Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec

Adres: Tyrankiewiczów 22, 59-700 Bolesławiec, Polska.
Telefon: 757325055.
Strona internetowa: oxpress.edu.pl.
Specjalności: Liceum ogólnokształcące, Szkoła językowa.

Opinie: Ta firma ma 25 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Zespół Szkół Oxpress

Zespół Szkół Oxpress to renomowana placówka edukacyjna w Bolesławcu, Polska. Oxpress oferuje wysokiej jakości edukację na poziomie liceum ogólnokształcącego oraz szkoły językowej. Znajduje się pod adresem: Tyrankiewiczów 22, 59-700 Bolesławiec, Polska.

Można skontaktować się z Zespołem Szkół Oxpress pod numerem telefonu: 757325055, a także odwiedzić ich stronę internetową: oxpress.edu.pl.

Jedną z głównych zalet Zespołu Szkół Oxpress jest wysoka jakość nauczania oraz doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją przekazują wiedzę. Specjalnością placówki są liceum ogólnokształcące oraz szkoła językowa, co daje uczniom możliwość rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności w różnych dziedzinach.

Odległość Zespołu Szkół Oxpress od centrum Bolesławca sprawia, że jest łatwo dostępny dla uczniów z różnych dzielnic miasta. Placówka cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i uczniów, posiadając aż 25 recenzji na Google My Business. Średnia ocena placówki wynosi 2.9/5, co świadczy o zróżnicowanych doświadczeniach uczniów, ale także o zaangażowaniu szkoły w dążeniu do doskonałości.

Dla osób poszukujących solidnego wykształcenia i wszechstronnego rozwoju, Zespół Szkół Oxpress jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do kontaktu poprzez ich stronę internetową, aby dowiedzieć się więcej o ofercie edukacyjnej oraz zarejestrować się na spotkanie informacyjne. Nie zwlekaj, zainicjuj swój rozwój edukacyjny już dziś

Recenzje dla Zespół Szkół Oxpress

Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec
Krzysztof Ostrowski
1/5

Poszedłem do tej szkoły z zamiarem gruntownego podszkolenia się w języku ang. Jednakże zawiodłem się. Nauczyciel jest zbyt luźny, nie wymaga nic i nie robi żadnych kartkówek ani prac domowych przez co wydane pieniądze które są horendalnie za wysokie zostają wrzucone do kosza. Jedyne co było tam dobre to to, że poznałem kilkoro fajnych kumpli i koleżanek, które również podzielają moje zdanie.

Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec
Monika Pluszczewicz
5/5

Szkoła stworzona z pasją. 30 lat doświadczenia, wykwalifikowana kadra. Absolutne bezpieczeństwo, wspaniała atmosfera, najwyższa jakość usług edukacyjnych. Szkoła przyszłości i szkoła marzeń ?

Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec
valdib65
5/5

Podobno bardzo dobra szkoła .Wszyscy ją chwalą dużo ludzi chce żeby ich dzieci były tu przyjęte.Szkola ma swój prestiż i nie wszyscy mogą się tam dostać.Budynek wygląda całkiem przyjemnie jest odnowiony i zadbany.Dojazd od ul tyrankiewiczów brak parkingu ,nie wiem jak od innych ulic .Nie byłem w środku więc nie mogę nic napisać na ten temat.

Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec
Roksana Mieczyslaw Owczarz
5/5

Bardzo dobra szkoła. Dzieci są bardzo zadowolone. Dużo ciekawych zajęć.

Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec
Panna M
5/5

Bardzo dobre liceum. Wykwalifikowana kadra, świetna Pani Dyrektor. Na 1miejscu są dzieci.

Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec
_ julecc
5/5

najlepsze liceum w miescie jedynka i dwojka to plebs w porownaniu do oxpressu macie gdzies indziej polskiego native speakera? no wlasnie

Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec
Boing
1/5

zimno mi :((

Zespół Szkół Oxpress - Bolesławiec
Dawid Różnicki
1/5

Nie polecam.

Go up