Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec

Adres: Jana Pawła II 20A, 59-700 Bolesławiec, Polska.
Telefon: 605343134.
Strona internetowa: przedszkoleboleslawiec.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 17 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Prywatne Przedszkole Smerfiki

Prywatne Przedszkole Smerfiki znajduje się w Bolesławcu przy adresie Jana Pawła II 20A. Jeśli szukasz przedszkola dla swojego dziecka, może być to dobra opcja dla Ciebie.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym. Ich głównym celem jest przygotowanie dzieci do szkoły podstawowej, poprzez rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych i kognitywnych.

Prywatne Przedszkole Smerfiki posiada 17 opinii na Google My Business, średnia ocena wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez to przedszkole.

Jednym z wielu zalet tej placówki jest jej lokalizacja. Leży ona w łatwo dostępnej lokalizacji i jest otoczona przez zielone tereny, co daje dzieciom możliwość spania w świeżym powietrzu i korzystania z przyrody.

Ponadto, Prywatne Przedszkole Smerfiki oferuje szeroki wachlarz aktywności pozalekcyjnych, które pomagają dzieciom rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Do oferty należą m.in. zajęcia artystyczne, muzyczne i sportowe.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni bezpieczeństwo i komfort Twojemu dziecku, oraz pomoże mu się rozwijać i przygotować do szkoły podstawowej, to Prywatne Przedszkole Smerfiki jest dobrym wyborem. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej: przedszkoleboleslawiec.pl lub skontaktowanie się z nimi telefonicznie pod numerem 605343134 , aby uzyskać więcej informacji.

Recenzje dla Prywatne Przedszkole Smerfiki

Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec
Radosław Terlecki
1/5

Nie polecam, mój syn był tam trzy tygodnie. Panie same zrezygnowały z opieki nad naszym dzieckiem. Niby był trudny, ale które dziecko nie krzyczy itp. Może tam chcą same dzieci, które najlepiej potrafią wszystko zrobić i nie potrzebują pomocy tylko ewentualnie żeby czasem na nie zerknąć. Ale wydaje mi się, że Panie, które kończą studia pedagogiczne to powinny umieć pracowac z każdym, nawet charakternym dzieckiem.

Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec
Olga Zaręba
5/5

Dziwi mnie opinia innych negatywna ...
Panie przedszkolanki brały moje pociechy od 2.5 roku od tamtej pory każdą Panią kochają chwala. Każdą z jednych Pan jest naprawdę super można porozmawiać nawet na sposobności jak coś jest nie tak . . Dzieci zadowolenie z obiadów opieki i swoich przyjaciol . Bardzo kochają swoje przedszkole i chętnie wstają rano .
Ciekawe będzie jak za niedługo córka będzie miała wstać do szkoły

Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec
MrJane1983
5/5

Super miejsce i atmosfera. Posyłam tam już drugie dziecko. Mam pełne zaufanie do personelu. Dziecko dużo się uczy i przez to świetnie rozwija. Naprawdę polecam.

Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec
Iwona Kubiniec
5/5

Miła atmosfera, wykwalifikowana kadra. Polecam

Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec
Olga Gajda
5/5

Najlepsze przedszkole .
Jestem zadowolona i moje dzieci a to jest dla mnie najważniejsze.. przemiłe panie pani dyrektor złota kobieta ?

Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec
Przemysław B
1/5

Nie polecam,panie przedszkolanki nie mają pojęcia o adaptacji nowych dzieci,są wredne dla nich i izolują je od innych dzieci

Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec
Kinga Borusiewicz
1/5

Nie polecam zwłaszcza oddając małe dziecko ...Panie przedszkolanki jedna wielka porażka ...

Prywatne Przedszkole Smerfiki - Bolesławiec
Paulina Ppp
5/5

Jak najbardziej polecam ja i moje już absolwentki smerfetki

Go up