jest idealnym miejscem dla rozwijania umiejętności i pasji dzieci w wieku przedszkolnym.

Recenzje dla Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław
Marcin Grzywacz
5/5

Najlepsze przedszkole pod każdym względem! Empatyczna, serdeczna kadra z indywidualnym podejściem, zaangażowana Pani Dyrektor wrażliwa na potrzeby dzieci, świetna komunikacja, szeroki wybór zajęć dodatkowych, doskonała kuchnia na miejscu.

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław
Magdalena Tabernacka
5/5

Absolutnie fantastyczne miejsce. Nikt tu nie oszczędza na dzieciach - ciągłe przedstawienia i zabawy kreatywne i nowe dekoracje. Mądre podejście do dzieci i ich rozwijanie adekwatne do wieku i osobowości. Moja córka wyniosła z tego przedszkola przeświadczenie, że świat to miejsce piękne ale, ale o to piękno należy dbać. Do dziś jesteśmy fanami pań kucharek - bo jest tu prawdziwa kuchnia, a nie catering z newiadomokąd.
To miejsce, które prowadzą ludzie, którzy się na tym znają i czerpią z tego radość i satysfakcję, co bardzo dobrze oddziałuje na dzieci.

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław
Jerzy Kepinski
5/5

W przedszkolu tym mam jedno dziecko od trzech lat. Zaraz będę miał drugie. Przedszkole Mały Twórca jest takie, jakim byśmy chcieli żeby były wszystkie przedszkola w Polsce.
Bez lęków zostawiamy dzieci, nigdy nikt nie robi fochów, jest bardzo dużo zrozumienia i empatii w stosunku do dzieci ale i do zalatanych rodziców.
Niestety mam porównanie i wiem ze nawet w innych płatnych przedszkolach wychowawcy potrafią zamęczyć rodziców jakimiś durnymi szczegółami i robić skwaszoną minę na widok ubrudzinych na kolanie spodni.
Tu się nic takiego nie dzieje. Dzieci chodzą chętnie, przeszkole jest zorganizowane wzorowo. Nie marnujcie dzieciństwa dzieciom i sobie rodzicielstwa. To wyjątkowe miejsce, jestem wdzięczny ze coś takiego istnieje! Polecamy.

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław
Anna B.
5/5

Bardzo polecam tą placówkę! Nasza córka spędziła tam 4 wspaniałe lata! Bardzo przyjazna atmosfera, dobrze wyszkolona kadra pedagogiczna, przemiła Pani Ala i Pani Dyrektor dbająca o zasady:-). Szeroka oferta zajęć dydaktycznych realizowana w czasie przedszkolnym, łącznie z szachami i taekwondo, na basenie i balecie kończąc.
Nasza córka bardzo miło wspomina czasy przedszkola. W szkole nauczyciele byli czasem zaskoczeni, z jaką wiedzą nasza córka wyszła z przedszkola.

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław
Łukasz eM
5/5

Właśnie nasze drugie dziecko kończy przygodę w tym przedszkolu, a - gdyby się dało to - trzymałbym tu dzieciaki do 18go roku życia. Wspaniała kadra - wszystkie Panie bardzo zaangażowane z empatycznym i indywidualnym podejściem do dzieci, wiele zajęć dodatkowych, wycieczek, warsztatów. Własna kuchnia ze zdrowym jedzeniem. Wzorowa komunikacja - zarówno z Paniami prowadzącymi grupy jak i dyrekcją.

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław
Karina Kaczmarczyk
5/5

Świetne przedszkole, bardzo dobra opieka, troskliwe Panie przedszkolanki, wsparcie i otwartość na szukanie rozwiązań kiedy zdarzają się trudniejsze sytuacje wychowawcze. Własna kuchnia jest na pewno dużym plusem. Ciekawe zajęcia, angielski, niemiecki, szachy, tenis, taekwondo, rytmika, tance, etc. Moje dziecko jest już ostatni rok w przedszkolu ale gdybym miała podjąć decyzję o wyborze przedszkola kolejny raz, ponownie wybrałabym Małego Twórcę.

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław
Magdalena Czajkowska
5/5

Bez wątpienia najlepsze przedszkole we Wrocławiu. Profesjonalna i oddana dzieciom kadra, dbająca o ich prawidłowy rozwój. Wysoko postawiona poprzeczka. Żadna szkoła w tym mieście nie jest w stanie kontynuować w klasach 1-3 tak wysokiego poziomu, z którym dzieci do niej przychodzą. Pyszne jedzenie, gotowane na miejscu z dbałością o szczegóły i zasady zdrowego żywienia. Warsztaty, konkursy, pikniki z rodzicami oraz hucznie obchodzony „Dzień dziecka” to tylko fragment oferty dodatkowej przedszkola. Pani psycholog wspierająca mądrymi radami na każdym etapie rozwoju dziecka. Dwoje moich dzieci jest absolwentami tego przedszkola. Uwielbiali tam chodzić, zawsze po południu słyszałam, że za wcześnie po nie przyszłam. Dziś są w szkole, ale z sentymentem mówią o przedszkolu. To były piękne czasy! Dziękujemy i polecamy placówkę z całego serca! Lepszej nie znajdziecie.

Mały Twórca - Przedszkole Niepubliczne - Wrocław
Ewelina Tandejko
5/5

Świetne, wzorowe, fantastyczne przedszkole! Zasługuje na miano najlepszego przedszkola w okolicy. Cała kadra, pod każdym względem-na bardzo wysokim poziomie. Panie są zaangażowane,empatyczne, życzliwe, przekochane. Kontakt z Panią Dyrektor jest idealny. Do Małego Twórcy, chodziła nasza córka, teraz chodzi synek. Nie wyobrażam sobie dla niego innego przedszkola

Go up