Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków

Adres: Czarnogórska 14, 30-638 Kraków, Polska.
Telefon: 126553504.
Strona internetowa: zsp17.pl.
Specjalności: Szkoła.
Inne ważne informacje: Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 99 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.4/5.

Lokalizacja Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie jest znanym i cenionym za swoją wysoką jakość edukacji. To miejsce, w którym dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje uzdolnienia i zdobywać wiedzę w wielu dziedzinach. Szkoła znajduje się w samym sercu Krakowa, na adresie Czarnogórska 14, 30-638 Kraków, Polska.

Jeśli chcesz skontaktować się ze szkołą, możesz to zrobić poprzez numer telefonu 126553504 lub odwiedzając ich stronę internetową: zsp17.pl.

Specjalnością szkoły jest edukacja na najwyższym poziomie. Oferują one mnogość przedmiotów i zajęć, które pomagają w rozwijaniu się dzieci i młodzieży. Szkoła jest znana z dobrej atmosfery i wsparcia dawanego uczniom w ich edukacji.

Innym ważnym informacją jest dostępność wejścia dla osób na wózkach, co czyni szkołę przyjazną dla wszystkich. Można tu też znaleźć wiele opinii o szkole, które mogą pomóc w podejmowaniu decyzji o jej wyborze. Na przykład na Google My Business firma ma 99 recenzji, a średnia ocena wynosi 2.4/5.

Na końcu, jeśli szukasz szkoły, która oferuje wysoką jakość edukacji i wsparcie dla swoich uczniów, to Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie jest idealnym wyborem. Polecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skontaktowanie się z nimi, aby uzyskać więcej informacji i rozpocząć edukację swojego dziecka w tej wybitnej szkole.

Recenzje dla Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków
Karolina B
1/5

Nauczyciele fajni, ale dyrekcja fatalna. Pani dyrektor nie zależy na pozyskiwaniu środków, żeby szkoła lepiej funkcjonowała. Szafki w szatni mają 10 lat i nie są wymieniane - są zardzewiale w środku, drzwi się nie domykają lub zacinają a w zimie jest wilgoć, bo kurtki i buty trzeba tam trzymać. Dzieci boją się zostawiać w nich książki a plecaka z pełnym kompletem ksiązek na dany dzień nie da się podnieść.
Jeżeli chodzi o stołowkę to mogłyby być lepsze dania a dla uczniów tacki, bo młodsze dzieci ciągle coś rozlewają. Zajec dodatkowych bardzo niewiele więc nie ma na co dziecka zapisać. Otoczenie szkoły niezadbane, trawa po kolana. Fatalne zarządzanie.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków
CryingHope
1/5

Szkoła ZSP 17 Kraków sprawiła, że czuję się do dzisiaj okropnie i dość zniechęcony do nauki. Nauczyciele są dość okropni, chociaż zdarzają się mili. Są niewyrozumiali, nie mili i wogóle katastrofa. Uczniowie - Wyzywają innych na boisku, ja sam tego doświadczyłem. Znam uczniów, co nawet chcieli zasnąć na wieki i się nigdy nie obudzić przez tą szkołę. Stan szkoły nie jest w dobrej formie za bardzo. Nauczyciele WF nie przejmują się tym, że kogoś coś boli, dopiero po 2-5 minutach karzą mu iść do pielęgniarki. Jedyne, czego wtedy chciałem, to zmienić szkołę - Najlepsza byłaby przeprowadzka do Finlandii, aby tam się uczyć. Proszę, nie wysyłajcie tutaj swojego dziecka ?
PS (Dla uczniów, którzy nadal tu chodzą) Życzę wam jak najlepiej i żebyście wytrzymali do końca 8 klasy albo do chwili zmiany szkoły ❤️

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków
Maciej Dobosz
1/5

Tak ogólnie rzecz ujmując ta szkoła to jeden wielki koszmar,Toalety bez drzwi,grzyby na ścianach✨,rozwalone klapy od toalet nauczyciele najczęściej nie mili,Oprócz kilku osób, pozdrawiam panią batorską pana Struminskiego pana Grochowskiego panią Pauline od muzyki panią Łucek panią zosię ze sklepiku❤️pana Zawiślana.Nie polecam tej szkoły rodzicom którzy chcą żeby ich dziecko spedzało spokojne dni w szkole,zero szacunku ze strony nauczycieli,......(Niektórych)wobec dzieci. Proszę tylko zobaczyć inne opinie na temat tej szkoły jak widać nie tylko ja jestem tego zdania. Pozdrawiam, zmarnowane 7 lat życia?

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków
LA LENCJA
3/5

Powiem tak jeżeli chodzi o nauczycieli to większość bardzo wporzatku za niektórymi nawet tęsknię ale oczywiście swiat nie jest idealny mówię tu o nauczycielach z chemii mialam lekcje z nauczycielkami które nic mnie nie przygotowały do liceum i odrazu zniechęciły do chemii teraz jestem na rozszerzonej chemii i trudno jest mi przyswajać nowe informacje oparte na rzeczach z podstawowki

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków
Wiktor K
1/5

skonczylem te szkole 2 lata temu ale skutki dalej są widoczne na mnie. Po 8 latach chodzenia tutaj, totalnie nie polecam. Patologia na każdym kroku, faworyzacja uczniów oraz znęcanie się nad nimi przez niektórych nauczycieli. W toaletach brak ręczników papierowych oraz mydła, w niektorych toaletach męskich cieknie z pisuarow. Pomoc psychologiczna to też wielkie XD. Jedyną pozytywna osobą tutaj jest pani Zosia ze sklepiku szkolnego. Jeśli zastanawiacie się nad posłaniem tutaj swojego dziecka, nie robcie tego bo posłanie go tutaj wiąże się z problemami w jego psychice
I upraszam szkole do NIE usuwania mojej opinii

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków
Krystian Bąk
1/5

Nie polecam tego miejsca większość nauczycieli nie szanuje uczniów, wszędzie grzyb, poziom nauczania tragedia i przed szkołą śpią menele którzy zaczepiają dzieci, szkoła powinna zainwestować w ochronę.

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków
Nadia Machej
2/5

Szkoła jest okrutna. Większość nauczycieli wredna, a jak się zdarzy choć jeden miły nauczyciel to jakieś chyba bóstwo. W toaletach nie ma na wszystkich parterach papieru oraz mydła, nawet musimy chodzić na sam dół gdzie tylko 1-3 klasy mają wstęp. Jedynie pani Zosia z sklepiku jest przyjmą kobietą oraz da się z nią o wszystkim porozmawiać jak i pani Joanna która zawsze w wszystkim pomoże, czyste dobro. Jedyne co wyniosłam ze szkoły to niską samoocenę oraz lęk przed szkołą. Chodzę tu tylko dlatego, bo moja matka mi każe.

Pozdrawiam panią Zosię z sklepiku oraz Panią Joanne od plastyki, obydwie to bardzo miłe i sympatyczne kobiety w tej szkole

(PS: Jeśli wy rodzice chcecie żeby wasze dziecko miało się dobrze w szkole, to go tu nie wysyłajcie)

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 17 w Krakowie - Kraków
Urszula Król
2/5

Nie jest aż tak źle jak inni piszą.Sama jeszcze do niej chodzę.Z niektórymi nauczycielami jest kłopot ale to tylko mała część.

Go up