Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków

Adres: Mieczysława Wrony 115, 30-399 Kraków, Polska.
Telefon: 122621020.
Strona internetowa: sp133krakow.edupage.org.
Specjalności: Szkoła podstawowa.

Opinie: Ta firma ma 38 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.7/5.

Lokalizacja Szkoła Podstawowa nr 133

Szkoła Podstawowa nr 133 znajduje się w Krakowie i mieści się przy Mieczysława Wrony 115. Można je skontaktować pod numerem 122621020. Witryna internetowa szkoły dostępna jest pod adresem sp133krakow.edupage.org.

Jest to szkoła podstawowa, która oferuje wykształcenie na poziomie podstawowym. Szkoła Podstawowa nr 133 położona jest w łatwo dostępnym miejscu w Krakowie, co czyni ją idealną opcją dla rodziców, którzy szukają dobrej szkoły dla swoich dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 133 ma bardzo dobrą lokalizację, znajduje się w sercu Krakowa i jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Szkoła oferuje także wiele innych korzyści, w tym dobre zaplecze i doświadczonych nauczycieli.

Na stronie internetowej szkoły dostępne są informacje na temat planu studiów, zasad szkoły, kontaktu z nauczycielami i władzami szkoły oraz wiele innych informacji.

Na Google My Business szkoła ma 38 recenzji, a średnia ocena wynosi 2.7/5.

W związku z tym, jeśli szukasz dobrej szkoły podstawowej w Krakowie, Szkoła Podstawowa nr 133 jest dobrą opcją do rozważenia. Dzięki dobrym lokalizacji i doświadczonym nauczycielom, szkoła oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić swoim dzieciom najlepsze wykształcenie. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej szkoły, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z szkołą w celu uzyskania więcej informacji.

Recenzje dla Szkoła Podstawowa nr 133

Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków
Jarosław Kaczyński
1/5

Nie ma papieru w łazience, kilka nauczycieli fajnych ale większość kłamie i krzyczy. W szatni nie da się zmieścić jak jest więcej klas.

Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków
Tazmarine _
2/5

Mój brat tam chodził, w pierwszej klasie(to jest ważne, bo był jeszcze małym dzieciakiem) gdy zbliżały się święta robili z klasą ozdoby choinkowe. On też zrobił i podszedł do wychowawczyni, zapytał się czy ta bombka, którą zrobił jest ładna. Jej reakcją był głośny śmiech i na forum klasy powiedziała: ,,słyszycie? on się mnie pyta czy to jest ładne." Skończyło się tak, że wyrzucił pracę do kosza i dostal jedynkę bo "nic" nie zrobił. Po pół roku się przeniósł.

Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków
Cyniu Cyniasty
5/5

Uczniowie wylewający żale w komentarzach są bardzo zabawni, zwłaszcza kiedy popełniają masę błędów interpunkcyjnych i ortograficznych. Jedyne co mogę powiedzieć o szkołe, to to, że na wyjście osoby postronne są od razu przechwytywane przez pracowników ochrony.

Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków
Mikołaj Wiatr
2/5

Kilka nauczycieli ocenie nie sprawiedliwie szatnia jest okropna śmierdzi mało miejsca plusy automat i przerwy na polu

Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków
Ayano
3/5

Będąc obecnie w szkole ponadpodstawowej muszę stwierdzić iż ta szkoła nie jest taka zła. Większość nauczycieli jest miłych i wyrozumiałych (oprócz pani od wf, matmy, fizyki, niemieckiego i plastyki). Obecnie szkoła jest w znacznie lepszym stanie niż kiedyś (dzięki zmianie dyrektorki). Bardzo łatwo jest ściągać na każdym przedmiocie jednak, ogromnymi minusami napewno jest, faworyzacja niektórych uczniów, lekceważenie problemów/kłótni innych oraz nieumiejętność prowadzenia i nauczania danego przedmiotu przez nauczycieli.

Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków
Arturastro K
1/5

NIE POLECAM TEJ SZKOŁY!! Dyrektorka nie chce zrobić automatu choć przewodniczący miał na plakacie zrobienie automatów. Nauczyciele niemili duża pleśń w niektórych miejscach nawet szkoła przecieka! Jak dorzucili na korytarz pufy, to wszyscy sie rzucili i były rozwalone po 2dniach. Obiady tragiczne codzienne po nich rzygałem chociaż jadłem bardzo mało.
Po każdym tygodniu jest coraz gorzej! Zbiera się tyle rzeczy że głowa mała! Faworyzacja innych, nauczyciele którzy za wszelką cenę chcą ci dowalić, a ci co są spoko to odchodzą po 2/3 latach. W tej szkole dodchodzi do sytuacji kiedy nauczyciel mowi ze 1/2 klasy jest chora psychicznie! Nie do pomyślenia.
Według mnie jest to najgorsza Szkoła w całym Krakowie. Nie zgłaszajcie tam swoich dzieci.

Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków
Yumeko Jabami
1/5

Chodziłam do tej szkoły 8 lat. Biorąc pod uwagę wszystko co tam sie działo, bardzo nie polecam- wręcz odradzam. Nauczyciele są niemili, nie umieją przygotować uczniów do egzaminów i gubią się we własnych słowach. Uczniowie są obrażani przez nauczycieli za swój wygląd, a inni są faworyzowani. Tynk odpada ze ścian, grzyb się szerzy szczególnie w piwnicy (szatni), obiady niezjadliwe, zimą i latem nie da się ćwiczyć na sali gimnastycznej, ponieważ nie jest przystosowana do zmian tempreratur. Nauczyciele nie potrafią zapanować nad uczniami, dlatego na lekcjach zawsze jest chaos i trudno się skupić na nauce, a najlepsi z nich odchodzą po roku/dwóch latach. Szkoła jest za mała na taką ilość dzieci, więc niektóre lekcje odbywają się w pobliskich budynkach (np. kościele) lub na korytarzu.

Szkoła Podstawowa nr 133 - Kraków
Yuna Jerz
2/5

Jedynym powodem dla ktorego chce tam wrocic jest nowa pani od historii i wosu blagam jest pani cudowna chce wiecej takich nauczycieli

Go up