Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec

Adres: Staszica 13h, 59-700 Bolesławiec, Polska.
Telefon: 884036474.
Strona internetowa: safarikids.pl.
Specjalności: Instytucja edukacyjna.

Opinie: Ta firma ma 42 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids

Safari Kids to niepubliczny żłobek i przedszkole, znajdujący się w Bolesławcu przy Staszica 13h. Posiada ono numer telefonu: 884036474 oraz adres e-mail: [email protected].

Na oficjalnej stronie internetowej safarikids.pl można znaleźć wszelkie informacje na temat instytucji, jej oferty edukacyjnej oraz regulaminu. Safari Kids to instytucja o bogatej ofercie edukacyjnej i wielu specjalnościach, dzięki którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w różnorodnych dziedzinach.

Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w różnych zajęciach pozalekcyjnych, takich jak: zajęcia artystyczne, nauka języków obcych, zajęcia sportowe czy zajęcia muzyczne. Dzięki temu rozwijają oni nie tylko swoją wiedzę, ale też umiejętności społeczne i interpersonalne.

Safari Kids to instytucja, która położona jest w dogodnej lokalizacji, co pozwala dzieciom łatwo dojeżdżać do niej z każdego zakątku miasta. Przy szkole znajduje się także duży plac zabaw, na którym dzieci mogą rozwijać swoją aktywność fizyczną i cieszyć się wolnym czasem.

Na Google My Business Safari Kids ma 42 recenzje, a średnia ocena wynosi 4.9/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu rodziców i dzieci.

Jeśli szukasz wyjątkowej instytucji edukacyjnej dla swojego dziecka, która oferuje bogatą ofertę edukacyjną i wielkie możliwości rozwoju, zalecamy skontaktowanie się z Safari Kids. Możesz to zrobić poprzez oficjalną stronę internetową albo osobiście w szkole.

Recenzje dla Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec
Aleksandra Fila
5/5

Przygodę z Safari Kids synek rozpoczął od żłobka. Od pierwszych dni czuł się w nowym miejscu bardzo dobrze oraz swobodnie dzięki Paniom, które poświęcają się w pełni swoim podopiecznym. Każdy dzień w safari przynosi pociechą dzień pełen wrażeń oraz nowych doświadczeń. Ilość atrakcji jak i udogodnień dla rodziców oraz dzieci jest naprawdę na dobrym poziomie. Od pierwszych dni dzieci mają kontakt z językiem obcym oraz są objęte opieką specjalistów. Na prawdę szczerze polecam! ☺️

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec
Dominika Michalska
5/5

Bardzo polecamy Safari Kids❤️ Nasz synek początkowo uczęszczał do żłobka, a obecnie kontynuuje swoją przygodę w przedszkolu. Bardzo chętnie uczęszcza do placówki i z uśmiechem na twarzy z niej wraca. Opieka jest na najwyższym poziomie. Panie zaangażowane są całym sercem w prace z dziećmi. Placówka nastawiona jest na kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych u dzieci oraz na wszelaką aktywność ruchową. Pomieszczenia są pięknie urządzone, przestronne i dostosowane do potrzeb dzieci.
Polecamy, rodzice Hubercika?

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec
Przemysław Kurowski
5/5

Zdecydowanie polecam. Bardzo dobra atmosfera. Ilość zajęć dodatkowych i atrakcji dla dzieci jest idealnie dopasowana. Świetny kontakt zarówno z nauczycielkami, jak i dyrekcją daje spokojną głowę przy powierzaniu swojego dziecka, szczególnie jeśli jest to pierwsze dziecko 🙂

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec
Izabela Nizioł
5/5

Najlepszy żłobek!
Placówka jest na najwyższym poziomie pod każdym względem!
Cudowne Ciocie z ogromnym sercem do dzieci ?
Bardzo fajnie zorganizowany czas pod względem zróżnicowanych zajęć oraz zabaw.
Córka już od pierwszych dni pokochała chodzenie do żłobka?
Polecam!

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec
Ewelina Bernacka
5/5

Najlepsze przedszkole pod każdym względem! Sama placówka nowoczesna i zadbana, z własnym placem zabaw. Przemiłe i empatyczne Panie, z głowami pełnymi pomysłów do tworzenia kreatywnych zajęć, z indywidualnym podejściem do każdego maluszka. Świetna komunikacja, szeroki wybór zajęć dodatkowych, a także zdrowe i smaczne posiłki.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec
M A Sobczak
5/5

Takiego żłobka właśnie w Bolesławcu brakowało. Super miejsce, profesjonalna opieka, wiele gier i zabaw dla naszych pociech. Także różnego rodzaju wyjścia spotkania i wiele innych. Polecam miejsce w 100% ? Każdy dzieciak będzie zadowolony ?

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec
Jowita Biel
5/5

Polecam zarówno żłobek jak i przedszkole Safari Kids. Panie są przesympatyczne, podchodzą indywidualnie do każdego maluszka. ? Zapewniają dużo zajęć dodatkowych oraz zabaw.

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Safari Kids - Bolesławiec
Oliwia Bańka
5/5

Nowoczesne, dobrze wyposażone sale. Świetnie zorganizowane zajęcia dodatkowe. Dzieci na pewno nie mogą narzekać na nudę. Żłobek także wspiera dzieci w zakresie opieki specjalistycznej: psychologa, neurologopedy oraz fizjoterapeuty.

Go up