Przedszkole Prywatne PINOKIO -

Telefon: 126455691.
Strona internetowa: przedszkolowo.pl.
Specjalności: Przedszkole, Service establishment.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 5/5.

Lokalizacja Przedszkole Prywatne PINOKIO

Przedszkole Prywatne PINOKIO to wspaniała opcja dla rodziców, którzy szukają przytulnego i przyjaznego miejsca dla swoich dzieci. Znajduje się w idealnej lokalizacji i można je skontaktować pod numerem telefonu 126455691. Strona internetowa przedszkolowo.pl dostarcza wszelkich niezbędnych informacji na temat przedszkola.

Charakterystyka Przedszkola Prywatne PINOKIO obejmuje opiekę nad dziećmi w wieku od 1 do 6 lat. Jest to miejsce, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, emocjonalne i intelektualne w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu. Pracownicy przedszkola są wysoce wykwalifikowani i mają dużą wrażliwość na potrzeby dzieci.

Lokalizacja Przedszkola Prywatne PINOKIO znajduje się w idealnym miejscu, co czyni je łatwo dostępnym dla rodziców. Jest ono usytuowane w pobliżu innych obiektów użyteczności publicznej, takich jak sklepy i parki, co ułatwia organizację codziennych wyjazdów i spotkań rodzinnych.

Informacje dodatkowe o Przedszkolu Prywatne PINOKIO obejmują wiele dodatkowych usług, takich jak zajęcia pozalekcyjne i wsparcie edukacyjne. Przedszkole oferuje również wsparcie dla rodziców w wychowaniu ich dzieci i współpracuje z rodzinami, aby zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie edukacyjne dla dzieci.

Opinie na temat Przedszkola Prywatne PINOKIO są bardzo pozytywne. Na portalu Google My Business znajduje się 4 recenzje, a średnia ocena wynosi 5/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez przedszkole i zadowoleniu rodziców i dzieci.

W celu uzyskania więcej informacji zalecamy odwiedzenie strony internetowej Przedszkola Prywatne PINOKIO lub skontaktowanie się z nimi bezpośrednio pod numerem telefonu 126455691. Przedszkole jest otwarte na nowych uczniów i zachęca do rejestracji w dowolnym momencie roku szkolnego.

W związku z powyższym, jeśli szukasz przytulnego i przyjaznego miejsca dla swojego dziecka, zalecamy rozważenie Przedszkola Prywatne PINOKIO. Ich wykwalifikowana i oddana do zadania kadra zapewni opiekę i edukację na najwyższym poziomie, dzięki czemu twoje dziecko będzie miało pewność, że będzie się dobrze i będzie mogło rozwijać swoje umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

Recenzje dla Przedszkole Prywatne PINOKIO

Przedszkole Prywatne PINOKIO -
patrycja walentowicz
5/5

Przedszkole Prywatne PINOKIO -
Tomek Ppp
5/5

Przedszkole Prywatne PINOKIO -
Kasia G
5/5

Przedszkole Prywatne PINOKIO -
Izabela R
5/5

Go up