Przedszkole nr 4 Miejskie Publiczne - Bolesławiec

Adres: Sądowa 9, 59-700 Bolesławiec, Polska.
Telefon: 757322576.
Strona internetowa: mpp4boleslawiec.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkole.

Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3/5.

Lokalizacja Przedszkole nr 4 Miejskie Publiczne

Szukasz przedszkola dla Twojego dziecka w Bolesławcu Myślisz o Przedszkolu nr 4 Miejskim Publicznym Oto nieco informacji na temat tej instytucji.

Przedszkole nr 4 Miejskie Publiczne znajduje się w samym sercu Bolesławca, na adresie Sądowa 9. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się czuło komfortowo i bezpiecznie. Mają oni również łatwy dostęp do kontaktu z rodzicami za pomocą numeru telefonu 757322576 lub odwiedzając stronę internetową mpp4boleslawiec.szkolnastrona.pl.

To przedszkole specjalizuje się w edukacji przedszkolnej i zapewnia dzieciom najlepsze możliwe opiekę i wychowanie. Jest to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie się rozwijało i uczyło się w przyjaznym i przyjemnym środowisku.

Na stronie internetowej przedszkola znajdziesz wszystkie konieczne informacje na temat rejestracji, harmonogramu oraz regulaminu. Możesz również znaleźć tam opinię innych rodziców na temat tej placówki.

Na temat Przedszkola nr 4 Miejskiego Publicznego w Bolesławcu można przeczytać 2 recenzje na Google My Business, a średnia ocena tej instytucji wynosi 3/5.

Jeśli szukasz przedszkola, które zapewni bezpieczeństwo i komfort dla Twojego dziecka, to Przedszkole nr 4 Miejskie Publiczne jest dobrym wyborem. Zapewniają oni wysoką jakość usług i są skupieni na rozwoju i uczeniu dzieci w początkowych latach życia.

Zalecamy kontakt z przedszkolem poprzez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć proces rejestracji Twojego dziecka. Nie wahaj się zadzwonić lub odwiedzić strony internetowej, aby poznać więcej o tej wybitnej placówce.

Recenzje dla Przedszkole nr 4 Miejskie Publiczne

Przedszkole nr 4 Miejskie Publiczne - Bolesławiec
Angelica Sylwia
5/5

Przedszkole nr 4 Miejskie Publiczne - Bolesławiec
Patrycja Czuvak
1/5

Go up