Akademia Delfinka - Wrocław

Adres: Sadownicza 32, 54-109 Wrocław, Polska.
Telefon: 693386293.
Strona internetowa: akademia.delfinka.eu.
Specjalności: Pomoc w wyborze opieki dla dziecka.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 16 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Akademia Delfinka

Akademia Delfinka znajduje się w Wrocławiu przy Sadownicza 32. Jest to instytucja, która specjalizuje się w pomocy w wyborze opieki dla dziecka. Jeśli szukasz pomocy w tej dziedzinie, Akademia Delfinka jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Na stronie internetowej możesz znaleźć więcej informacji na temat usług oferowanych przez Akademię Delfinka. Telefon kontaktowy to 693386293. Jeśli masz pytania, nie wahaj się skontaktować z nimi.

Akademia Delfinka jest znana z zaangażowania w pomoc rodzicom w wyborze najlepszej opieki dla ich dzieci. Ich specjalistyczne usługi i doradztwo sprawiają, że wybór opieki dla dziecka jest dużo łatwiejszy.

Jednym z wielu atutów Akademii Delfinka jest dostępność ich pomieszczeń dla osób na wózkach. To znaczy, że firma jest przyjazna dla osób niepełnosprawnych i każdy może skorzystać z ich usług.

Na Google My Business można przeczytać 16 recenzji o Akademii Delfinka. Średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości ich usług.

W celu skorzystania z usług Akademii Delfinka zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skorzystanie z oferowanych usług. Nie będę zawiedziony. Akademia Delfinka to instytucja, której najważniejszym priorytetem jest pomoc rodzicom w wyborze najlepszej opieki dla ich dzieci.

Recenzje dla Akademia Delfinka

Akademia Delfinka - Wrocław
Agnieszka Szafranek
5/5

Super miejsce dla dzieci, sympatycznie "ciocie", ciekawe zajęcia dodatkowe jak malowanie, wycinanie.
Dzieci często chodzą na spacer lub bawią się w ogródku 🙂
Bardzo zaangażowana Pani Dyrektor, z którą jest bardzo dobry kontakt, wszelkie informacje zawsze są wysyłane wcześniej do rodziców drogą mailową.
Catering smaczny- mój syn zazwyczaj je prawie wszystko 🙂

Akademia Delfinka - Wrocław
Magdalena Dziedzic
5/5

Opiekunki bardzo zaangażowane, ciekawe zajęcia dla dzieci, liczne zdjęcia dla rodziców, dzięki czemu wiemy co się dzieje w żłobku. Pani Dyrektor rewelacja, uprzejma, pomocna. Moja córka kończy już przygodę ze żłobkiem, chodziła 1,5 roku i będę zawsze polecać ten żłobek. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Akademia Delfinka - Wrocław
Monika0 Byczek
5/5

Polecam z całego serca ! Ciocie zawsze uśmiechnięte, bardzo pomocne zwłaszcza w okresie adaptacji ? Dzieci mają ciekawe zajęcia co widać chociażby po pięknych pracach lub zdjęciach robionych w trakcie. 🙂 Pani Dyrektor również bardzo pomocna i przesympatyczna ?

Akademia Delfinka - Wrocław
Paulina
3/5

Mam średnie opinie co do żłobka. Dziecko generalnie lubi tam chodzić, wydaje się najedzone, nie płacze. Ciocie wydają się miłe. Bardzo miła właścicielka, wszystko wytłumaczy, oddzwania.
Na minus zaliczam adaptację: pół godziny lub godzina to zdecydowanie za krótko, zwłaszcza jeśli dziecko sobie dobrze radzi. Trwa to również bardzo długo, opiekunki niechętnie wydłużają czas pobytu dziecka tak jakby chciały jak najpóźniej dostać dziecko na cały dzień. Nie każdy rodzic może sobie pozwolić na miesiąc, dwa adaptacji. Drugi minus to uboga galeria zdjęć na stronie internetowej. Zdjęcia są dodawane co kilka dni, i zazwyczaj jednej grupy. Inne żłobki dodają zdjęcia codziennie, na stronie lub na stronie na Facebooku - tutaj tego nie ma.
Również za każdym razem kiedy przyprowadzam/odbieram dziecko, Panie opiekunki siedzą przy biurku, nie z dziećmi a na podłodze często nie ma żadnych zabawek. Nie ma dostępu do monitoringu, cieżko więc powiedzieć co dzieci robią cały dzień, zwłaszcza jeśli na stronie nie ma dodawanych zdjęć.

Akademia Delfinka - Wrocław
Motyla noga
5/5

Pani dyrektor jest doświadczona, zaangażowana, posiada wiedzę pedagogiczną i dużo empatii

Opiekunki, szczególnie Pani Asia, są naprawdę zaangażowane, empatyczne, posiadaja wiedzę pedagogiczną, zwracają uwagę na dziecko, jego zachowania, zą bardzo kreatywne

Z minusów, grupy są spore, ponad 20 dzieci, jednak nie odbiega to od przyjętej normy. Jedna z pań pilnując dzieci podczas tzw zabaw dowolnych cały czas ślepi w telefon, podczas zajęć jednak się angażuje

Pelcam to miejsce, dzieci są zaopiekowane

Akademia Delfinka - Wrocław
anna szostak
5/5

Wspaniale przedszkole, moj syn chodzi drugi rok, jestem zachwycona. Dziecko zadowolone i szczesliwe wraca z przedszkola. Maja duzo wyjsc w rozne miejsca, duzo sie tez ucza oprocz zabawy. Maly zachwyca mnie coraz to nowymi wiadomosciami ktorych sie nauczyl. Panie i Dyrektorka wspaniale, pomocne. Bardzo polecam 😉
Mama Adriana

Akademia Delfinka - Wrocław
Iwona
3/5

Pani dyrektor ok i opiekunki też. Moje dziecko było tam tylko przez sierpień. Odbierałam je o różnych porach bo był to okres adaptacji. Ani razu nie widziałam opiekunek bawiących się z dziećmi albo prowadzących jakiekolwiek zajęcia! Zawsze siedziały wszystkie na krzesłach w sali albo na podwórku Uświadomiłam to sobie dopiero jak moje dziecko poszło do innego żłobka od następnego miesiąca, gdzie już pierwszego dnia zobaczyłam panie siedzące z dziećmi na podłodze wśród zabawek. Takie jest moje zdanie.

Akademia Delfinka - Wrocław
Agata Kwaśny
5/5

Najfajniejszy żłobek. Najlepsze przedszkole. Najwspanialsze Panie! Kilka lat (już 6!) testowania przez moje dwie córki (i przeze mnie!) to naprawdę całe morze doświadczeń! Zawsze NAJ!

Go up