Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 im. Jana Brzechwy w Bolesławcu - Bolesławiec

Adres: Zygmunta Augusta 16B, 59-700 Bolesławiec, Polska.
Telefon: 757322661.
Strona internetowa: mpp5boleslawiec.szkolnastrona.pl.
Specjalności: Przedszkole.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 2 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 im. Jana Brzechwy w Bolesławcu

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 im. Jana Brzechwy w Bolesławcu znajduje się w Bolesławcu przy adresie Zygmunta Augusta 16B. Jest to przedszkole, które oferuje miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Przedszkole posiada parking dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. To miejsce jest przyjazne dla rodziców z dziećmi, ponieważ dostosowano je do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Na stronie internetowej przedszkola można znaleźć informacje na temat filozofii edukacyjnej, harmonogramu dziennego oraz regulaminu. Dzięki tej wiedzy rodzice mogą dokładnie zaplanować czas spędzany w przedszkolu przez swoje dzieci.

Na stronie internetowej przedszkola można również przeczytać o opinii innych rodziców, którzy już korzystają z usług tej placówki. Średnia ocena przedszkola na portalu Google My Business wynosi 5/5 na podstawie dwóch recenzji. To świadczy o wysokiej jakości edukacji i opieki oferowanej przez przedszkole.

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 im. Jana Brzechwy w Bolesławcu to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w relaksacyjnej i przyjaznej atmosferze. Pracownicy przedszkola dostrzegają indywidualne potrzeby każdego dziecka i dostosowują zajęcia do jego możliwości i zainteresowań.

Jeśli szukasz miejsca dla swojej dziecka w przedszkolu, zalecamy zapoznanie się bliżej z Miejskim Przedszkolem Publicznym nr 5 im. Jana Brzechwy w Bolesławcu. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej placówki i zapoznania się z jej ofertą edukacyjną. Polecamy skorzystać z możliwości kontaktu drogą elektroniczną i poznać bliżej wszystkie szczegóły dotyczące miejsc w przedszkolu.

Recenzje dla Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 im. Jana Brzechwy w Bolesławcu

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 im. Jana Brzechwy w Bolesławcu - Bolesławiec
Mateusz
5/5

Pamiętam jak w 1978 ze starym przez zaspy 10km szliśmy do najlepszego przedszkola w mieście

Miejskie Przedszkole Publiczne nr 5 im. Jana Brzechwy w Bolesławcu - Bolesławiec
aneta szczypczyk
5/5

Go up