ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec

Adres: Zgorzelecka 18, 59-700 Bolesławiec, Polska.
Telefon: 757322825.
Strona internetowa: zshiu.boleslawiec.pl.
Specjalności: Technikum, Szkoła średnia, Szkoła publiczna, Szkoła, Szkoła zawodowa.

Opinie: Ta firma ma 55 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja ZSHiU Bolesławiec

ZSHiU Bolesławiec znajduje się w Bolesławcu przy Zgorzeleckiej 18. Jest to szkoła publiczna dająca możliwość kształcenia w zawodzie. Posiada ona status technikum i oferuje pełne kształcenie średnie.

Jeśli szukasz szkoły w Bolesławcu, która pozwoli ci zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania określonego zawodu, to ZSHiU Bolesławiec może być doskonałym wyborem.

Na stronie internetowej zshiu.boleslawiec.pl znajdziesz wszelkie informacje o szkole, jej ofercie edukacyjnej i planach lekcji.

ZSHiU Bolesławiec jest szkołą z 55 recenzjami na Google My Business, co daje średnią ocenę 2.7/5.

Jeśli szukasz szkoły, która umożliwi ci zdobycie wiedzy i umiejętności w konkretnym zawodzie, to ZSHiU Bolesławiec jest dobrym wyborem. Dzięki statusowi technikum, szkoła oferuje pełne kształcenie średnie, które umożliwi Ci rozwój zawodowy i osobisty.

W celu uzyskania więcej informacji zalecamy odwiedzenie strony internetowej zshiu.boleslawiec.pl lub skontaktowanie się z szkołą pod numerem 757322825.

Recenzje dla ZSHiU Bolesławiec

ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec
x. 3welinqa_
1/5

Nie polecam, jest bardzo ciężko. Nauczyciele w tej szkole nie są w żadnym stopniu wyrozumiali. Tam jest ważna tylko nauka i jak najwyższe wyniki, nie ma mowy o potknięciu się. Uczniowie nie mogą mieć własnych problemów bo wyniki są najważniejsze. Tygodniowo miałam nawet 8 kartkówek i 2 sprawdziany. Solidnie się zastanówcie zanim pójdziecie do tej szkoły!

ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec
Martyna Pieniakowska
1/5

Miałam (nie) przyjemność uczęszczać do tej placówki. Większość nauczycieli twierdzi, ze motywacją do nauki jest stawianie ocen typu 0 wagi 4, a także częste powtarzanie " nie zdacie matury", "nie zdacie egzaminu"," ledwo, ledwo" itp. Pewna część osób, które zdecydowały się na prace z dziećmi/nastolatkami nie jest w stanie obdarzyć ich szacunkiem, którego sami wymagają. Zdarzają się oczywiście wyjątkowe osoby, które są pełne pasji do wykonywania zawodu, któremu poświęcili lata edukacji. Niestety to bardzo rzadkie zjawisko, bo w tej szkole przeważa codzienna presja, słuchanie narzekania na uczniów i zarobki, a także wytykanie błędów na forum klasy i szydzenie z nich... Prosta droga do depresji lub innej choroby psychicznej! Nie polecam nikomu!

ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec
Julka Topolska
1/5

0 jakiegokolwiek kontaktu.
0 profesjonalizmu.
Ta szkoła jest miejscem gdzie kadra nauczycielska ma swoich podopiecznych w 4 literach.
Dostanie loginu i hasła żeby sprawdzić wyniki maturalne to kpina i rzecz, która jest nie do ogarnięcia przez osoby powołane.
E-lekcje w wykonaniu ZSHiU w Bolesławcu to jakiś słaby żart.
Generalnie nie polecam.

ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec
Napewmo Nie
1/5

Nie polecam, jest bardzo ciężko, niektorzy nauczyciele nie maja w sobie za grosz człowieczeństwa.

ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec
Piotr
1/5

Niektórzy nauczyciele wymagają od uczniów zbyt dużo. Co to za chore praktyki, nie będę wymieniać po nazwisku aby mieć 100% z jakiś zadawanych zadań aby dopuszczać ucznia do matury? Dramat

ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec
Evchen Ring
5/5

Świetna szkoła, fajna atmosfera. Wysokie wyniki z egzaminów maturalnych i zawodowych. Najlepsze technikum w mieście. Warto tu być.

ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec
_nataliakmiecik_
5/5

Bardzo fajna szkoła. Szczególnie polecam dla osób, które są zainteresowane fotografią, weterynarią i logistyką. ?

ZSHiU Bolesławiec - Bolesławiec
Oliwia
5/5

Bardzo dobra szkoła, przytulny wygląd, mili ludzie, serdecznie polecam ❤️

Go up